środa
czwartek
fot. OSP Poraj
Na Mickiewicza w Poraju samochód samochód wjechał w słup
15 maja 2018 r. | 09:04
1

Wczoraj w ok. godz. 21:00 jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Poraju została zadysponowana do zdarzenia drogowego na ul. Mickiewicza w Poraju. Według relacji druhów z OSP Poraj, strażacy zastali pojazd Marki Mercedes-Benz w124, który z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni, po czym uderzył w płot jednej z posesji oraz słup energetyczny. Pojazdem podróżowała jedna osoba. Poszkodowany opuścił pojazd przed naszym przyjazdem o własnych siłach.

Działania strażaków polegały na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej, zabezpieczeniu terenu zdarzenia oraz kierowaniu ruchem.

fot. OSP Poraj

fot. OSP PorajJedna odpowiedź na “Na Mickiewicza w Poraju samochód samochód wjechał w słup”

  1. Janusz napisał(a):

    Wariot 180 jechoł pewno
    0    1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).