-4°
piątek
-6°
sobota
Poraj gra dla WOŚP
11 stycznia 2018 r. | 16:08
13

W niedzielę 14 stycznia w gminie Poraj odbywać się będzie gminny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sali widowiskowo-kinowej "Bajka" od godz. 15:30 będzie pracować sztab WOŚP, który zorganizuje dla Mieszkańców wydarzenia artystyczne. W programie m.in. występy zespołów: Nastolatki, The Galahads, Bo Janek Musiał, Plus Minus, Johny Mayer Songs.

Szczegóły na plakacie WOŚP.13 odpowiedzi na “Poraj gra dla WOŚP”

 1. :-I napisał(a):

  …i znów będą zbierać na sowite wynagrodzenie Jórka i jego rodziny.

 2. Wiesiek napisał(a):

  I będzie okazja do autopromocji siebie samych

 3. Stanisław Z napisał(a):

  Jak durnie nie wiecie co napisać, to zamilknijcie. A jak macie jakieś zarzuty to proszę szybkim krokiem do prokuratury donieść na Jurka. Tacy odważni? Jakie to niskie!

 4. :-I napisał(a):

  …Jórek zawsze jąkał „rópta co chceta”, to i pisać wolno co chceta.

 5. karucza napisał(a):

  Najlepiej żeby to WOŚP zagrała dla Poraja… chociaż nie wiem czy dali by radę zebrać tyle kasy na pokrycie zadłużenia gminy?????

 6. Wiesiek napisał(a):

  Wie ktoś ile uzbierali?

 7. Zuzanna napisał(a):

  Jeszcze nie policzyli ?

 8. Karucza napisał(a):

  W gminie Koziegłowy zebrali ponad 17 tys. Zl

 9. Katarzyna napisał(a):

  śpieszę donieść, bo już się policzyliśmy:
  30 097,72 zł ( niecałe 2 tysiące więcej niż w roku ubiegłym; a ponadto: 19,56 euro, 7 USD , 33 korony norweskie, 1 funt i 6 pensów GB, 1 lira turecka, 2 korony czeskie, 3 kuny chorwackie. WIELKIE DZIĘKI ZA OFIARNOŚĆ NASZYCH MIESZKAŃCÓW!!!

 10. Katarzyna napisał(a):

  Miła korekta do chochlika drukarskiego. Silna ekipa WOŚP w Poraju zebrała ponad pięć tysięcy więcej niż w zeszłym roku!

 11. Marcin napisał(a):

  I Super !!! natomiast zdjęcie na stronie UG jest żenujące.
  Powinni się na nim znaleźć wolontariusze zbierający do puszek , obsługa kina, Gok-u, Pai Anna Torbus , ludzie biorący udział w całej akcji a nie Stachera i jego przydupasy.
  Nosz ku… mać czasami trzeba odpuścić autopromocję !!!

  • kóc napisał(a):

   …to jest jedna wielka gminna rodzina, a nie przydupasy. 🙂 wszyscy dobrze odżywieni i z uśmiechami na buziach. świętują kolejny sukces w gminie poraj, tak dobrze przecież zarządzanej. ale jaka hańba, wajsstarościna Korędo z pselu (tego z wielkimi tradycjami) – bez serduszka?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).