fot. SP w Żarkach Letnisku
Mariola Karpowicz nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Żarkach Letnisku
04 lipca 2019 r. | 09:30
4

Znamy nowego dyrektora Szkoły Podstawowej w Żarkach Letnisku. W konkursie na to stanowisko zwyciężyła Mariola Karpowicz. Zastąpiła ona na tym stanowisku Justynę Krauze Cieślińska, która musiała zmienić pracę pod wpływem negatywnych komentarzy i zarzutów kierowanych do niej przez grupę rodziców.

Karpowicz podpisała umowę na najbliższe pięć lat.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Mariola Karpowicz nowym dyrektorem Szkoły Podstawowej w Żarkach Letnisku”

 1. Wiesiek pisze:

  A poprzednia dyrektorka uciekla przed odpowiedzialnosciao Prezydium Rady Rodzicow w tym gminna urzedniczka. zmataczyly Komisja Skarg i Wnioskow zawalila na calej linii te skarge

  3
  0
 2. karpiel pisze:

  Zamienił stryjek siekierkę na kijek

  2
  1
 3. Agata pisze:

  I super przynajmniej. ma prezencje

  3
  0
 4. Zuzanna pisze:

  Ciekawi mnie bardzo czy obecna pani Dyrektor zaprowadzi dzieci i młodzież szkolną oraz grono pedagogiczne do kościoła na rozpoczęcie roku szkolnego jak dawniej było. Ostatnia dyrektor szkoły nie wywiązywała się z tego obowiązku. Nie wnikam już dlaczego. Ale jest bardzo miło i pięknie kiedy dzieci i młodzież wraz z gronem pedagogicznym rozpoczyna i kończy rok szkolny na mszy świętej i oddaje się w opiekę Panu Bogu. Myślę, że obecna Pani Dyrektor wróci do tradycji i zaprowadzać będzie podopiecznych wraz ze Sztandarem Szkoły do kościoła.

  3
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *