-4°
środa
-1°
-4°
czwartek
Grupa Sympatyków Życia Poraja
12 marca 2018 r. | 08:28
31

Specjalnie dla Mieszkańców i Sympatyków gminy Poraj, gdzie ukazuje się portal Życie Poraja, uruchomiliśmy grupę na facebooku "Życie Poraja". Wszystkich serdecznie zachęcam do dołączenia do tej grupy. Tam z pewnością pojawią się posty, które nie zawsze ukażą się na łamach Życia Poraja.

Grupę możecie znaleźć TUTAJ lub wpisując "Życie Poraja" w wyszukiwarce na facebooku.

PAWEŁ GĄSIORSKI31 odpowiedzi na “Grupa Sympatyków Życia Poraja”

 1. Mariusz napisał(a):

  W sumie to fajnie, może w końcu uda się powiązać ksywki do nazwisk z tego bloga. Zobaczymy kto jest takim „miłośnikiem” Poraja. Zapisujcie się 😉

  0
  0
  • pracodawca napisał(a):

   „uda się powiązać ksywki do nazwisk” –
   To ma taki oddźwięk, jakbyście szykowali się na represjonowanie tych ludzi którzy myślą inaczej.
   KOMUNA, UBECTWO, FASZYZM słowem totalitaryzm – ale czego można się spodziewać po ludziach w których wyzwala się pierwotny instynkt przeżycia w sytuacji całkowitej klęski i kompromitacji.
   Zaznaczę że są też w gminie ludzie kompetentni, ale jest ich może z 10%.
   Na razie jesteście niewinni … jak zmieni się władza i zacznie się weryfikacja tego bajzlu, to ten stan niewinności szybko może się zmienić.
   Jesteście świadomi że po zmianie każda „nowa władza”, będzie chciał się odciąć od tego co było ?
   I na 100 % będzie chciała wskazać winnych czemu w gminie jest tak źle !
   Wyjdzie jak 8 lat była prowadzona gmina.
   Każdy dokument każdy papier z podpisem zostanie zweryfikowany pod kontem przestępstwa, wykroczenia.
   Boicie się – bo wiecie że rozliczenie będzie bezlitosne ale uczciwe i zgodnie z prawem.

   1
   0
   • Mariusz napisał(a):

    Taki jest właśnie nasz niecny plan. Będziemy ich represjonować, a na koniec postawimy pręgierz na rondzie i będą publiczne biczowania. Chłopie – widzę, że mierzysz ludzi swoją miarą, bo sam byś pewnie tak robił. Ale warto wiedzieć, kto tu działa za pieniądze zza wschodniej granicy, warto! Od razu widać, kto tu stosuje metodę podziału i nawalenia we własne gniazdo

    0
    1
    • pracodawca napisał(a):

     I tu się różnimy …
     Rożnica wynika z tego iż jeśli bezprawnie chcieliby was oskarżyć, wydać wyrok, ukarać, to sam stanę w waszej obronie.
     Nawet jeśli będą nowi na waszym miejscu to trzeba ich pilnować bo władza deprawuje.
     To Wójt podzielił społeczeństwo mnożąc dług.
     Problemem jest to, że wcale nie chodzi w Poraju o pieniądze zza granicy wschodniej ale o te lokalne … (to jest clou sprawy).

     2
     0
     • Mariusz napisał(a):

      Poczytaj sobie kto finansuje takie akcje, jak ta z tym blogiem… A nie ciekawi, że facecik bloger nie wykazuje właściwie żadnych dochodów?

      0
      1
     • pracodawca napisał(a):

      Jakieś dowody na twoją tezę ?

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      Dowody są pod Moskwą, a tam to tylko twoi ludzie mogą sięgnąć… Ja jestem za małym Misiem – nie to co ty – szycho jedna!

      0
      0
     • Power napisał(a):

      Mariusz! UBywatelu, wy się leczcie, bo macie oko większe od mózgu.

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      No i proszę – mamy rozwiązanie zagadki kim jest użytkownik Power.

      Power napisał(a): 13 marca 2018 o 18:10 „Mariusz! UBywatelu, wy się leczcie, bo macie oko większe od mózgu.”

      A. Krzewiński napisał(a): 13 marca 2018 o 19:28 „Mariusz, UBywatelu! Po pierwsze: Ja się podpisuje nazwiskiem, a ty używasz ksywy. ”

      No i co Krzewiński, czy jesteś pajacykiem co mówi prawdę? Czy ty tak ZAWSZE podpisujesz się nazwiskiem? Oto mamy dowód na to, że jesteś zwykłym kłamcą. Oczywiście się wyprzesz zaraz pewnie, ale wszyscy już to widzą i będą wiedzieć, bo taka zbieżność nie zdarza się często, bo ty to sformułowanie masz wpisane w słownik codzienny! Dlatego użyłeś go raz pod ksywą Power, a raz jako A.Krzewiński.

      Tak – ten portal pozwala na takie jaja. Radzę wszystkim zrobić zrzut ekranu, aby wszyscy widzieli co i jak!

      0
      1
     • A. Krzewiński napisał(a):

      Znowu liczysz na nieznajomość tematu niektórych czytających. UBywatele to powszechnie używane określenie lewackich trolli rozbijających dyskusję pobocznymi wątkami. Łączenie mnie z Powerem to już stary temat. Pewna grupa prowadziła nawet wywiady środowiskowe i śledztwo w tej sprawie. Nie przypisuj sobie genialności. Nie odkryłeś Ameryki. Kto mnie z kim łączy mało mnie to obchodzi. Natomiast człowiek dobrze wychowany, odpisuje osobie, podpisującej się nazwiskiem też podpisując się nazwiskiem. Pod Powerem możesz się podpisywać, jak chcesz. Nigdzie nie napisałem, że zawsze podpisuje się nazwiskiem, dlatego kłamcą jesteś ty. Twoje rozumowanie ujawnia twoją niedojrzałość polityczną i chaos pojęciowy. Twoje wnioski przypominają wnioski furiata o zaburzeniach emocjonalnych. Jeszcze za wcześnie na karierę polityczną. Musisz jeszcze dojrzewać. Znów popisałeś się nieznajomością tematu. Większość portali umożliwia zmianę nicka. Mariusz! Im dłużej komentujesz, tym bardziej się pogrążasz. Nie potrafisz dyskutować na temat. Brak wiedzy sprowadza Cię na poboczne tematy. Mało tego, wymuszasz na innych odpowiedzi na tematy niezwiązane z tematem głównym. Tak się zachowują trolle.

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      „UBywatele to powszechnie używane określenie lewackich trolli rozbijających dyskusję pobocznymi wątkami.”

      a to się prawak specjalista nam objawił… To, że ty piszesz, że się podpisujesz nazwiskiem, to dla mnie guzik znaczy – jesteś zwykłym kłamcą i każdy już to wie 😉 Tylko się ośmieszasz

      0
      1
     • A. Krzewiński napisał(a):

      Nie dziwi nic! Dla Ciebie pewne zasady nie znaczą nic? Człowiek bez zasad też nie znaczy nic. Atak przy okazji, kto to jest niezwykły kłamca w przeciwieństwie do zwykłego kłamcy? Podpisz się nazwiskiem, a zobaczymy czy się nie ośmieszysz.

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      Niezwykły to taki co kłamie by czerpać z tego satysfakcję – i jeszcze udaje baranka niemalże!
      Szczujesz na ludzi! Masz jakąś komunistyczną obsesję – 30 lat po obaleniu komuny! Żałosne to jest! Dobrze, że jestem za młody by pamiętać tamte czasy – ale dzięki tobie uczę się, jak to jest być szują rzucającą oskarżenia na ludzi – co z tego, że podpisujesz się nazwiskiem (kto wie, czy prawdziwym? Przecież za ciebie może pisać ktkolwiek inny – to już udowodniono tutaj wielkokrotnie), kiedy bezpiecznie unikasz podania nazwisk tych, których oskarżasz! Jesteś Krzewiński zwykły tchórz! I niczym się nie różnisz od swoich oprawców!

      0
      1
     • A. Krzewiński napisał(a):

      Paczcie i czytajcie! Ta kreatura zrównuje mnie z oprawcami, a podpisać się nie potrafi. To są właśnie zwolnicy naszej władzy gminnej. Przecież to to nie wie, co pisze. Realizuje testament Służby Bezpieczeństwa i rżnie głupa. Popytaj się, kto należał do PZPR. Oni w większości donosili, ale nie wolno było im zakładać kartotek. Takie były czasy. Ci ludzie lub ich dzieci dalej mieszają w Gminie. To jest rodzinne. Niektóre nazwiska wraz z dowodami i adresami są w mojej teczce: http://www.solidarnoscczestochowa.pl/images/dokumenty/sos_'technik‚.pdf Jest to jedyna teczka w powiecie częstochowskim i myszkowskim umieszczona w internecie. Reszta bohaterów nie miała co umieścić.

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      „Popytaj się, kto należał do PZPR. Oni w większości donosili, ale nie wolno było im zakładać kartotek. Takie były czasy. Ci ludzie lub ich dzieci dalej mieszają w Gminie. To jest rodzinne. ”

      O czy ty jesteś KOMUCHEM piskim, Krzewiński? Za „dziadka z wermachtu” też mają przepraszać? Odkąd to dzieci są winne za grzechy dziadków i rodziców? Się chłopie na leczenie wybierz! Czy może wszystkie dzieci, tych, których uważasz za UBekow mają do ciebie przyjść, posypać głowę popiołem w przedpokoju i zlicać śmietankę z twojego kolanka?

      0
      1
     • A. Krzewiński napisał(a):

      Mam Ci tu powklejać linki dotyczących resortowych dzieci? Są nieliczne wyjątki, ale one potwierdzają regułę. Nie wiedziałeś o tym? Przecież już udowodniłem twoje braki w edukacji. Poczytaj lepiej Stary Testament i coś o pokoleniach. Dziadek z wermachtu to chyba z instrukcji TVN wytrzasnąłeś? Stąd ta twoja wiedza pochodzi? Współczuje. Od nikogo nie żądam popiołu, a twoje zlizywanie śmietanki z kolan mnie nie interesuje. Jednak ta konstrukcja słowna może mówić coś o twoim doświadczeniu. Może dlatego tak bronisz lewactwa, aby mieć ochronkę swoich perwersji? Może marzysz o przyczepie z Kaliszem? Widzę że udaje mi śię ciebie karmić trollu. Ale poważnie. Jeżeli masz odwagę i mocny kręgosłup, to się podpisuj swoi nazwiskiem. To jest dla Ciebie sprawa honoru.

      1
      0
     • Mariusz napisał(a):

      Krzewiński nie ośmieszaj się. KOMUNA to siedzi głęboko w pisie – twojej ukochanej parii. Np. prokurator stanu wojennego Piotrowicz. Można jechać taką listą w nieskończoność. Jak to jest Krzewiński – nie masz dysonansu poznawczego PRAWAKU? Twoi byli oprawcy stali się twoimi idolami?

      – Andrzej Kryże – Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
      – Wojciech Jasiński – Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
      – Karol Karski (PiS) – działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
      – Andrzej Aumiller – Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.

      i tak dalej

      0
      0
     • A. Krzewiński napisał(a):

      Jesteś klasyczny TVNowski troll. Jeszcze Cię trochę pokarmię. Każdy miał prawo przez 30 lat wrócić na dobrą drogę. Jesteś za zielony, aby to zrozumieć. Rachunek sumienia kroczy przed wybaczeniem. Na pierwszym miejscu umieściłeś tradycyjnie Piotrowicza. Znajdź mi prokuratora lub sędziego w stanie wojennym, który nie należał do PZPR. Sprawa była jasna. Albo się zapiszesz, albo wypad. Ty nic nie rozumiesz, bo nie znasz historii najnowszej. Bieniek na mnie donosił, ale jakby przyszedł do mnie i powiedział jedno słowo, przepraszam, to wymazałbym jego dane z mojej teczki, ale nie, on dalej donosi. Przecież Bieniek się zaczął kręcić wokół PiS, po to, aby donosić co się w PiS dzieje. I ty go chcesz porównać do Piotrowicza? Jesteś wymodelowany jak plastelina. Jak każdemu UBkowi wybaczę, gdy zrozumie swe błędy. Natomiast, gdy dalej szczuje i donosi, angażując do tego jeszcze swoje dzieci, to nie ma szans. Mogę Ci tylko powiedzieć, że po wyborach w 89 r. niektórzy płakali i prosili o przebaczenie, ale potem jak Bolek wzmocnił lewą nogę i lewica odżyła, to od razu zaczęli swoją grę. Ty nie masz pojęcia o tych sprawach i ktoś Ci krzywdę zrobił. To lewicowo-liberalne towarzystwo liczy na takich, ale na szczęście coraz mniej ma wyznawców. A jak ta twój kręgosłup? Podpiszesz się nazwiskiem, czy honor już sprzedałeś? Odwagi wojowniku!

      1
      0
 2. Jarek Kowalski napisał(a):

  Bardzo dobry pomysł. Zaraz przekaże żonie i zapisujemy się do tej elity naszej gminy.

  0
  0
 3. Wyborca napisał(a):

  Proszę o zaakceptowanie przyjęcia. Właśnie wysłałem prośbę o dołączenie do grupy.

  0
  0
 4. porajanka napisał(a):

  Czyżby konkurencja dla grup porajskich na fb? 😉

  0
  0
 5. porajanka napisał(a):

  Tylko czy ma na pewno potrzebujemy kolejnej strony, gdzie będziemy umieszczać posty? To już nie wystarczą duże porajskie, już istniejące od jakiegoś czasu, grupy?

  0
  0
 6. porajanka napisał(a):

  Pewnie nie, bo z tamtych grup pan redaktor już został wywalony lub jest wywalany i od razu przywracany. Ale teraz będzie mieć swoją tubę medialną, gdzie będzie umieszczać tylko te właściwe wpisy i komentarze.
  Jak to dobrze, że nasze życie staje się coraz ciekawsze 🙂

  0
  0
 7. Jan napisał(a):

  Ja też chcę do elity. Żeby być góra jak inny ktoś jest dołem. Więc ja pażałsta podanie pisat’ i mnie nada elita iz Porajogrod być.

  0
  0
 8. 223#$_ napisał(a):

  Жизнь Порая – отличная газета. Поздравляем редакцию, аплодируя газете. Для здоровья.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *