slaskie.travel
Mieszkańcy walczą o „uruchomienie” basenu w Żarkach Letnisku
24 czerwca 2019 r. | 08:49
8

Po wyłączeniu basenu w Żarkach Letnisku, mieszkańcy tej miejscowości walczą z gminą o oczyszczenie tego zbiornika wodnego w celu umożliwienia uruchomienia go, co z pewnością podniesie atrakcyjność Żarek Letniska jako miejscowości turystyczno-wypoczynkowej.

W tym celu został wywieszony oficjalny protest, którego zdjęcie publikuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. facebook.com/zarkilet

 8 odpowiedzi na “Mieszkańcy walczą o „uruchomienie” basenu w Żarkach Letnisku”

 1. Wojtek pisze:

  To tak ale co to za walka jak pismo jest nie podpisane. Znowu Wójt powie, ze to anonim. Trzeba do tego pisma dołączyć podpisy mieszkańców. Chętnie się też podpiszemy całą rodziną. Należy przygotować listę i zebrać podpisy.

  13
  1
  • piecznik pisze:

   Pod pismem informującym o kwestii basenu też się nikt nie podpisał z urzędu gminy. Może więc to wszystko jest ściema?

   4
   6
 2. magdalena pisze:

  Informacja o nie czynnym w bieżącym sezonie basenu kąpielowym w Żarkach Letnisko powinna być przekazana w masowych środkach przekazu, włącznie z telewizją regionalną . Żarki Letnisko oraz basen to łącznie razem miejsce gdzie od dziesiątek lat odwiedzają tłumy ludzi .Miejscowość ta ma wiele walorów zdrowotnych jak drzewa sosnowe mała ilość kurzu oraz wiele innych walorów, jak;;niskie ceny zakwaterowania łącznie z wyżywieniem . Jest to miejscowość przede wszystkim wypoczynkowa dla społeczeństwa o małych dochodach finansowych . Bo na kurorty ich nie stać .Chcąc zrobić częściową zmianę codziennego życia przede wszystkim dla dzieci .Aby mogły mówić że one też były na wczasach mogły się kąpać oraz korzystać z wielu przyjemności ..Wszystko to powstało od kilku lat do dnia obecnego że sytuacja jaka istnieje pod względem zarządzania gminą obecnie nie miała przez wiele dziesiątek lat takiego lekceważenia mieszkańców gminy Poraj przez nieudaczników/ zarządców ./

  6
  0
 3. jest pieczęć pisze:

  Pismo z UG ma pieczęć ???

  1
  1
 4. -=- pisze:

  piecznik pilnuj siebie a nie komentuj . Nie musisz czytać i nie wciskaj się . Kulture można napisać jeśli chcesz o tobie. Do oceny to nie ty rodzinę możesz oceniać .

  2
  0
 5. karpiel pisze:

  A może tak mieszkańcy ŻarekLetniska opowiedzxą na pytanie dlaczego woda w Czarce nie nadaje się do kąpieli mimo, iż kąpielisko od czystych ŹRÓDEŁ rzeki dzieli kilka kilometrów i rzeka płynie przez niezamieszkane tereny? Kto oegdaj podpisał protokół odbioru wyremontowanego mostu na Czarce z którego ścieki i ścieki ze skrzyżowania Raczyńska=Słoneczna wpływają dfo rzeczki 100 m przed basenem? Dlaczego przy ponad milionowym nakładzie na budowę ifrastruktury na kąpielisku, nie wybudowano PLANOWANYCH kaskadowych progów na rzeczce, na których miały być zamontowane filtry?. Sami sobie zafundowaliście ten pasztet. Przy wyborach jast was bez liku, po wyborach……….najważniejsze by nie przepadła dietka, pogadać, popyskować i iść do domu.

  4
  1
 6. ktoś pisze:

  A co na to nasi radni- bezradni?

  5
  0
 7. Do mieszkańców żarek pisze:

  Niech wam poprzedni wójt puści wodę Przecież go popieraliscie ,obecnego też.
  Dobrze wam . Kąpać się w wannie.

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *