-4°
piątek
-6°
sobota
Sylwester z Wójtem
30 grudnia 2017 r. | 10:19
11

31 grudnia na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Poraju Wójt Łukasz Stachera zaprasza na Powitanie Nowego Roku 2018. Wójt zaplanował m.in. lampkę szampana dla wszystkich, pokaz sztucznych ogni i zabawę przy muzyce.

"Impreza" rozpocznie się o 23:00, a zakończy dwie godziny później.11 odpowiedzi na “Sylwester z Wójtem”

 1. Zdzisława Polak napisał(a):

  W Żarkach Letnisku w Amfiteatrze też będzie pożegnanie starego roku i powitanie Nowego Roku przy muzyce i lampce szampana. Początek imprezy godz 22. Organizatorem są: Rada Sołecka i TPŻL Żarki Letnisko.
  Zapraszamy

 2. karpiel napisał(a):

  I znowu tysiące złotych, których nie ma pójdą z dymem w niebo dla kilku minut zabawy dla gawiedzi.

 3. Tancerz napisał(a):

  A jakie zespoły muzyczne będą i jacy wykonawcy ? Jest szampan to i ma być impreza. Jest 24 bańki duże długu Gminy Poraj to co tam jeszcze 1 bańka więcej ? Wójt Stachera wkrótce przebije LOTTO i będzie miał super-kumulację ale w długu,jak nie ma kary to i zadłużać można a w Chinach to już by Stacherę na STADION wyprowadzili ale nie na igrzyska ?

 4. Zuzanna napisał(a):

  Zenek nie bo pojechał do Zakopanego .

 5. Zuzanna napisał(a):

  Ciekawe czy przyjdą alkoholicy? Pewnie nie wiedzą?

 6. Zdzisława Polak napisał(a):

  I jak było w Poraju? Bo w Żarkach Letnisku było super. Pogoda nam również sprzyjała.

 7. Wczasowicz napisał(a):

  W Poraju bylo jak w raju …..a do Zarek to wojt przyjedzie ale w innej roli w wrzesniu. ,jako jasnie pan hrabia ,przejedzie bryczka tylko trzeba ominac te dziury na ulicach………………………………………….

 8. :-) napisał(a):

  …a Wójcina czemu nie witała nowego roku z mieszkańcami? czemóż to wydelegował do tego zadania kierowniczka referatu propagandy?

 9. Ktosinny napisał(a):

  Dawno po sylwestrze….niema innych tematow.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).