-6°
poniedziałek
-6°
wtorek
fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Poświęcenie kaplicy w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu
05 listopada 2017 r. | 09:26
3

W niedzielę 29 października w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu odbyło się poświęcenie kaplicy p.w. Matki Bożej Bolesnej oraz Sakrament Bierzmowania.

Na zaproszenie Proboszcza Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu ks. Marka Latosa poświęcenia kaplicy oraz Sakramentu bierzmowania dokonał Jego Ekscelencja Ks. Dr Andrzej Przybylski Biskup Pomocniczy Archidiecezji Częstochowskiej. W uroczystościach uczestniczyli m.in. przedstawiciele gminy i powiatu myszkowskiego. /Starostwo Powiatowe w Myszkowie/3 odpowiedzi na “Poświęcenie kaplicy w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu”

  1. Agata napisał(a):

    To jak to jest kaplica w Jastrzębiu nie była poświęcona? A którzy to przedstawiciele gminy i powiatu uczestniczyli w tym święceniu?

  2. Apolityczna napisał(a):

    Nie wychodzi Wam hejtowanie 🙂 chyba wyraznie pisze ze byla poswiecona 🙂 swoja droga strona powinna byc neutralna obiektywna, czemu nie piszemy co w innych wyznaniach sie dzieje? Przeciez tez jestesmy, placimy podatki 🙂 jak kazdy

  3. Zuzanna napisał(a):

    A Wam nie wychodzi pisanie? Jeśli jest napisane, że odbyło się poświęcenie to należy rozumieć, że wcześniej nie była poświęcona. Chyba, że poświęcenia dokonuje się wiele razy.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).