25°
sobota
21°
niedziela
Maraton Zumba Fitness w Poraju
17 stycznia 2018 r. | 18:44
3

W sobotę 20 stycznia w Szkole Podstawowej w Poraju (ul. Górnicza 18) odbędzie się Maraton Zumba Fitness, podczas którego będą zbierane środki dla rodziny z Poraja, która w grudniu przeżyła tragedię. Po chorobie i operacji oponiaka mózgu zmarł 38-letni ojciec trójki dzieci z SP w Poraju. Żona i dzieci w momencie zostali bez środków do życia.

Każda pomoc dla nich jest bezcenna.

Maraton odbywać się będzie od godz. 16:00 do 19:00. Wejściówka w cenie 30 zł (pieniądze w całości trafią do rodziny z Poraja).3 odpowiedzi na “Maraton Zumba Fitness w Poraju”

 1. kórt napisał(a):

  …a „nasz” Łukasz, znany człowiek sportu, nie powygina swego gibkiego ciała na parkiecie? impreze by można nazwać budżet maraton fatness.
  0  0
 2. ANDZIA napisał(a):

  Łukaszek i dyrka – świetny DUET..nic dodać , nic ująć ….może przed wyborami trochę poćwiczą, przynajmniej powinni robić dobrą minę do złej GRY 🙁
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).