Anna Cupiał nowym p.o. kierownika ZEAS na trzy miesiące
16 sierpnia 2018 r. | 10:47
5

Anna Kukla z racji "awansu" na skarbnika gminy Poraj, nie pełni już obowiązku Kierownika Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Gminy Poraj. Jej miejsce zajęła Anna Cupiał, która swoją funkcję będzie pełnić do 16 listopada 2018 roku w związku z zakończeniem świadczenia pracy przez Annę Sochę-Korendo w zarządzie powiatu myszkowskiego.

Tak się zastanawiam, po co gminie Poraj jest Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół? Może tylko dla stanowisk? Inne gminy nie mają takich jednostek i radzą sobie bardzo dobrze.

Poniżej informacja z gminy ws. powierzenie Annie Cupiał tej funkcji.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Anna Cupiał nowym p.o. kierownika ZEAS na trzy miesiące”

 1. Karol de Bil pisze:

  …a na co gminie ktoś taki, jak rzecznik prasowy?? teraz ma co robić, bo musi walczyć z fejk njusami i redagować gminnego szmatlawca zwanego kurierem. :-)) ale cóż ma chłopina robić, walczy o pozostanie u władzy ukaszka.

  tej gminie jest już potrzebna kuracja przeczyszczająca, a nawet zdrowa lewatywa, która usunie te złogi po ukaszku.

  10
  0
 2. xxx poraj pisze:

  Zespołem Ekonomiczno Administracyjnym którym zarzadzała w przeszłości w szkole w Poraju była Pani mgr Anna Socha-Korędo a następnie Pani Anna Kukla /obydwie koleżanki Wójta gminy Poraj -Łukasza Stachery/ Proszę aby Stachera Lukasz przed koncem swojej kadencji nie rozprowadzał osoby z układu ,jak zawodników na boisku,Ten temat pozostawić należy następcy,Proszę w imieniu setek mieszkanców gminy Poraj aby Pani Anna Socha-Koredo Obecna V-ce starostom powiatu myszkowskiego ,Dlaczego dopuszczając się łamania prawa ,w procederze , naliczania i wypłacania wynagrodzenia osobie, która nie wykonywała pracy konserwatora Andrzeja Pawłowskiego Temat ten był wyciszony przed pracom w starostwie, Jak można być prawnikiem i robić takie przekręctwa ,Czy osoba o takiej przeszłosc ma co kolwiek osobistego honoru. Co na to instytucie prawne ,czy nie widzom co sie dzieje w gminie PORAJ,A moż, nalezy powiadomić instytucie podlegające bezpośredni Panu Premierowi RP. Jakie prace remontowe w byłym gimnazjum w Poraju zostały wykonane przez ,A Pawłowskiegoi i R. Picza w tym okresie i na jaką wartość .Jaki to stanowi udział procentowy w kosztach wypłaconego wynagrodzenia i pochodnych

  10
  1
 3. Wiesiek pisze:

  A po co w ogóle trzymane jest przez 4 lata miejsce dyrektora ZEAZS-u w Gminie Poraj dla Anny Sochy? Dla nie było to stanowisko stworzone i ten cały ZEAS i będzie go mieć dożywotnio? Spokojnie jak tylko będzie nowa władza to te wakaty dla koleżanek się skończą.

  14
  0
 4. do Wiesława pisze:

  Popieram ,to jest tak zwane oddelegowanie ,podobnie jest z prezesem w poreco Bajki co pisze Pan Stachera dobre będą na prażuchach w Chorońiu .Pani mgr Anna Socha-Koredo kończyła takom szkołe ekonomiczną jak włodarz Poraja ,poczynania sa podobne tylko zakłamanie układanie nie prawdy. Proponuje chociasz ukonczyć przyzakladowom szkołe ekonomiczną. Robić to co się potrafi a nie czego się chce,Ten rodzaj awansu sukcesywnie zamiera,.

  11
  0
 5. karpiel pisze:

  Oczywiście, że ZEAS utworzono dla Sochy po tym jak przestała być asystentem wojewody z PSL-u, teraz czka na jej powrót ze starostwa.I nic sie nie zmieni, bo Stachera wygra wybory.

  0
  7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.