rozproszone chmury
16°
13°
poniedziałek
Reklama
Gmina pozyskała 36 tys. zł na żłobek w Żarkach Letnisku
04 marca 2019 r. | 08:31
2

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosił wyniki konkursu na finansowe wspieranie instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2019 (zapewnienie funkcjonowania miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 tworzonych przez jednostki samorządu terytorialnego z udziałem środków z wcześniejszych edycji programu „MALUCH+”).

W konkursie wystartowała gmina Poraj, która podobnie jak 582. inne gminy w tym module uzyskała wsparcie finansowe. Poraj otrzymał 36 000 zł na Żłobek Gminny w Żarkach Letnisku. Kwota szału nie robi, ale pozwoli dofinansować jedno miejsce w przedszkolu kwotą ok. 150 zł miesięcznie (w sumie jest 20 miejsc).

Pełne wyniki konkursu znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Gmina pozyskała 36 tys. zł na żłobek w Żarkach Letnisku”

 1. mieszkaniec pisze:

  To jest tylko dlatego że zarządzanie w sposób dobry jest od 2015 przez PiS. Każdy pamięta jak przed ostatnimi wyborami do SEJMU RP mówiono aby odsunąć tych którzy rządzą . Kto rządził do 2015 roku nie trzeba przypominać tylko pamiętać.

  2
  8
  • marlenka pisze:

   Rzucą ochłapy i się cieszycie? Jakby zarządzanie było dobre to dzisiaj byłoby nie 36 tysi co jest jakąś cienką jałmużną, a 360 tysi prawdziwego wsparcia. No, ale poszło na nagrody, bo się należy, pana w Toruniu, bo puszcza w radio i inne wieże dla przyjemności.

   6
   2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *