Gminna Majówka
01 maja 2018 r. | 11:13
12

Dziś rozpoczną się uroczystości z okazji Święta Majowego w Poraju. Co prawda, dwa dni temu była inauguracja sezonu żeglarskiego, ale to działo się jeszcze w kwietniu. Dziś zapraszamy na mecz Polonii Poraj ze Spartą Lubliniec. W środę uroczystości związane z gminnymi obchodami Święta Narodowego Trzeciego Maja, w piątek gminne obchody dnia strażaka, a w sobotę pielgrzymka rodzin strażacki do Leśniowa.

Szczegółowe informacje dostępne są na plakacie.12 odpowiedzi na “Gminna Majówka”

 1. wyborczyk pisze:

  wszędzie będzie ukasz ?

  2
  0
 2. Zalew pisze:

  Nie rozumiem pytania…..

  0
  0
 3. Jarek Kowalski pisze:

  Pewnie będzie i będzie przemawiał.

  1
  0
 4. karpiel pisze:

  Ależ to sie wszystko ŚWIĘTE zrobiło, nic tylko msza i msza.

  0
  0
 5. Zdzisława Polak pisze:

  Dziękuję Panu Redaktorowi za informację o różnych wydarzeniach majowych w Gminie Poraj.

  0
  0
 6. Dariusz pisze:

  To Radna nie wie jakie imprezy są organizowane w gminie? Trzeba pytać interesować się i rozmawiać z organizatorami A nie prowadzić tylko monolog na sesji i się kłócić i wymadrzac. Za coś przecież kasę dostajecie. Nie za darcie mordy ale również za przekazywanie mieszkancom wszystkich informacji i tych kulturalnych w swoich sołectwach.

  1
  0
 7. Zdzisława Polak pisze:

  Szanowny Dariuszu mocno przesadziłeś w tej ocenie. Dietę otrzymuje każdy Radny za wykonywanie swoich społecznych obowiązków na rzecz Gminy Poraj i jej mieszkańców. I ja nie mam sobie tu nic do zarzucenia. Swoje obowiązki wykonuję sumiennie i uczciwie. Dbam tylko i wyłącznie o dobro gminne i naszych mieszkańców. Wszelkie informacje w zakresie podejmowanych wniosków na Komisjach Rady i uchwał na Sesjach Rady Gminy Poraj przekazuje mieszkańcom z wielką starannością. Dobre działania władz gminnych pochwalam a złe działania (np. nadmierne zadłużanie Gminy, niewłaściwe kierunki wydawania gminnych środków itd. , itp.) krytykuję w ramach swoich uprawnień i obowiązków wynikających z pełnienia Mandatu Radnej. Jeśli zaś chodzi o moje uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych to muszę Cię zmartwić stwierdzeniem, że już od kilku lat jestem wykluczana przez Pana Wójta z takich imprez ( jestem traktowana jak trędowata).

  1
  0
 8. Zdzisława Polak pisze:

  Dariuszu dziękuję za doradę zrobiłam jak nakazałeś poszłam na obchody 65 Rocznicy OSP Żarki Letnisko bez Zaproszenia ale z obowiązku oraz z szacunku do druhów OSP. Nie byłam tam mile widziana przez obecnie nam panującego ale cóż z wielką przyjemnością uczestniczyłam w tak doniosłej uroczystości jakim jest 65 Jubileusz tak drogiej i bliskiej memu sercu Jednostki OSP w Żarkach Letnisku, z którą przez wiele długich lat byłam związana. Uczestniczyłam tylko w części oficjalnej tej imprezy.

  1
  0
 9. Dariusz pisze:

  Pani Radna Z. Polak a to ciekawe co Pani napisala cyt.: ” Dobre działania władz gminnych pochwalam…..” JAKIE? ????? Na każdej sesji i w środowisku lokalnym Pani tylko krytykuje! Wśród swoich znajomych również słyszymy samą krytykę krytykę i krytykę. Wszystko jest źle i źli….. Proszę nie pisać bzdur.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *