26°
12°
wtorek
27°
12°
środa
Wolna powierzchnia
fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Poświęcenie kaplicy w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu
05 listopada 2017 r. | 09:26
3

W niedzielę 29 października w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu odbyło się poświęcenie kaplicy p.w. Matki Bożej Bolesnej oraz Sakrament Bierzmowania.

Na zaproszenie Proboszcza Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu ks. Marka Latosa poświęcenia kaplicy oraz Sakramentu bierzmowania dokonał Jego Ekscelencja Ks. Dr Andrzej Przybylski Biskup Pomocniczy Archidiecezji Częstochowskiej. W uroczystościach uczestniczyli m.in. przedstawiciele gminy i powiatu myszkowskiego. /Starostwo Powiatowe w Myszkowie/3 odpowiedzi na “Poświęcenie kaplicy w Parafii N.M.P Matki Miłosierdzia w Jastrzębiu”

 1. Agata napisał(a):

  To jak to jest kaplica w Jastrzębiu nie była poświęcona? A którzy to przedstawiciele gminy i powiatu uczestniczyli w tym święceniu?
  0  0
 2. Apolityczna napisał(a):

  Nie wychodzi Wam hejtowanie 🙂 chyba wyraznie pisze ze byla poswiecona 🙂 swoja droga strona powinna byc neutralna obiektywna, czemu nie piszemy co w innych wyznaniach sie dzieje? Przeciez tez jestesmy, placimy podatki 🙂 jak kazdy
  0  0
 3. Zuzanna napisał(a):

  A Wam nie wychodzi pisanie? Jeśli jest napisane, że odbyło się poświęcenie to należy rozumieć, że wcześniej nie była poświęcona. Chyba, że poświęcenia dokonuje się wiele razy.
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *