zamglenie
piątek
Reklama
Ewa Masłoń
Ewa Masłoń walczy o dobro Mieszkańców Choronia!
11 kwietnia 2018 r. | 11:16
10

Ewa Masłoń - Mieszkanka Choronia od wielu miesięcy próbuje dowiedzieć się kilku informacji z Urzędu Gminy Poraj oraz od samego Wójta Łukasza Stachery. Masłoń walczy o dobro Mieszkańców Choronia. Niestety, jest to walka z wiatrakami, gdyż ani Wójt, ani urząd nie odpowiada na pisma Ewy Masłoń.

Wywód Ewy Masłoń z ostatniej sesji możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Mieszkanka Choronia z pretensjami do Wójta

Mieszkanka Choronia z pretensjami do Wójta 🎬

Gepostet von Gmina Poraj am Mittwoch, 11. April 2018

 10 odpowiedzi na “Ewa Masłoń walczy o dobro Mieszkańców Choronia!”

 1. Stanisław Z pisze:

  Najlepsze są pretensje o brak dofinansowania do szkoły… Może warto mieć tutaj pretensję do pani minister edukacji, bo stąd jest całe zamieszanie i teraz w małej szkółce trzeba zmieścić dzieciaki, od maluchów do 8-klasistów. No, ale chciało się „dobrej zmiany”, to się ma… Porażka. Wiadomo było, że kasy dodatkowej na dostosowanie szkół nie będzie, wszystko przejdzie na samorządy, a subwencji z ministerstwa edukacji większej nie będzie… Oto skutki.

  8
  1
 2. Lolek pisze:

  Pani Masłoń walczy o dobro mieszkańców? Ciekawe co bedzie jak Ona bedzie potrzebowala pomocy od innych. Wtedy chętnych nie będzie do pomocy.

  8
  0
 3. Jarek Kowalski pisze:

  Ewa walcz dalej!

  8
  0
 4. karpiel; pisze:

  Pogadaj z Łukaszową to będzie prędzej

  0
  0
 5. Klementyna pisze:

  Pani chyba szykuje sobie ścieżkę pod kandydowania na sołtysa bądź radnego może nawet samego wójta, 500 plus już nie wystarczy 😉

  2
  0
  • Zuzanna pisze:

   Klementyna stara zazdrośnica, każdy może przecież kandydować. A ta Pani Masłoń z Choronia ma predyspozycje na sołtysa , radnego i nawet na wójta.

   1
   0
 6. Karucza pisze:

  A gdyby nawet miała takie aspiracj, to co zle? Kobieta ma przynajmniej odwagę zawalczyć o swoją miejscowość. I tak trzymać.

  2
  0
 7. Nowy głos pisze:

  Nie zgodzę się Pani Ewo, że szkoda czasu na media społecznościowe. Dzięki temu może Pani szybko dotrzeć do ludzi którzy myślą podobnie. Gdyby nie ten artykuł i transmisja Redaktora, nikt nie dowiedziałby się o tym, że przez około 25 min. demonstrowała Pani swoje zdanie przed raczej nieprzyjaznym gronem. Uważam że powinna Pani być z tego dumna, niewielu daje sobie radę będąc pod tego typu presją. Warto pomyśleć o sojusznikach, jeżeli poważnie myśli Pani o kandydowaniu w jakiejkolwiek formie. Póki co pozostaje Pani w moich oczach obiecującym duchem swojego pokolenia.

  2
  0
 8. Lolek pisze:

  Po obejrzeniu nagrania występu Pani na sesji zaimponowała mi Pani. Zobaczylem również wulgarne zachowania buraków z komisji którzy bardzo miło i przyjaźnie odzywali sie do Pani. Czekamy na dalsze działania

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *