Dwoje chętnych na stanowisko sekretarza gminy Poraj
02 stycznia 2019 r. | 14:08
35

Anna Trąbska oraz Mariusz Gonera złożyli dokumenty spełniając przy tym kryteria w naborze na stanowisko sekretarza gminy Poraj. Nie wiem, kim jest Gonera, ale o Trąbskiej słyszałem, że ma wygrać już kilka dni temu.

Czy zapowiadana na 4 stycznia 2019 roku na godz. 12:00 końcowa rozmowa z kandydatami to tylko formalność?

PAWEŁ GĄSIORSKI35 odpowiedzi na “Dwoje chętnych na stanowisko sekretarza gminy Poraj”

 1. Bolek pisze:

  Ty wszystko wiesz. Podobno Socha miała byc na to stanowisko w ostatniej przpowiedni redaktorka a tu znowu niespodzianka 🙂

  7
  15
  • Do bolka pisze:

   A może tak na dyrektora szpitala w Myszkowie.
   Wasze rządy doprowadziły juź do zamknięcia głównego oddziału.
   Pozostałe zamkną później.
   Jak się nie ma pojęcia to do pasienia kóz .
   F a c h o w c y z po.

   9
   3
  • Do bolka pisze:

   Bo cukiernik rządził Szpitalem a piłkarz i to lichy rządził gminą a obecną wójt to specjalistka od czego?.
   Żenada.

   14
   3
 2. zofia pisze:

  Mariusz Gonera osoba do towarzystwa pani Trąbskiej Anna ubiegającej się , która zamierzyła być sekretarzem w gminie Poraj i będzie , Bez żadnego plebiscytu tak jak pisano wcześniej na portalu życie Poraja. Osoba egzaminująca KATARZYNA KAŻMIERCZAK oraz dwie znane osoby .Dlaczego to nie będzie konkurs prawny, w formie ,Pracownik RIO prawnik z sądu administracyjnego oraz ekonomista z dowolnej uczelni ekonomicznej, W tej formie pani WÓJT chociaż dowiedziała by się o formie przechowywania rachunków ,faktur o terminie ,co kto może kupować czy kto chce, czy według zakresu obowiązków Czy na fakturę można kupować , rajtki dla urzędu i wiele innych tematów ,, A tak to żyje beztrosko .

  20
  1
 3. Zuzanna pisze:

  Ilu kandydatów złożyło swoje oferty kandydowania na stanowisko sekretarza gminy? Do II etapu przeszło dwie osoby a ile osób odrzucono? I może dlaczego odrzucono? A nikt nie zauważył, że był zbyt krótki okres na składanie ofert. Zamiast 10 dni roboczych było tylko 4 dni robocze. I tu jest złamanie prawa?

  12
  2
  • Dominik pisze:

   Tak szczerze nie istotne ilu jest kandydatów chętnych na stanowisko sekretarza gminy. Wyboru Pani Wójt już dawno dokonała, a ten śmieszny konkurs jest tylko mydleniem oczu i formalnością. Pani Trąbska „dobrze mówi” o swojej szefowej także awans jest. Tak wyglada „konkurs” na stanowisko sekretarza gminy.

   7
   1
 4. Pablo pisze:

  Nie wierzcie w jakieś konkursy czy inne bzdury. Trąbska jest od Pani Wójt i to Ona zostanie gminnym sekretarzem. Wszystko odbywa się dokładnie tak samo jak za poprzednich kadencji wójta.

  9
  2
 5. ktoś pisze:

  Kto ma być to będzie , jak we wszystkich konkursach w gminie.

  14
  0
  • Wiesiek pisze:

   Trzeba to natychmiast przerwać . Konkurs to konkurs. Nie może być ustawek. Proszę stosować prawo. Radni nie pozwalajcie na to.

   16
   1
 6. Nosoro pisze:

  Wy naprawdę nie macie innych problemów weź i kandyduj jak się lepiej nadajesz na to stanowisko myślę że takie chore pomysły rodzą się wam w głowach z nadmiaru wolnego czasu i braku własnych problemów

  7
  19
 7. Wiesiek pisze:

  Nie chcę kandydować bo wynik konkursu już dziś jest wiadomy. Po co taki fikcyjny konkurs?

