środa
czwartek
slaskie travel
Lodowisko już otwarte
06 grudnia 2017 r. | 10:06
2

Od początku grudnia działa już lodowisko "Biały Orlik", które funkcjonuje na kompleksie na sportowym "Strefa Wrażeń" przy Gimnazjum w Poraju. Lodowisko ma powierzchnię ponad 400 m2 o wymiarach 18 m na 23 m.Czynne jest przez siedem dni w tygodniu w godz. 10:00-20:00.

Przy lodowisku działa bezpłatna wypożyczalnia łyżew. Wstęp do taflę jest bezpłatny.2 odpowiedzi na “Lodowisko już otwarte”

 1. Zuzanna napisał(a):

  I ze wszystkich gmin korzystają a mieszkańcy gminy Poraj ponoszą koszty. Lodowisko bez opłat powinno być tylko dla naszych mieszkańców.
  0  0
 2. Power napisał(a):

  Firma wykonująca to lodowisko nie zaizolowała cieplnie rur z czynnikiem chłodzącym, szczególnie tych odcinków rur co biegną pod ziemią To powoduje ogromne straty energii. Ale kto się tym przejmuje?
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).