-4°
czwartek
-4°
piątek
slaskie travel
Lodowisko już otwarte
06 grudnia 2017 r. | 10:06
2

Od początku grudnia działa już lodowisko "Biały Orlik", które funkcjonuje na kompleksie na sportowym "Strefa Wrażeń" przy Gimnazjum w Poraju. Lodowisko ma powierzchnię ponad 400 m2 o wymiarach 18 m na 23 m.Czynne jest przez siedem dni w tygodniu w godz. 10:00-20:00.

Przy lodowisku działa bezpłatna wypożyczalnia łyżew. Wstęp do taflę jest bezpłatny.2 odpowiedzi na “Lodowisko już otwarte”

  1. Zuzanna napisał(a):

    I ze wszystkich gmin korzystają a mieszkańcy gminy Poraj ponoszą koszty. Lodowisko bez opłat powinno być tylko dla naszych mieszkańców.

  2. Power napisał(a):

    Firma wykonująca to lodowisko nie zaizolowała cieplnie rur z czynnikiem chłodzącym, szczególnie tych odcinków rur co biegną pod ziemią To powoduje ogromne straty energii. Ale kto się tym przejmuje?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).