Komercyjny spektakl dla dzieci w porajskim GOK-u
20 listopada 2018 r. | 10:24
8

Co prawda w innych gminach spektakle dla dzieci są darmowe, ale gmina Poraj nie ma pieniędzy. Kolejna komercyjna impreza dla dzieci organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Poraju. Tym razem spektakl pt. "Niesamowite przygody Ruperta Greena" w wykonaniu teatru Trip. Spektakle odbędą się w piątek 7 grudnia o godz. 16:00 i 18:00. Koszt to 15 zł od osoby.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Komercyjny spektakl dla dzieci w porajskim GOK-u”

 1. Wiesiek pisze:

  No tak wybory zakończone więc można wprowadzać opłaty, podwyżki itp.

  9
  5
 2. rany-julek pisze:

  Panie redaktorze, takie spektakle są u nas co roku. Ale skąd pan ma o tym wiedzieć – w końcu pan tu nie mieszka…
  Cieszą się one sporą popularnoscią, a bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki.
  Widocznie ludzie tego chcą!
  Zatem proponuję dać sobie spokój i odpuścić. Bo już nikt nie ma ochoty na te pana niby-afery, niby-skandale. To się juz po prostu robi śmieszne i żałosne…

  13
  5
 3. irek pisze:

  Chłopie bo redaktorem cie nie można nazwać, dej se już spokój. Takie spektakle są wszędzie płatne. Ja wiem że doopa boli bo pis przegrało, ale odpuść już sobie i zmień branże. W parlamentarnych pis też przegra nie warto się wysilać i wypisywać głupoty.

  9
  7
 4. Zuzanna pisze:

  Taki tam – jak zliczysz wyniki 3 lub nawet 4 partii to wtedy suma jest większa od wyników PIS. Ale porównaj wyniki poszczególnych partii to PIS wygrał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3
  2
 5. Jan pisze:

  Dyrektor GOK w Poraju oraz osoby związane ,upatrują spektakle o innej formie które przynoszą bardziej zadowolenie nie tylko duszy .Ta forma będzie trwać dokąd dopóki zasiedziałe towarzystwo nie zostanie całkowicie wymienione, Nabyte nawyki są całkowicie zakorzenione. Nie mając predyspozycji inicjatyw w tym temacie tylko żerując na funduszach podatników gminy , Należy szukać innych trafniejszych rozwiązań Znaczną częścią funduszy GOK powinny być wypracowane przez różne formy pracy , które przynoszą pewne dochody .

  2
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *