fot. UG Poraj
Układają chodnik przy ul. Kolejowej w Poraju
14 lutego 2018 r. | 11:43
32

Urząd Gminy Poraj ma mało powodów do samozachwytu. Jak już ma, to chwali się na swojej stronie internetowej. Urząd poinformował, że w Poraju przy ul. Kolejowej układany jest chodnik. Chodnik nie byle jaki, bo z kostki brukowej.

Chodnik jest układany przez pracowników Centrum Integracji Społecznej w Poraju.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tej inwestycji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Poraj

fot. UG Poraj

fot. UG Poraj

 32 odpowiedzi na “Układają chodnik przy ul. Kolejowej w Poraju”

 1. pracodawca pisze:

  No super – szkoda tylko że chodnik nie rozwiązuje problemu DZIUR na środku ulicy Kolejowej.
  Komu ten kawałek chodnika jest potrzebny – jak dalej są dziury że piekło widać.
  Jak zwykle byle co, byle jak, byle by pokazać że się coś robi.

  0
  0
  • Stanisław Z pisze:

   Nie wierzę, że jesteś pracodawcą. Kwestionuję to! Żaden rozsądny pracodawca nie popiera pisu, bo wie, że to z jego podatków w końcu przyjdzie zapłacić za socjalne rozdawnictwo tej partii. Ale jeśli nadal będziesz się upierać, że pracodawcą jesteś, to napisz tu zaraz ilu zatrudniasz pracowników, ilu dałeś podwyżkę, a ilu z nich jest na śmieciówkach. Rozlicz się – bo póki co to jesteś dla mnie sfrustrowanym fanem pisu, który chce się dorwać do gminnej kasiory.

   0
   0
   • pracodawca pisze:

    „Nie wierzę, że jesteś pracodawcą” – Twoja sprawa … ale zaczynam domyślać się kto jest twoim mocodawcą.
    „Żaden rozsądny pracodawca nie popiera pisu, bo wie, że to z jego podatków w końcu przyjdzie zapłacić za socjalne rozdawnictwo tej partii.” – Napisze to jeszcze raz: każda władza ta, ta co była, ta co będzie utrzymuje się z mikro firm i małych firm. Nikt głupi nie jest (pisałem o tym w innym poście).
    I tu właśnie skończę wywód na ten temat, bo dalsza cześć mogłaby być dla ciebie niezrozumiała
    (myślę że masz takie pojęcie o podstawach elementarnych ekonomi jak ja o termodynamice).
    Swoją drogą ciekawa Aberracja – akceptujesz dług w gminie ale nie akceptujesz rozdawania pieniędzy które mogą (nie muszą) być motorem gospodarki …
    „Ale jeśli nadal będziesz się upierać, że pracodawcą jesteś, to napisz tu zaraz ilu zatrudniasz pracowników” – Bardzo ciekawy ton „tu zaraz” – jak by nauczycielka ?? W sumie mogę napisać 3 szt.
    ” ilu dałeś podwyżkę, a ilu z nich jest na śmieciówkach” – W naszej branży nie ma śmieciówek tylko umowa o prace. Co do podwyżek, wypłat, prowizji – w naszej branży nie zarabia się minimum.
    „Rozlicz się – bo póki co to jesteś dla mnie sfrustrowanym fanem pisu, który chce się dorwać do gminnej kasiory.” – Przed tobą ? kim ty jesteś ?. „Rozlicz się” na głowę upadłeś, lekarstw nie wziąłeś ?
    Nie jestem fanem pisu – jestem przeciwnikiem PO, PSL, Nowoczesna, Lewactwa szeroko pojętego, o syfie zwanym KOD nie wspominam.
    PIS nie jest moim wyborem, nie jest idealny, daje mu mandat bo za rządu PO/PSL widziałem co się dzieje: kontrole skarbowe, kontrole Inspekcja Handlowa, Kontrole PIP, Kontrole ZUS. A teraz cisza.
    ” sfrustrowanym fanem pisu, który chce się dorwać do gminnej kasiory” – Jaką kasę w gminie? jest 30 milionów długu – głupi jesteś, czy nie rozumiesz co to jest dług ?? a może to ty kradłeś i teraz boisz się o kasę która gdzieś tam jeszcze została. Ja jestem uczciwym człowiekiem do polityki się nie pcham i NIGDY nie będę się pchał.

    0
    1
 2. Barbara pisze:

  Jak ci się nie podoba to ja zapraszam pracowników CIS-u do Żarek Letniska, akurat naszym dzieciom bardzo potrzebny jest taki kawałek chodnika na ulicy Szkolnej, od kościoła do szkoły, o innych ulicach nie wspomnę bo tam nawet nawierzchni utwardzonej nie ma.

  0
  1
 3. stojący pod sklepem pisze:

  Nie ma chodnika – słychać jęki fanów pisu, że nie ma chodnika.
  Robią chodnik – jęki fanow pisu, że robią.
  Co za kraj – pis to jest jest jednak stan umysłu.

  0
  1
  • pracodawca pisze:

   „jęki fanow pisu, że robią. Co za kraj”- Czysto praktycznie po co komu 15 m chodnika ?
   Z mojej obserwacji wynik iż chodnik został doprowadzony do jednej z posesji. Nazwiskami nie będę rzucał ale mam wrażenie że jeden z mieszkańców tej posesji ma wspólne interesy z wójtem.
   Chcę wieżyc iż nie jest to zrobione, dla jednego mieszkańca tylko dla mieszkańców całej gminy.
   Mam nadzieje iż chodnik zostanie dokończony w wzdłuż całej ul. Kolejowej.
   A przed wszystkim droga dojazdowa zostanie naprawiona.
   „pis to jest jest jednak stan umysłu” – A prywata lewacka kreci się dalej.

   1
   0
   • Stanisław Z pisze:

    Nie wierzę, że jesteś pracodawcą. Kwestionuję to! Żaden rozsądny pracodawca nie popiera pisu, bo wie, że to z jego podatków w końcu przyjdzie zapłacić za socjalne rozdawnictwo tej partii. Ale jeśli nadal będziesz się upierać, że pracodawcą jesteś, to napisz tu zaraz ilu zatrudniasz pracowników z terenu naszej gminy, ilu dałeś podwyżkę, a ilu z nich jest na śmieciówkach. Jak napiszesz ze szczegółami, to zaraz sobie sprawdzimy, który to ty jesteś pracodawca.

    Rozlicz się – bo póki co to jesteś dla mnie sfrustrowanym fanem pisu, który chce się dorwać do gminnej kasiory.

    0
    0
    • pracodawca pisze:

     „Nie wierzę, że jesteś pracodawcą. Kwestionuję to!” – Twoja sprawa … A ja nie wierze że jesteś mężczyzną, wydaje mi się że jesteś kobietą.
     „to zaraz sobie sprawdzimy, który to ty jesteś pracodawca” – Polak mały … jak pisałem nie jestem politykiem nigdy nie byłem i NIGDY nie będę, ale pomogę was wywalić z gminy.
     „Rozlicz się – bo póki co to jesteś dla mnie sfrustrowanym fanem pisu, który chce się dorwać do gminnej kasiory.” – Dawać mi minus 30 milionów 🙂 … Wniosek prosty jeszcze kasa jest, coś ukradniecie przed zmianą warty 🙂
     ” napisz tu zaraz ilu zatrudniasz pracowników” – 3 szt.
     „Jak napiszesz ze szczegółami” – Już podaje pesel pracowników i mój.
     „ilu dałeś podwyżkę,” – jak dam wam pesle moich pracowników to sami się o to spytacie 🙂
     „przyjdzie zapłacić za socjalne rozdawnictwo tej partii” – no ja się martwię czymś innym, jak przyjdzie zapłacić dług gminy, to w tedy jestem ciekaw co zrobią z wami ludzie. Towarzysze, Beneficjenci układu gminnego Poraj.

     0
     0
     • Stanisław Z pisze:

      No i mamy – „pracodawca” jak zwykle wciska kit. I jakie ma poszanowanie dla ludzi.

      „” napisz tu zaraz ilu zatrudniasz pracowników” – 3 szt.”

      No jeśli ludzie ciężko pracujący (podobno u ciebie), to są dla ciebie „sztuki”, to ja nie mam słów. Całkowity i elementarny brak poszanowania ludzkiej godności. Patrzcie ludzie – tak właśnie myślą o was „pseudo-pracodawcy” – jesteście dla nich „sztukami”. Żadnej podmiotowości! Jesteście dla nich zwykłymi „przedmiotami”, które ciężko harują, żeby oni mogli wozić się dużym, pięknym samochodem. Takie traktowanie ludzi to się wynosi z domu, albo ze…. sami wyciągnijcie wnioski, kto to jest ten „pracodawca”.

      0
      0
     • pracodawca pisze:

      Czyli co, uwierzyłeś że mam firmę i zatrudniam pracowników ?
      Bo tylko wtedy twoja dyskusja ma sens.
      3szt. wzięły się od tego iż miałem ci skopiować ile płace zus-u bo księgowy wysyła mi informacje w ten sposób : 3 szt x kwota. Stwierdziłem że jesteś nikim, więc ci takich danych nie udostępnię i zostało 3 szt.

      0
      0
     • St. Ząb pisze:

      Nie tłumacz się skąd wzięły się 3szt. w odniesieniu do pracowników – po pierwsze ich nie masz, a jakbyś ich miał, to byś właśnie tak ich traktował – jak ‚sztuki”. Guzik mnie obchodzą twoje tłumaczenia o księgowej – tłumaczą się WINNI! A winnym chamstwa jesteś TY. Traktowałbyś swoich pracowników (jeśli byś ich miał), jak przedmioty, które można przestawiać!

      0
      0
     • pracodawca pisze:

      Ble ble ble.
      Ubek.

      0
      0
     • St. Ząb pisze:

      Durny jesteś pajacu? UBekiem możesz być tylko TY! Liczysz ludzi na „sztuki”. Tak robią komuniści i złodzieje, okradający ludzi jak ty. Niestety, za młody jestem, by być UBekiem – przykro mi, ale trafiłeś kulą w płot!

      0
      0
    • Wojtek pisze:

     Ja tam wolę aby z moich podatków rząd wydał na biednych czy na dzieci niż na wsze OŚMIORNICZKI,

     0
     0
 4. Power pisze:

  Panie Stanisławie Z, niech Pan się nie trudzi. Wszyscy wiemy, jak lewactwo traktowało pracowników. Wiemy kto wprowadził śmieciówki. Boli was, że ludziom się stopniowo poprawia. Boli was, że radykalnie obniżono ubóstwo rodzin wielodzietnych. Zazdrość wam wypala umysły. Nie stać was na chwile refleksji. Ranne i zagrożone zwierze atakuje wszystko, co się rusza. Katastrofy finansów państwa nie będzie, natomiast katastrofa finansów Gminy jest całkiem realna.

  0
  0
  • St. Ząb pisze:

   Muszę skorzystać z innego nicku (dawniej Stanisław Z), bo admin zablokował moją długą i celną ripostę. Mam nadzieję, że ją tutaj dopuści. Nie ma tam żadnych przytyków, a jedynie czyta prawda i kilka linków do artykułów zewnętrznych, żebyś sobie Power mógł poczytać. Tak to właśnie tutaj na tym portalu wygląda wolność słowa. Jak komentarz niewygodny, to został zablokowany. Ale liczę na to, że w końcu zostanie odblokowany i będziesz mógł przeczytać, co mam do powiedzenia na temat twojego plucia na „lewactwo”.

   0
   0
   • pracodawca pisze:

    Stanisław Z – Ubek i wszystko jasne.
    „długą i celną ripostę” – Ty sam w to nie wierzysz, bredzisz jak byś się czegoś naćpał.
    Fakty są takie „lewactwo” rządzi i jest 30 milinów długu, gmina w runie koniec faktów.
    Chodniki robią pod posesje swoich kolegów.
    Jeden cały i dobry chodnik leci nad Zalew, bo tam jest Pizzeria (a znamy powiązania kto jest właścicielem a kto jest w spółce tajnym beneficjentem).
    Będziecie pisać o umowach, wypłatach to może napiszcie ile zarabiają ludzie w PorActive.
    (jeden z sąsiadów mi powiedział 400 zł – bezczelność u was nie zna granic).
    Koparka jest w Poreco a mimo to do prac gminnych koparka jest wypożyczana z firm zewnętrznej za pieniądze.
    Czemu tak jest ? bo koparka z Poreco jest też wypożyczona – lewiznę klepie na prywacie.
    A lewa kasa leci do kieszonek beneficjentów. No jak za komuny prywata ponad wszystko.
    „na temat twojego plucia na „lewactwo” – nikt nie pluje na lewice, bo tego typu ugrupowania są potrzebne, ale kierowane przez prawdziwych lewicowców anie farbowanych lisów (czytaj ubeków, postkomunistów, beneficjentów byłego systemu).

    0
    0
    • St. Ząb pisze:

     Pracodawca co o 11:23 ma czas na pisanie głupkowatych postów? Guzik a nie pracodawca. Prawdziwy pracodawca to o takiej godzinie myśli o swoim biznesie i pracownikach… A przepraszam – jak już wiadomo z tego forum, ty nie masz pracowników, tylko „sztuki”, które na ciebie tyrają. Żenada

     0
     0
     • St. Ząb pisze:

      Dodatkowo wiadomo kto jest lewakiem – ten z którym się tak zgadzasz, czyli Bieniek! Na forum też już znajdziemy jego papiery. Pewnie ustalacie przy płocie co napisać ze sobą – komuniści i złodzieje jesteście!

      A admin niestety wywalił mój post, który was masakruje – ekonomiczni analfabeci! Ciekawe czemu. ADMIN KASUJE NIEWYGODNE POSTY – taka tu jest właśnie NIEWOLA SŁOWA na tym portalu!

      0
      0
     • pracodawca pisze:

      „A admin niestety wywalił mój post, który was masakruje – ekonomiczni analfabeci!” –
      Już ci wieże, jak napisałeś ten wspaniały post – kredkami świecowymi na niewidzialnym papierze.
      Nierób z siebie ofiary, ty jesteś porostu frajerem a nie ofiarą.
      Zawsze możesz ten tekst opublikować w Kurierze Porajskim.
      „Dodatkowo wiadomo kto jest lewakiem – ten z którym się tak zgadzasz, czyli Bieniek! „-
      Myślę że rozum ci odjęło, Bieniek to twój kolega – śmierdzi od ciebie ubectwem na odległość.
      tylko rasowy ubek powie: ” zaraz sobie sprawdzimy, który to ty jesteś pracodawca” lub „Rozlicz się”.
      Śmierdzisz oszustwem i ubectwem. A wiesz czemu, bo jesteś beneficjentem Gminy Poraj !!!.
      Ciekawe który to taki mądry z gminy tu pisze ??
      „Pracodawca co o 11:23 ma czas na pisanie głupkowatych postów?” – zalety bycia pracodawcą.
      „Prawdziwy pracodawca to o takiej godzinie myśli o swoim biznesie i pracownikach” – i o urlopie na którym jest.
      „tylko „sztuki”, które na ciebie tyrają. Żenada” – masturbujesz się jak takie bzdury piszesz, kręcicie to ?
      Mocno trzeba mieć nasrane w głowie, zrobić tyle długu a innych nazywać „ekonomiczni analfabeci!”.

      0
      0
     • St. Ząb pisze:

      Kłamliwy człowieczku – na urlopie od kiedy? Odkąd ten poratalik założyli? Czyli jesteś zwykły oszust, pewnie jakiś emeryt sfrustrowany, co nie ma wnuków, a nie pracodawca – naucz się lepiej kłamać, bo pracodawca to dba o swój biznes, a nie chodzi na niekończące się urlopy, aby siać defetyzm na jakiś pseudo-informacyjnych stronach. Proszę bardzo – wpisy o godzinie 13:47 w tym wątku dnia 13 stycznia – coś się urlopik wydłużył, czy chorobowe na głowę?
      http://zycieporaja.pl/wiadomosci/lukasz-stachera-zabil-lokalny-przemysl/

      Poza tym – jaki to dumny pracodawca ma czas, aby na urlopie w ciągu dnia siedzieć na portaliku i siać pisowską propagandę? Prawdziwy pracodawca to urlop z rodziną spędza, z żoną i dziećmi – aha, nie masz? No tak – skąd miałbyś mieć, nawet rodziny nie potrafisz założyć, a może… Zwykły oszust jesteś, co można pokazać innymi wpisami. Możesz sobie cytować do woli – bardzo łatwo obnażyć twoje kłamstwa! Dopóki nie napiszesz jakiej niby firmy jesteś właścicielem, to nikt tu nie uwierzy, że jesteś prawdziwym pracodawcą – no chyba, że się na wójta nowego wybierasz i za chwilę planujesz obsadzać stołki swoimi. Chyba, że to taki jest plan. I widziałem już w komentarzach, jak niby nie, niby nie… Ale tu widać jak się pchasz do stołków i władzy!

      0
      0
     • pracodawca pisze:

      A może ty podasz pierwszy swój kontakt, jak masz na imię nazwisko gdzie mieszkasz.
      Numer telefonu.
      Nie bój się, nikt ci krzywdy nie zrobi.
      „Kłamliwy człowieczku – na urlopie od kiedy? Odkąd ten poratalik założyli? Czyli jesteś zwykły oszust, pewnie jakiś emeryt sfrustrowany, co nie ma wnuków, a nie pracodawca – naucz się lepiej kłamać” –
      Po co mam się uczyć kłamać ?, po co mi to jest potrzebne „?, rozumiem iż ciebie w służbach ubecki tego uczyli ?
      „wątku dnia 13 stycznia – coś się urlopik wydłużył, czy chorobowe na głowę?” – nie to była sobota po 13 sprawdź sobie w kalendarzu sherlock.
      „Poza tym – jaki to dumny pracodawca ma czas, aby na urlopie w ciągu dnia siedzieć na portaliku i siać pisowską propagandę? Prawdziwy pracodawca to urlop z rodziną spędza, z żoną i dziećmi” -Tym się różnimy, ja jestem SKROMNYM pracodawcą. Zgadzam się z tobą rodzina jest najważniejsza i z nią spędzam urlop. Jedaka dziś miałem urlop bo czekałem na meble. Jako pracodawca mogę barć wolne kiedy chce (a biorę kiedy muszę) ale jako głowa rodziny mam też inne obowiązki, których nikt inny za mnie nie wykona.
      „bardzo łatwo obnażyć twoje kłamstwa!” -oj słabo ci to wychodzi, nie każdy rodzi się zdrowy i inteligentny.
      „no chyba, że się na wójta nowego wybierasz i za chwilę planujesz obsadzać stołki swoimi. Chyba, że to taki jest plan. I widziałem już w komentarzach, jak niby nie, niby nie… Ale tu widać jak się pchasz do stołków i władzy!” – Jak ty doskonale wiesz jak to się robi czy robisz ? 🙂

      0
      0
     • St. Ząb pisze:

      „Jedaka”? Był tu taki jeden UBek co takie błędy w pisowni popełniał – Bieniek się nazywa – pięknie się pokazałeś z innego nicku. Nie wzywaj innych do ujawnienia danych – ciebie pierwszego zapytałem. Poza tym jak wiesz, ja nazywam się Stanisław Ząb. A ty?
      I widzę, że nie czytasz „Bieniek” odpowiedzi na swoje inne komentarze. Trafiłeś kulą w płot, bo jestem za młody by być UBekiem. Za to TY wspaniale pasujesz! Komunista popierający pis. Pewnie w PZPR też byłeś! Ale to już wiemy!

      A jeśli jesteś taki rzeczywiście pracodawca, to ciekawe czy zachęcisz swoich rzekomych pracowników (a nie, przepraszam, jak to ty mówisz? Swoje trzy „3 szt.”, bo przecież tak szanujesz swoich pracowników, że liczysz ich na „sztuki”), do PPK. No ciekawe… ciekawe?

      0
      0
     • pracodawca pisze:

      „Jedaka”? Był tu taki jeden UBek co takie błędy w pisowni popełniał ”
      Literówka – każdemu może się zdarzyć, wiesz co tobie też się zdarza….
      Bieniek , Bieniek jakiś twój bohater, kolega z pracy, ciągle o nim piszesz.
      (nie wiem co jeszcze robisz w zaciszu swojego małego pokoju, szczerze mówiąc nie chem wiedzieć – ale powiedz jedno ołtarzyk masz)
      „Poza tym jak wiesz, ja nazywam się Stanisław Ząb. A ty?” – a ja nie jestem głupi.
      „Trafiłeś kulą w płot, bo jestem za młody by być UBekiem” – wiek nie deklasuje, zachowanie już tak.
      A zachowujesz się jak rasowy Ubol.
      „A jeśli jesteś taki rzeczywiście pracodawca, to ciekawe czy zachęcisz swoich rzekomych pracowników (a nie, przepraszam, jak to ty mówisz? Swoje trzy „3 szt.”, bo przecież tak szanujesz swoich pracowników, że liczysz ich na „sztuki”), do PPK. No ciekawe… ciekawe?”- 1 sztuka, 2 sztuka, 3 sztuka tak ich teraz nazywam, trochę dziwnie się na mnie patrzą, ale jak to hołota w końcu się nauczy i zaczną poprawie reagować. A że są tępi i leniwi, będzie to dość długi okres. By przyśpieszyć naukę, wprowadzę kary cielesne (będę lał gazetą Kurierem Porajskim). Co oporniejsze jednostki, na nową wiedze, będę wiązał za nogę do stołu i podtapiał w misce z wodą. W nagrodę dla pierwszej szt. która zacznie reagować na nowe imię, zakupie obroże przeciwpchelną, dam też przysmak.
      BTW: Pytanie od jednej szt. : „Czy ta choroba jest dziedziczna , czy tylko ty tak masz ?”

      0
      0
     • pwk pisze:

      O Bieńku to ja cie mogę powiedzieć parę słów.
      To ja udostępniłem link na tym portalu demaskując osobę Bieńka.
      Osobiście znam pracodawce – wiem kim jest, wiem co robi.
      Skończ głupią gadkę, bo możesz co najwyżej buty mu wymyć.
      Nigdy nie obrażaj go że ma coś wspólnego z Bieńkiem.

      0
      0
 5. Power pisze:

  Panie Stanisławie! Proszę przeczytać artykuł z lewicowego portalu Gazeta.pl Jest to wywiad z dr Maciejem Gdulą (lewicowy socjolog). Można kulturalnie? Można. Można tam dowiedzieć czym się różni lewactwo od lewicy. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,161770,22985778,gdula-to-klasa-srednia-kocha-pis-i-mowi-panie-prezesie-prosze.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

  0
  0
  • St. Ząb pisze:

   Znam „badania” Gduli. Nie ma to jak pogadać z 7ma osobami i wszystko wiedzieć.

   0
   0
  • Anonimowy reproduktor pisze:

   Wzialbys chlopie przyklad z najbardziej porzadnego i porządanego geja w Polsce – Biedroń z Pisem nie trzyma i to jest gej z klasą, mądry, uczciwy a nie zatruty, bez serca, zgorzknialy i sflustrowany jak ty power!

   0
   0
 6. Anonimowy reproduktor pisze:

  A Gasiorski nadal szlamem zamet sieje a ludzie komentuja nabijaja kaske redaktorkowi bez pomyslu na zycie 🙂 pieski sie nie produkuja to trzeba zaczac produkowac bzdury :p to jest przyklad jak nic nie robic by zarobic 🙂

  0
  0
  • wiesiek pisze:

   Nie mamy prawa rozliczać redaktorka bo on nie żyje z naszych pieniedzy. Mamy zaś obowiazek roazliczać wójta i radnych bo żyją z naszych;

   0
   0
   • Anonimowy reproduktor pisze:

    Zyje z glupoty i tez twoich i moich pieniedzy! Badzcie madrzy a nie te bzdury wypisujecie. Jak to nie zyje a co ma etat i pracuje fizycznie Haha nie zyje bo zadnej pracy sie nigdy nie podjal tak namietnie bo tu latwa kasa, siejesz zamet i cie jeszcze oplacaja. Oplaca go pis a ich kto oplaca jak nie nasze podatki, ludzie nie mydlcie oczow

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *