bezchmurnie
21°
18°
wtorek
Reklama
GOK chce zarabiać na małych dzieciach?
14 listopada 2018 r. | 11:09
15

12 grudnia odbędą się komercyjne warsztaty kulinarne dla dzieci organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Poraju. Inicjatywa super, tylko dlaczego GOK chce pobierać pieniądze od najmłodszych?

Niby to 10 zł, ale pobierać pieniądze od 3-4 latków (impreza przeznaczona jest dla 3-11 latków)? Czy sytuacja finansowa w GOK-u jest już aż tak zła? Przypominam, że tegoroczna dotacja do GOK- z gminy wynosiła 850 000 zł, a budżet jest znacznie większy.

 

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “GOK chce zarabiać na małych dzieciach?”

 1. rany-julek pisze:

  Daj Pan spokój… Wreszcie coś dzieje, jakieś fajne zajęcia dla dzieci, a Pan robi z tego aferę…
  Przecież wszędzie są takie warsztaty i to płatne dużo więcej niż jakieś tam 10 zł.
  Moim zdaniem: Brawo GOK!

  22
  13
 2. Wyborca pisze:

  LOT chciał zbierać na naprawę samolotu, u nas może zbierają na czekoladę ? lot nie ma kasy, gmina nie ma kasy proste

  10
  8
 3. Koledzy z pis pisze:

  Panie redaktorze pański poziom to już nawet nie dno to już czysta desperacja 🙂 jakim trzeba być idiotą by wymyślać takie bzdurne artykuły 🙂

  24
  13
 4. Jerzy Jadczyk pisze:

  Koledzy z pis przecież masz wszystko napisane na plakacie. To są fakty i faktem jest, że Gminny Ośrodek Kultury chce pobierać pieniądze za warsztaty dla dzieci. Czy ten ośrodek nie może tego przeprowadzić za darmo w ramach własnych zajęć?

  24
  8
  • mikesko pisze:

   Bo jak GOK robi coś za darmo, to porem zaczyna się WOJNA, że wydaje pieniądze na głupoty!

   Zastanów się człowieku!
   10 zł to nie majątek, robienie takich pierniczków i ich ustrojenie nie jest tanie, prowadzący też niech coś zarobią. Czy za wszystko ma płacić gmina? Czyli ty też? Potem będziesz miał pretensje, że ktoś z twoich pieniędzy płaci jakimś ludziom. Tak źle i tak niedobrze!

   Zadzwoń sobie do GOK i sprawdź ilu jest chętnych. Tak coś czuje, że już dość sporo!

   WSTYD GĄSIORSKI! WSTYD!

   21
   21
   • Jerzy Jadczyk pisze:

    Jeżeli już mam płacić na rzeczy kulturalne to wole płacić za coś dla dorosłych. Dlaczego Gminny Ośrodek Kultury ma zarabiać na dzieciach? Niech mniej robi dla promocji władzy, a pieniądze na dzieci na pewno się znajdą.

    27
    3
 5. Fatalny redaktor pisze:

  Pieniądze to symboliczny koszt produktów a zajęcia społecznie prowadzą panie z KGW. Żałosne te artykuly

  17
  16
 6. Jan pisze:

  Jak było stać GOK w Poraju na różne imprezy np jak dni Poraja prażuchy w Chorońiu itp. To pytanie zasadnicze ile Stachera łukasz wydał swoich pieniędzy dla swojego towarzystwa na imprezy. A ile dał pieniędzy przez osiem lat wylegując się , dla jednej małej imprezy dla dzieci. . Które by miały niesamowitą frajdę a mowy i wspomnień na lata. Zmiejszyć zatrudnienie oraz płace w GOK w Poraju, a pieniędzy zacznie wystarczać na różne imprezy dla wszystkich dzieci .Niech kończy i wychodzi świniom dal.nie mówiąc dokąd.

  21
  7
 7. Wojtek pisze:

  Proszę powiedzieć czy GOK ma kasę fiskalną żeby przyjmować wpłaty? Czy ma pozwolenie na zbiórkę pieniędzy? A czy Panie, które będą dotykać te produkty są zdrowe? czy maja książeczki zdrowia wydane przez Sanepid? Przecież tam będą mieć do czynienia z żywnością.

  18
  5
 8. flek pisze:

  Potem są jeszcze warsztaty „zrób to sam” – wianki świąteczne, też za 10 zł – SKANDAL (gdzie artykuł o tym?)
  a potem jeszcze spektakl dla dzieci za 15 zł – „skandal, aby dzieci płaciły za spektakl”. (też napiszesz o tym?)

  DO LECZENIA się nadajecie przegrywy z życia Poraja.

  11
  7
 9. Koledzy z pis pisze:

  Jak czytam ten artykuł i komentarze to już rozumiem dlaczego PiS ma jednak choć trochę poparcia (na szczęście nie na tyle by rządzić w Poraju ) po prostu idiotów na świecie nie brakuje 🙂

  14
  4
 10. Karpiel pisze:

  Gąsiorski, przygotowując przyszłoroczne wybory pani Wiśniewskiej postaraj się lepiej szukać dziury w całym, bo ci wyjdzie tak jak z twoją protegowaną na wójta. I skończy się kasa.

  15
  6
 11. Kamila pisze:

  panie redaktorku ( mała litera użyta celowo) uderz pan głowa w mur, tylko mocno , żeby zabolało , a jak to nie pomoże to odłącz pan internet, będzie lepiej i dla nas i dla pana. Panskie „ dziennikarstwo” jest tak bardzo żenujące , ze próba wytłumaczenia panu sprawy i pisania rzeczy oczywistych dla ludzi rozumnych jest uwłaczające dla inteligencji zarówno osoby piszącej komentarz i wchodzącej z panem w polemikę, jak i odbiorców. Dlatego nie będę pisała rzeczy oczywistych i broniła czegoś , czego bronić nie trzeba bo jest robione tak jak należy . Jedynie czego życzę sobie i mieszkańcom to aby pan przestał w końcu histeryzować, konfabulowac, fałszować i szczuć ludzi przeciwko sobie

  23
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *