Urząd szuka sekretarza gminy
27 grudnia 2018 r. | 10:12
19

Urząd Gminy Poraj poszukuje sekretarza gminy Poraj. Tuż przed świętami ukazało się ogłoszenie o naborze na to stanowisko. Jak myślicie, kto zostanie nowym sekretarzem? Otwarcie ofert nastąpi 2 stycznia 2019 roku, a papier można składać do końca roku do godz. 15:00.

Poniżej ogłoszenie o naborze.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Urząd szuka sekretarza gminy”

 1. Jan pisze:

  Pani WÓJT gminy PORAJ o ile nie przyjmie osoby bliskiej na stanowisko Sekretarza urzędu gminy .Tylko osoby poza okręgiem . Wzmocni swój prestiż i wizerunek wśród mieszkańców gminy ,Rozsądek ma przyszłość .

  8
  2
 2. Wojtek pisze:

  Urząd szuka sekretarza? śmiechu warte. Nowa sekretarz już siedzi w gabinecie po byłej pani sekretarz i uczy się odpowiedzi na pytania , które jej zada komisja konkursowa.

  15
  1
 3. Wojtek pisze:

  A co poprzednia Pani sekretarz przestała pasować ? Przestała się podobać władzy? Przecież nie została zwolniona tylko przeniesiona na inne stanowisko. Ile na tym zaoszczędzono? A może ile jeszcze do tego Gmina dołożyła?

  13
  2
 4. xxx poraj pisze:

  Rzetelnych osób na skład komisji do weryfikacji na sekretarza urzędu . jest brak w urzędzie gminy Poraj.Ta forma miała miejsce w niedalekiej przeszłości . Wybór skarbnika urzędu. Wybór nie trafy Ogon się ciągnie za wypłacanie pieniędzy panu Pawłowskiemu Andrzejowi . za nie wypracowanie należnych pieniędzy.. Dotycz Anny Kukli oraz Anny Sochy K. Wyprowadziły mieszkanców ,podatników gminy Poraj znaczną ilość pieniędzy . Osoby które o tym przekręcie wiedzą i nie ujawniają ,cięży na nich poważny zarzut. Ten temat był kilka raz sygnalizowany na portalu życiu Poraja Nikt się nie poczuwa do zawiadomienia odpowiednich instytucji..

  14
  1
 5. Vladimira Złota pisze:

  No to jeśli ma Pan takie informacje to dlaczego Pan nie zgłosi, to jest Pana obowiązek. Ukrywa Pan przestępstwo w tym momencie.

  6
  9
  • Miś pisze:

   A ty Vladimiro Złota od czego jesteś? Już dawno powinnaś to zgłosić do prokuratury bo to twój obowiązek. Dlaczego tego nie zrobisz tylko ukrywasz?

   11
   1
 6. Karpiel pisze:

  Zmiana sekretarza to bardzo kosztowne posunięcie. Dotychczasowej trzeba płacić jak dotychczas bo obejmuje ją kres ochronny przed emeryturą, a nowy sekretarz też za 2 tysiace pracować nie będzie.. Ten pśpiech w wymianie sekretarza będzie kosztował min. 100 tyś To taka OSZCZĘDNOŚĆ po porajsku.

  +
  +
  ++

  11
  2
 7. Agata pisze:

  Mnie się wydaje, że chodzi tu tylko o zatrudnienie koleżanki na bardzo dobrze płatnym stanowisku sekretarza ? Czy w ZEAS-ie płaca za mało ? Czy zlikwidują ZEAS? i nie będzie gdzie ulokować koleżankę? Pani Wójt trochę rozsądku i normalności. A co na to nasi wspaniali radni Gminy? Proszę o wasze zdania .

  13
  2
 8. andrzej bieniek pisze:

  RADNI GMINY PORAJ W DNIU 28/12.2018. ZADECYDUJĄ ,CZY NA OBECNY CZAS JEST POTRZEBNY NOWY SEKRETARZ URZĘDU GMINY PORAJ .OSOBA KTÓRA BYŁA SEKRETARZEM PNI MAGDA GURBAŁA ZOSTAŁA PRZENIESIONA NA INNE STANOWISKO ZACHOWUJĄC WYNAGRODZENIE. BYŁA PANI MAGDALENA GURBAŁA NINIEJSZE STANOWISKO PIASTOWAŁA KILKANAŚCIE LAT.BYŁA WZORCEM O WSZECHSTRONNEJ WIEDZY DO PEŁNIONEGO STANOWISKA. JEJ WIEDZA FORMA W ADMINISTRACJI PAŃSTWOWEJ SIĘGA PO SZCZYT WZOROWEGO NAUCZYCIELA .W OBECNYM CZASIE OSOBY O TYCH UMIEJĘTNOŚCIACH, MOŻNA POWIEDZIEĆ SĄ BEZ POSZANOWANIA POSYŁANE JAKO MAŁO POTRZEBNE .NIE MOŻNA MYŚLEĆ , NAWET PORÓWNYWAĆ W ŻADNEJ JEDNOSCE , WIEDZY UMIEJĘTNOŚCI PANI GURBAŁY MAGDALENY DO TRZEPIĄCYCH SIĘ PO GĘSTYM BŁOCIE DO OBECNYCH WŁODARZY PRZEZ OSIEM LAT .W GMINIE PORAJ DO STANU JAKI DOPROWADZILI . MIESZKAŃCY WIEDZĄ.

  12
  6
 9. Miś pisze:

  Ale to jest mobbing.

  6
  2
 10. jola pisze:

  Jak się je prażuchy to jest na czym siedzieć .

  6
  3
 11. Wiesiek pisze:

  I po co to mydlić ludziom oczy konkursem? Ludzie składają swoje oferty na to stanowisko , przygotowują się do odpowiedzi, stresują i po co? Skoro wyniki tego konkursu są znane? Takie konkursy jakie odbywają się w tej gminie to jest delikatnie mówiąc absurd bo chętnie nazwałbym to naruszeniem przepisów prawa lub jeszcze dosadniej. Już wiemy kto wygra Pani Anna Tr.. Zobaczycie, że miałem racje. I to się nazywa konkursem? Wstydżcie się choć trochę z tego powodu.

  8
  4
 12. jola pisze:

  Materiał zawarty w raporcje NIK dotyczący gminy Poraj odpowiada art 296 pkt 1.pkt 2 i komu.

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.