  16
  1
 8. karucza pisze:

  Słyszałam o tych „słynnych konkursach gminnych”. Do konkursu przystępują osoby z zewnątrz z wyższym wykształceniem i dobrym doświadczeniem, ale na starcie są już skreślone ponieważ posadki są tylko dla już zatrudnionych lizusów w urzędzie. Mało tego, te lizusy dostają wcześniej pytania jakie następnie są do nich kierowane podczas egzaminu przez komisję, która składa się też z pracowników urzędu. Tym sposobem wygrywają i najczęściej mają tylko średnie wykształcenie. Niezłe, prawda?

  16
  0
 9. jola pisze:

  Prawo prawem a życie dyktuje co innego .Mowa o pani Trębskiej A. .Są zmiańki na portalu dnia 18,12. następnie 27,12 ,2018r że będzie pani A Trąbska sekretarzem . Jak miała być to będzie Czy za 15 dni czy za parę dni to będzie na pewno . Temat zamknięty. Pewna ilości obecnych radych to wielka poruta na do dzień dzisiejszy . Jakich się wystawiło takie są owoce . Temu tylko można zawdzięczać kto ich typował . wyczucie jak gra w totka .

  9
  0
 10. Miś pisze:

  Tak właśnie a co nasi radni na takie konkursy? Chyba do czegoś zostaliście wybrani? Zróbcie z tym coś do jasnej ch,,,,y.

  11
  0
 11. Jojo pisze:

  Polecam artykuł 13 ust. 3 i 4 ustawy o pracownikach samorzadowych

  5
  2
 12. Jan pisze:

  Na dzisiejszym portalu to nie granie radnymi że powinni coś zrobić poczynić, odnośnie wyboru pani sekretarz.Pani wójt widzi tą osobę . Nie będzie się tłumaczyła publicznie ,Każda osoba na tym stanowisku dobiera sobie osoby do których ma zaufanie i wiele innych określeń. Prawdopodobnie każdy z nas podobnie zrobił by . Do tego tematu można powrócić za pewien czas . Ale istotną rzeczą jest w ilu ważnych tematach w tej kadencji pewna ilość radnych potraktowali społeczeństwo jakby Oni nie mieli wypływu że są dzisiaj radnymi .Czy dla radnego rzeczą nadrzędną jest pani wójtowa czy ilość osób w danym okręgu oddając głos aby dana osoba dumnie reprezentowała i była godna poszanowania , otrzymując mandat ,funkcjonariusza państwowego. To określenie, odpowiednich radnych zobowiązuje, aby byli nadal tymi do czego przed wyborami deklarowali się, służąc społeczeństwu danej gminy.

  1
  8
 13. Do Jan pisze:

  Widzę Jan ,że ty jesteś expert o bezprawia.
  Pani wójt w tej sprawie to może sobie dobrać smak zupy a nie sekretarza.
  Kapujesz ??
  Nas mieszkańców traktuje Pan( Pani) jak ciemnogród .
  To ty jesteś ciemnogrodem.
  a może ty jesteś stare PZPR ????
  ” Wieta ,rozumieją „

  7
  3
 14. Ja pisze:

  Kolejna GÓWNOBURZA!!! Odśnieżać bo nawaliło a nie…

  3
  6
 15. Do Jana pisze:

  Gmina jest własnością wszystkich mieszkańców . Pan chwali ludzi którzy ponoszą odpowiedzialność za jej zadłużenie i niegospodarność . Ludzi którzy bawią się na koszt mieszkańców i nie rozumieją do czego są powołani . Nikt im nie dał takiego prawa . To co Pan/Pani /tu wypisuje jest nie etyczne . Broni Pan czegoś co powinno być napiętnowane . Jakie Pan wyznaje wartości . Radnych których Pan wychwala za podniesienie ręki w/s budżetu /nie możliwego do zrealizowania otoczenie zna . Jeden z radnych ukrywał swe preferencje polityczne . Gdy tylko został wybrany okazało się że to wierny oddany żołnierz tej nie kompetentnej starej władzy tzw Cwana Gapa . I takich ludzi Pan docenia . Jeszcze będzie się Pan za to towarzystwo wstydził / chyba że jest Pan jednym z nich/

  9
  1
 16. Miś pisze:

  I jak zakończył się konkurs na stanowisko sekretarza Urzędu Gminy? Czy nasze 100% prognozy się potwierdziły? Czy Pani trąbka Anna „zwyciężyła” w tym konkursie? Proszę podać wynik tego „konkursu”.

  8
  1
  • Jan doMIŚ pisze:

   Miś jestem pewny że pani TRĄBSKA Anna będzie sekretarzem urzędu gminy,Przedmówcy maja pretensje , związku o formie jaka w cześniej została napisana Proszę przeanalizować wszystko będzie jasne .Potwierdzam że wygra.

   7
   1
 17. Do Jana pisze:

  Kiedy obecna P.Wójt przeprowadzi audyt w Gminie po Panu Stacherze . Mieszkańcy czekają .

  4
  2
 18. Karpiel pisze:

  Wreszcie Trąbska miałaby coś do roboty, bo od lat tylko p…dzi w stołek za biurkiem, i oszczędność by była bo jej „stanowisko” można śmiało zlikwidować.była

  9
  1
 19. miś pisze:

  wszędzie sa fikcyjne konkursy. w gopsie tez wygrała konkurs osoba pracujaca od ponad roku i przygotowywana do stanowiska.
  żenada!!!

  5
  2
 20. Wiesiek pisze:

  No tak najpierw zatrudniają znajome przez PUP w ramach prac interwencyjnych a potem te właśnie osoby wygrywają pracę w urzędzie lub jednostkach podległych urzędowi. A wymagania konkursowe dopasowuje się pod swojego konkretnego kandydata. Radni zróbcie coś z tym tak dalej nie może być.

  7
  2
 21. Zdzisława Polak pisze:

  Mamy wynik 2 etapowego konkursu na stanowisko sekretarza Gminy Poraj.
  Oto link do strony;.
  http://poraj.bip.net.pl/?a=5706
  Czyli przepowiednie i przewidywania oraz zakłady się spełniły. Gratulacje dla Pani Anny Trąbskiej.

  1
  7
 22. Jaś pisze:

  Jakie przepowiednie. Przecież wszyscy na tym forum na 100 procent obstawiali Sochę. A teraz już się tego wypierają, Łącznie z panią radna Polak. Żenujące.

  1
  7
  • Zdzisława Polak pisze:

   Jasiu nie czepiaj się mnie ” jak rzep psiego ogona”. Bo ja nie obstawiałam nikogo, ponieważ uważam nadal ,że to komisja konkursowa ma wyłaniać najlepszego kandydata aby dobrze służył Gminie i był kompetentny . I nadal nie mogę pojąć dlaczego tak nie jest?. Z ubolewaniem czytam te posty i przepowiednie i stwierdzam, że coś jest na rzeczy w tych konkursach bo ludzie dający tu komentarze w 100 % trafnie przewidują wyniki konkursów ( nie tylko tego konkursu) . Dlaczego tak się dzieje ? Czy mamy tu na forum jasnowidza może?

   6
   2
   • ha,ha,ha pisze:

    p. Polak ( jasnowidz nr 1 )na tym forum…..pisze pod kilkoma nikami . Jest Pani MISTRZEM w robieniu zamieszania , podpuszczania i przewidywania . Fakt ,że DUŻO prawdy w tym jest.

    5
    4
    • Zdzisława Polak pisze:

     Na jakiej podstawie wysnułaś takie wnioski?

     3
     4
     • ha,ha,ha pisze:

      na podstawie naszej kilkuletniej znajomości i od czasu do czasu współpracy.Podziwiam panią. Ma pani wyjątkowy talent do wkurzania ludzi, którzy myślą i robią inaczej niż Pani.

      5
      4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *