Ile zarabia Wójt, który nie ma domu ani mieszkania?
29 czerwca 2018 r. | 10:21
12

40-letni Łukasz Stachera - Wójt Gminy Poraj - posiada 75 000 zł (o 40 tys. zł więcej niż rok wcześniej) i 1000 euro oszczędności. Wójt nie ma domu, ani mieszkania, jest za to właścicielem działki rolnej ok. 2ha o wartości 70 000 zł oraz działki o powierzchni 2200m2 o wartości ok. 20 000 zł (współwłasność). Do tego działkę i pole ok. 0,8ha o wartości 100 000 zł (współwłasność - to musiał nabyć w 2017 roku).

Stachera w ubiegłym roku zarobił 145 152,68 zł (o ok. 1600 zł więcej niż rok wcześniej) tytułem umowy o pracę. W ubiegłym roku nabył Renault Talisman. Posiada także Renault Captur. Jest współwłaścicielem oby aut.

Oświadczenie majątkowe Wójta znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Ile zarabia Wójt, który nie ma domu ani mieszkania?”

 1. Agata pisze:

  A gdzie jest dochód ze sprzedaży poprzedniego auta? Bodajże AUDI?

  9
  1
 2. stojący pod sklepem pisze:

  Ja też nie mam domu, bo mieszkam w domu należącym do tatusia. Czy każdy musi mieć dom? Jak w domu mieszka np. 7 osób (2 rodziny), to może być tak, że 6 z nich nie ma domu, bo dom należy do tej jednej. Argument z tyłeczka, jak zwykle!

  13
  10
 3. Wojtek pisze:

  Wójt zapomniał, że kupił działkę? I nie wpisał jej do oświadczenia majątkowego? i biedny musiał robić korektę? Nie podał położenia tej działki a powinien.

  14
  1
 4. wybiorczyk pisze:

  co to za audi którym ukasz jeździ?

  7
  0
 5. Werty pisze:

  A gdzie dochód z pizzeri?

  12
  1
 6. Wójt pisze:

  Oj Ukasz, Ukasz …. znam Cię tyle lat, a Ty z roku na rok coraz większym wieprzem jesteś…. nienażartą, tłustą świnią, która woli się zesrać do koryta byle by więcej zjeść !!!

  10
  0
 7. Radny pisze:

  W punkcie 3 Oświadczenia powinno być pokreślone, czy majątek wspólny czy odrębny. TEGO Brak w wójta Oświadczeniu. Gdy wójt miał rozdzielność majątkową z żoną to Audi mógł nie wpisać. A jeśli nie ma rozdzielności co widać w innych punktach oświadczenia to Audi powinien wykazać. Kolejny błąd czy kamuflaż?

  6
  0
 8. wiesiek pisze:

  Czy nie jest to dziwne ? Ma tyle oszczędności i wielkie kredyty?

  4
  0
 9. Moim idolem Zdzislawa pisze:

  Redaktorzyna zazdrosci stacherze bo stachera przynajmniej jakos wyglada a.. No komentarza chyba nie musze rozwijac kazdy kto widzial redaktorzyne wie o czym mowie. To straszne ze Pis tak wszystkich gnoi obraza prywatnie i tak chce „srac w korycie” ze po trupach do celu dochodzi bez jakiej kolwiek oglady. To jedna miejscowosc, wszyscy sie znaja co drugi to rodzina zamiast lubic sie, szanowac zyc dla wspolnej malej ojczyzny to robi sie z tej gry politycznej coraz wieksze gowno i dzieli sie taka mala gmine! Bog chyba nie tego chce

  2
  5
 10. Wojtek pisze:

  No dobrze było Idolu wtedy jak było plucie na porządnych ludzi w Kurierze Porajskim i na Forum Żarki Letnisko oraz w myszkowskiej ? Tylko wtedy Idolowi pasowało. Teraz nie pasuje i jest oburzony za prawdę.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *