bezchmurnie
21°
19°
środa
Reklama
Do Dni Gminy Poraj 2018 dołożyliście ok. 129 tys. zł
06 marca 2019 r. | 11:59
8

Mit tanich Dni Gminy Poraj został właśnie obalony. Przez lata mieszkańcy byli mamieni informacjami, że impreza ta finansuje się sama. Niestety, do Dni Gminy Poraj urząd nieźle dokłada.

W zeszłym roku całkowity koszt imprezy wyniósł 249 559,94 zł, z czego sponsorzy i inne wpływy zapewnili 120 607 zł. Resztę pieniędzy musiała dołożyć gmina z waszych podatków.

Interpelację w tej sprawie złożyli radni gminy. A jej odpowiedź możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. facebook

 8 odpowiedzi na “Do Dni Gminy Poraj 2018 dołożyliście ok. 129 tys. zł”

 1. Xxx pisze:

  A co stać nas to się bawimy 😘

  11
  7
 2. Taki tam pisze:

  I co z tego dzięki takim impreza gmina się rozwija dobra promocja dla zalewu i mieszkańcy mają jakąś rozrywkę a nie tylko siedzenie w domu lub na podwórku i jak dla mnie i tak gmina dużo uzbierała od sponsorów

  12
  17
  • Wyborca pisze:

   I co z tego? Jesteśmy na skraju bankructwa a ta hucpa trwa nadal. Rozgrabują naszą gminę i ty na to pozwalasz czy sam czerpiesz korzyści?

   12
   7
 3. jan pisze:

  Wszystkie osoby które wyjadły ,przepuściły pieniądze podatników gminy Poraj powinny być oddani pod SĄD. Ale rada gminy z przewodniczącym panem Sawickim Sylwestrem który jest od początku bałaganu , rozrzutności finansowej od kiedy zaczął prace t STACHERA Łukasz jako Wójt , jak się słyszy z panią Każmierczak Katarzyną wyciszyli ten temat. Ale pozostali radni których darzy społeczeństwo, nie podejmują odpowiednich poczynań w tym temacie . Nie musi być wola rady gminy tylko kilka podpisów obecnych radnych i wszędzie gdzie dotrą dokumenty maja swoje znaczenie . Wszystko to jest i było by podejmowane dla obdartej gminy jakom doprowadził układ Stachery . Przez obecnych godnych radnych dla wszystkich mieszkanców nawet dla tych którzy tego za wszelką cenę nie, chcą, doprowadzając do tego stanu ubóstwa , ale nie będąc głodnymi od tłustych prażuchów dobrych alkoholi i smacznych ciasteczek i pysznych słodyczy konsumując w odpowiednim towarzystwie , a dzieci podatników, landrynki to i tak że maja 500 plus.zł.

  13
  11
  • marlenka pisze:

   Może ty i mądrze piszesz, ale tak to piszesz, że się czytać nie da. Albo twoja nauczycielka polskiego właśnie się tnie, a jeśli już odeszła, to przewraca się w grobie. Weź no się „janie” ogarnij, bo to jest kompletna porażka językowa.

   16
   2
 4. Wiesiek pisze:

  500+ to jest od obecnego Rządu Polski a od gminy to mamy tylko wzrost podatków i cen wody, ścieków i wzrost długów do spłaty.

  5
  1
 5. jan pisze:

  Marlenka za okaz twojego serca przekazuje naręcz pięknych kwiatów .

  4
  0
 6. !!! pisze:

  kwww napisz kim jesteś ja pod twoim adresem jeszcze nic nie napisałem .Jeśli sobie życzysz mogę napisać .Jak nie wiesz do czego służy portal życie Poraja to pisz o bliższych.

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *