Bezradni radni powiatowi
02 lipca 2018 r. | 10:29
22

Anna Socha-Korendo, Danuta Służałek-Jaworska i Krzysztof Klimek - co łączy te osoby? To są radni powiatowi z terenu gminy Poraj. Przez ostatnie dwa lata w sprawach Poraja, tylko Służałek-Jaworska złożyła jakiekolwiek interpretacje i zapytania. Pozostali przychodzą na sesje Rady Powiatu Myszkowskiego dla ogromnych diet, a Socha-Korendo jako wicestarosta dla wynagrodzenia w wysokości ok. 145 tys. zł rocznie.

Radni powiatowi otrzymują diety sięgające nawet 2 tys. zł miesięcznie.

Zapamiętajcie te nazwiska przy urnach wyborczych.

Poniżej informacja z powiatu w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI22 odpowiedzi na “Bezradni radni powiatowi”

 1. wojtek pisze:

  Ten radny Krzysztof K. (ostatni wymieniony) to poszedł do rady w określonym celu. Załatwić dla żony lepszą posadkę w Starostwie? To osiągnął, jest zadowolony więc milczy jak zaklęty. Czyżby przestały go interesować sprawy społeczne?

  16
  1
 2. friko pisze:

  A no właśnie kurendo nic nie robi a 12 tys na miesiąc ma … idą wybory to się zmieni …
  Służałek szału nie robi 1 – 2 interpelacje ! … tak zwane minimum absolutne (na odpier…l).
  Oj ci nasi Proajnie wszyscy do odstrzału z Stacherą na czele ….
  A woda w górę idzie, ktoś musi za bandytyzm zapłaci …

  15
  1
 3. Jerzy Jadczyk pisze:

  Czym w starostwie zajmuje się pani Socha oprócz pokazywania się na wszystkich imprezach? Co konkretnie zrobiła dla naszej gminy?

  17
  1
 4. kron pisze:

  pani koręda zawsze skutecznie wypełnia zdjęcia swoją osobą.

  21
  2
 5. karucza pisze:

  Po co nam tacy radni, dla których celem nadrzędnym jest dobrze płatny „stołek”!

  14
  1
 6. Ktoś 2 pisze:

  No tak radna Sużałek potencjalna kandydatka na wójta gminy Poraj , wielką bohaterką rady powiatu i tegoż pisowskiego , bezstronnego portaliku.Pan psełdo redaktor by się nie ośmieszał. Myśli że ludzie z gminy Poraj ciemna masa i łykną każdą jego propagandę za którą zapewne ma płacone😂. To co pan redaktorek wypisuję zaczyna robić się odrażające.

  12
  11
  • strzelec pisze:

   Tym wpisem zaliczyłaś(łeś) się do tej ciemnej masy, co popiera „koalicję wstydu”. Chyba ze masz za te wpisy płacone, wtedy stajesz się sprzedajną masą.

   8
   5
   • Ktoś 2 pisze:

    Nie nie mam płacone to PiS płaci za wpisy. Ja nie popieram ani PiS ani PO. Poprostu potrafię rozpoznać nachalną propagandę, a że ty osoba o niskim IQ nie potrafisz , no cóż ważne że potrafisz pisać i sznurować buty. Jakoś w życiu sobie poradzisz pewnie PIS wymyśli dla ciebie jakiś zasiłek kasa+

    5
    1
    • Wiesiek pisze:

     Oj Ktosiu 2 a ty potrafisz jedynie wykładać komunistyczną historię.

     1
     1
     • stojący pod sklepem pisze:

      Komunizm i to w najciemniejszej postaci to nam właśnie piski wprowadzają… co za kraj – lubią się ludzie dawać wodzić za ryjek?

      5
      2
     • Ktoś 2 pisze:

      Ok odpowiedź nie na temat proponuje czekać wiesiu na kasę +też się załapiesz.

      3
      1
     • strzelec pisze:

      Stojący pod sklepem już całkowicie się sprzedał za unijną kasę. Teraz wykłada komunizm europejski. Też za kasę.

      2
      1
 7. edytka pisze:

  oj.. ona jest wszedzie, na wszystkich zdjeciach, zaraz wyskoczy nam z lodowki!!!!!!!! niejednokrotnie nasi radni i woojt czekali na otwarcie roznych imprez, bo anusi nie było jeszcze i by na zdjeciu nie była… żenada!!!! po półgodzinie, godzinie dopiero otwierali oficjalnie imprezy, bo anusia własnie nadjechała… no koszmar!!! i wszedzie jest wpychana, jakby to ona do czegokolwiek się przyłozyła… siedzi sobie tylko na ciepłej posadce w starostwie…

  15
  2
 8. Moim idolem Zdzislawa pisze:

  A Danuta tyle rad w radzie i co…. I gó…wno takie samo jak na tym portalu. socha pomaga ludzia jak moze a co ta zrobila? A tak wymyslila komkurs ktory sama sfalszowala! Ten portal powinien sie nazywac żenada.pl – portal kandydatow pis do samorzadow

  11
  9
  • friko pisze:

   Zafałszowała (jest zgłoszenie do Prokuratury ? , ten anonim był tak nieudolny jak wy jesteście) i kupę kasy na tym zarobiła, nie to co wójt i jego świta, ci to nic nie mają kasy, biedota, obdarci chodzą, (pończochy muszą kupować za gminne) a te pieniądze co mają to z uczciwej pracy w gminie. Szkoda, że 30 milionów długo jest, syf i ubóstwo w gminie i tylko prywata !!!.
   Będziecie rozliczeni, będziecie siedzieć !!!
   Widzieliście co się dzieje z wodą !!! ponad złotówka w górę za 1m3 !!!

   3
   5
  • Wiesiek pisze:

   Oj ty siejesz zamęt Idolu czy wypada takiej figurze?

   2
   0
 9. strzelec pisze:

  Pani Socha reprezentuje partię niszczącą polską kulturę na wsi, opowiada się za marksistowską Europą, przyczynia się do demoralizacji wsi, czyli podważa naukę polskiego Kościoła katolickiego.

  8
  8
  • stojący pod sklepem pisze:

   „za marksistowską Europą” – gościu, ty się po wsiach przejedź i przejrzyj wszystkie tablice, na których jest flaga UE. Ile kasy poszło z UE na rozwój naszych wsi, pomoc rolnikom… nawet te piękne nowe pociągi KŚ są fundowane z kasy UE, ze środków na rozwój regionalny.

   I jak usłyszę, że jakbyśmy nie wpłacali do UE, to też byśmy to mieli, bo kasa by została to mnie śmiech ogarnia. To co jest nasze, to jest PRZEŻERANE przez pasibrzuchy u władzy – od centralnej, do najniższej. A UE pilnuje wydawania kasy i każdy się boi przegiąć, bo kary są srogie. To jest właśnie siła UE! Do leczonka?

   4
   1
   • strzelec pisze:

    A stój pod sklepem i sprzedawaj się za unijną kasę. Masz wolną wolę, ale nie zmuszaj innych do prostytucji. Nie zmuszaj do seksualizacji dzieci, nie zmuszaj do oglądania parad mniejszości, nie zmuszaj do niszczenia naszej kultury opartej na greckiej filozofii, rzymskim prawie, chrześcijańskiej etyce.

    2
    1
    • Mariusz pisze:

     „Nie zmuszaj do seksualizacji dzieci,” – póki co, to dzieci są zmuszane do jedynej słusznej religii

     „nie zmuszaj do oglądania parad mniejszości,” – nikt cię nie zmusza, telewizor zawsze można wyłączyć, nie nauczyli cię?

     „nie zmuszaj do niszczenia naszej kultury opartej na greckiej filozofii, rzymskim prawie,” – tak? to już niszczą obecne władze, i to w stopniu mocno zaawansowanym. „Ojczyznę dojną” właśnie im się zwraca, żeby wydoić wszystkich nas na dole, łącznie ze stojącym pod sklepem.

     „chrześcijańskiej etyce.” – nie rozśmieszaj mnie. To chrześcijańska etyka zakazuje przyjmowania uchodźców, może? Spójrz na swojego przywódcę duchowego, papieża Franciszka – jego słów nie możesz kwestionować, a robisz to! Gdzie tu ta twoja „opluta” etyka chrześcijańska? co?

     3
     1
     • strzelec pisze:

      No mamy przykład Mariusza, który uległ już całkowicie narracji nowych marksistów. Katechizm nowej komunistycznej międzynarodówki opanował całkowicie. I tacy chcą dalej rządzić gminą? Uczenie masturbacji przeciwstawia religii. Przed paradami mniejszości każe i się chować w bramę, bo to idzie nowa rewolucyjna poniewierana klasa. Ta mniejszość razem z feministkami chce narzucać wole większości, bo jest rewolucyjna. Dokładnie tak jak komuniści. Powrót do rzymskiego prawa i greckiej filozofii nazywa niszczeniem tego prawa. Dokładnie to samo głosili komuniści. Liczyło się tylko marksistowskie prawo. Podporządkowanie władzy sądowniczej władzy zwierzchniej (art. 4 Konstytucji) jest przywróceniem konstytucyjnego prawa. To jest usunięcie dyktatury sędziów. Opluta etyka chrześcijańska? Chcesz obrażać katolików to obrażaj. Tyle ci pozostało. Ciebie rzeczywiście nie miał kto nauczyć, co to jest chrześcijańska etyka. Poducz się chłopie i dopiero dyskutuj. Chrześcijańska etyka dotyczy pogan i chrześcijan. Muzułmanie to zupełnie inna religia oparta na przemocy i zabijaniu w imię Boga. To całkowicie inna „kultura”. Takiego uchodźcę można przyjąć tylko wtedy, gdy zaakceptuje naszą etykę. Nowi marksiści chcą ich przyjmować nie z litości, ale w celu wywołania chaosu w Europie i zniszczenia naszej religii. To nie ma nic wspólnego z etyką. Nowi marksiści szeroko stosują dorobek brytyjskiego filozofa analitycznego – Johna Langshawa Austina (1911 – 1960 r.). Opracował on właśnie teorie o „tworzeniu faktów słowami”. Jest to teoria manipulacji i kłamstwa. Właśnie dokładnie to, co ty tu głosisz. I niech mi ktoś powie, że prawdziwych komunistów już nie ma.

      3
      0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *