Jest pierwszy komitet wyborczy!
21 sierpnia 2018 r. | 11:15
46

Jest już pierwszy zgłoszony komitet wyborczy w gminie Poraj. To KWW Dobry Poraj. Na wydarzenie wyborcze organizowane przez KWW Dobry Poraj zapraszała była wspólniczka Wójta Łukasza Stachery. Czy to nowy komitet Wójta? A może Stachera "ucieknie" startować do powiatu, gdzie gdy był przez rok starostą to zadłużył go tylko na kilka milionów?

Pełnomocnikiem tego KWW jest Patryk Marcin Frendowski.

PAWEŁ GĄSIORSKI46 odpowiedzi na “Jest pierwszy komitet wyborczy!”

 1. anna pisze:

  frendowski to jakiś napływowy element. chyba zakochał się w gminie i postanowił tu znaleźć swoje miejsce na ziemi. należy się spodziewać ciekawych kandydatów z tego komitetu.

  11
  3
 2. Jerzy Jadczyk pisze:

  Panie redaktorze po co pan Stachera miałby startować ponownie na wójta? Niech pan się nad tym zastanowi.

  3
  1
 3. Magda pisze:

  mam nadzieję że będzie kandydował!!!

  7
  9
 4. P.Frendowski pisze:

  Może lepiej napisać że został złożony wniosek o rejestrację komitetu. Kiedy zostanie zarejestrowany to będzie działał.
  Nie jest on związany z żadną partią polityczną ani z lokalnym stowarzyszeniem. Nie ma też żadnych związków z władzami gminy. Jak będzie zarejestrowany podamy kto startuje i wszystko będzie jasne :).w końcu to żadna tajemnica 🙂

  12
  5
  • anna pisze:

   jak się podoba w poraju? zalew atrakcji? 😉

   6
   6
  • ktuu pisze:

   Czy będzie z tego komitetu startować : Katarzyna Kaźmierczak ?

   3
   2
   • stojący pod sklepem pisze:

    Ludzie, czy wy tutaj umiecie czytać? Facet, który założył ten komitet, jako JEDYNY na tej smętnej stronie ma odwagę pisać pod swoim nazwiskiem wraz ze zdjęciem (nawet sam bloger G nie ma odwagi tutaj pisać jako „Paweł GĄSIORSKI” i dodać swoje zdjęcie – wyciągnijcie z tego w końcu WNIOSKI – po co jest ta strona!)

    Frendowski napisał wyraźnie:

    „Nie jest on związany z żadną partią polityczną ani z lokalnym stowarzyszeniem. Nie ma też żadnych związków z władzami gminy. ”

    a Ty pytasz, „Czy będzie z tego komitetu startować : Katarzyna Kaźmierczak”?
    Nie wiem, czy masz jakiś problem ze rozumieniem tekstu czytanego? Takie pytania, jakbym słuchał kolegów spod sklepu…

    5
    3
 5. Magda pisze:

  Przydałby się jednak swój chłop!!!

  6
  4
 6. karpiel pisze:

  Bardzo jestem ciekaw waszych komentarzy, gdy Stachera te wybory wygra

  3
  13
  • :-) pisze:

   jak wygra, to na pierwszych dniach poraja po wygranej bedzie ed sziran. nie, sziran będzie na prazuchach choronskich – na dniach poraja będzie… pol makartnej i elton dzwon zwany też dzonem.

   13
   3
 7. alka pisze:

  Jak Stachera wygra wybory (nie daj Panie Boże) to go zaraz zarząd komisaryczny zdejmie ze stołka, wiec po co ten cyrk z jego kandydowaniem?

  13
  2
 8. Magda pisze:

  Szkoda że nazwa komitetu ma tylko stolice, co z innymi miejscowościam? Rozumiem, tylko dobro Poraja się liczy, prawie jak dobra zmiana, super!!! Widzę PIS pod przykrywką!!!

  5
  4
 9. Vladimira Złota pisze:

  mialam właśnie to samo napisać, gdzie reszta gminy, gdzie ta „Dobra zmiana” dla reszty gminy będzie. Ledwo się zaczęło a Pisiory atakują!!!

  3
  14
 10. P.Frendowski pisze:

  Nazwa…może dlatego że dotyczy Gminy Poraj. 🙂 . A ” dobry ” bo to fajna miejscowość i nienajgorzej się tu mieszka. To nie będziemy narzekać.

  A jeśli komuś nazwa nie pasuje to może założyć swój komitet…czasu do 27 sierpnia jest jeszcze dużo. To jest działanie pozytywne.

  Natomiast hejt, dzielenie i ocenianie ludzi według przynależności partyjnej, narzekanie…ani długu gminy nie zlikwidują ani dróg nie naprawią :).

  12
  8
 11. Świadoma obywatelka pisze:

  Drogi „redaktorze”, a nie wpadł Pan na pomysł, ze komitet został założony tylko
  i wyłącznie po to aby informować społeczeństwo i przekazywać mu rzetelne informacje pozbawione manipulacji i politycznej nagonki ? Jak zwykle bije Pan pianę z niczego. Wystarczyłoby zwrócić sie do pomysłodawców aby wiedzieć , ze jest to inicjatywa niezależna i bezpartyjna – w przeciwieństwie do Pana strony i „ bezstronniczych newesow”. Może trudno w to uwierzyć ale w Poraju żyje grupa i to spora, ludzi myślących , którzy maja już dość Pańskiej propagandy. Co do zaproszeń – rozsyłać może je każdy i nikt ale to nikt nie powinien mieć informacji ile osób zaprosiła dana osoba. Jeżeli Pan je posiada , a tak sugeruje , warto sie Panem zainteresować bo istenieje podejrzenie włamania sie na cudze konto . Swoją droga , jak milo gdy ktoś ma wśród znajomych kretów….. Dla Pana rada , więcej sprawdzonych informacji, mniej szumu z niczego !!! Ale czego sie spodziewać innego po pisowkich trollach

  7
  14
  • Karol de Bil pisze:

   a to mi czesciowo zabrzmialo, jak nowa strona propagandowa strona ójta ukasza. 🙂 okraszona stylem TVN24, gdzie to nadają jedyna i słuszna prawdę przez okrągła dobę – tam też tylko o trollach wszędzie i to tych najgroźniejszych – pissssowskich. 🙂

   11
   1
   • Świadoma obywatelka pisze:

    Zawsze można zapytać założycieli o ich cel . Z reszta już odpowiedni komentarz tutaj sie pojawił. Warto tez wejść na ich stronę na fb i zobaczyć czy to ukryta propaganda czy tylko jasna informacja dla mieszkańców.

    2
    9
    • Agata pisze:

     I już z wypowiedzi Świadomej Obywatelki widać dla kogo ten komitet został powołany? Jest jasne, że to dla Obywatelki Katariny. I to ma być komitet bezpartyjny i nie związany z tą obecna władzą w urzędzie ? Myślę że nikt w to już nie uwierzy.

     7
     1
     • stojący pod sklepem pisze:

      Agatko, Agatko, jak ty wszystko wiesz… a tymczasem jak sobie sprawdzisz na stronach PKW pojawił się już kolejny komitet. I czy to czasem nie ten DRUGI komitet będzie popierał Staszczenkę albo Katarinę? (jeszcze nie ma o tym artykułu? Blogersie G, – co za wtopa!)

      Pojawia się jeden komitet i wszyscy tu wszystko wiedzą, choć nikt jeszcze nie ruszył z kampanią. Komitet czeka na rejestracje – to i wy tutaj propagandziści – poczekajcie na to co komitet powie!

      4
      6
    • blue pisze:

     P.Frendowski założył komitet, pan P.Frendowski trzyma z panem Bojankiem a z kim się trzyma pan Bojanek … ?
     Wiadomo to będzie zaplecze wyborcze dla obecnej władzy w gminie.
     Ich prawo.
     Tylko proszę nie piszcie górnolotnych tyrad jak to chcecie zmienić gminę na lepsze z tymi samymi ludźmi na pokładzie.
     „Obłęd: powtarzanie w kółko tą samą czynność, oczekując innych rezultatów.”

     10
     2
  • strzelec pisze:

   „Grupa ludzi myślących” po marksistowsku i ta grupa chcę informować społeczeństwo i przekazywać mu rzetelne informacje pozbawione manipulacji i politycznej nagonki. Gratuluje dobrego samopoczucia. Świadoma Obywatelka już nam przedstawiła program Komitetu. Sama nazywając się „świadomą” zdradziła intencję. Ten Komitet chcę pouczać „nieświadomych” obywateli, chce nam wciskać demokrację socjalistyczną trenowaną od lat w naszej Gminie. Życzę powodzenia!

   6
   2
 12. Vladimira Złota pisze:

  Na jakiej stronie, podasz link

  0
  4
 13. strzelec pisze:

  Wyczytałem taki tekst na Forum ŻL napisany przez „letnika”: „Mam informację na temat KWW Dobry Poraj. Pełnomocnikiem wyborczym Komitetu został Pan Patryk Frendowski. Google informują mnie, że to nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta w Częstochowie. Pan Patryk Frendowski jest osobą wskazaną do Komisji Wyborczej znajdującej się w II LO im Traugutta przez Prezydenta Miasta Częstochowy, Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, działacza częstochowskiego SLD. Jeżeli to nie jest zbieżność nazwisk to mamy ukryty Komitet Rewolucyjnej Lewicy próbujący ponownie uwieść wyborców na marksizm kulturowy”.

  9
  2
  • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

   Ty mózgu! Pracował w komisji wyborczej! OOOOO – straszne! Matyjaszczyk powołał go do komisji wyborczej! OOOO.

   A kto miał go powołać do komisji? No pytam się kto – BISKUP z Jasnej Góry?

   Podpowiem Ci – to WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE PRACOWAŁY W KOMISJACH WYBORCZYCH ZOSTAŁY POWOŁANE przez Matyjaszczyka. Bo akurat wtedy był Prezydentem Miasta Częstochowy!

   I wiesz co? Najgorsze jest to, że w TYM ROKU TEŻ WSZYSCY PRACUJĄCY W KOMISJACH W CZĘSTOCHOWIE ZOSTANĄ POWOŁANI PRZEZ MATYJASZCZYKA! Bo akurat jest Prezydentem Miasta Częstochowy!!!

   Boszzzzz… poziom „durnoty” ludzi tu piszących osiąga Szczyty Himalajów! A już poziom „strzelca” szczególnie!

   5
   7
   • strzelec pisze:

    No właśnie mamy przykład kłamstwa i manipulacji. Stojący p. piszę, że: „Podpowiem Ci – to WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE PRACOWAŁY W KOMISJACH WYBORCZYCH ZOSTAŁY POWOŁANE przez Matyjaszczyka. Bo akurat wtedy był Prezydentem Miasta Częstochowy!” Kompletna bzdura i pomieszanie pojęć. Proszę uważać na tych przekupionych i niedouczonych manipulatorów.
    A oto dowody: http://www.czestochowa.pl/page/file.php?id=3596. Komisja wyborcza nr 33 (LO Traugutt). Pan Frendowski na 4 miejscu, strona 11. Jest to jedyna osoba wskazana przez Matyjaszczyka. Lewizna nie podała nawet z którego roku ten skład, ale można się domyślić, że chodzi o wybory prezydenckie z 2015 r.
    http://www.czestochowa.pl/page/file.php?id=4164. Komisja wyborcza nr 33 (LO Traugutt). Pan Frendowski na 2 miejscu, strona 17. Jest to jedyna osoba wskazana przez Matyjaszczyka. Lewizna znowu nie podała z którego roku ten skład, ale można się domyślić, że chodzi o wybory parlamentarne z 2015 r. Mamy zaufanego działacza „bezpartyjnego” niby bezpartyjnego bolszewika.

    6
    1
    • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

     Czy ty masz choćby BLADE pojęcie o tym co piszesz? Ale wyjaśnię ci, bo widzę, że mam do czynienia z nieukiem.

     Jest tak, że w tych komisjach (obecnie też tak będzie) są osoby wskazane przez partie polityczne. I te miejsca są zarezerwowane dla komitetów ogólnopolskich. Dlatego masz np. „KW Kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego” – bo to był kandydat PO i w każdej komisji była osoba wskazana przez ten komitet. Proste? To chyba rozumiesz MÓZGU!

     Ale zawsze jest też tak, że muszą być miejsca nieobsadzone przez komitety ogólnopolskie. Do prac komisji można się zgłosić i po prostu chcieć w takiej komisji pracować. W czasie obecnych wyborów też tak ma być. Są np. 3 wolne miejsca i na te wolne miejsca będą powoływane osoby wskazane np komitety wyborcze. Jeśli więc np. „dobry poraj” wyśle jakiś kandydatów do prac komisji wyborczej, to gdy taka osoba jak zostanie wylosowana, to będzie wyraźnie napisane „osoba wskazana przez KWW dobry poraj”.

     Wtedy też tak było! Więc jak ktoś był BEZPARTYJNY, i zgłosił się do pracy w komisji to był powoływany przez prezydenta miasta – akurat wtedy Matyjaszczyka! Zacznij kopać jeszcze głębiej to może się okazać, że Frendowski był kiedyś powołany do pracy w komisji wyborczej przez poprzedniego prezydenta miasta, pana Tadka WRONĘ. Może się okazać, że to trochę niewygodny fakt prawda? I jakoś się nie skleja w twojej KOMUSZEJ narracji, co?

     TAK SIĘ WŁAŚNIE PRODUKUJE FAKE NEWSY – Widzisz STRZELEC? Trolling można prosto zdemaskować, wystarczy trochę WIEDZY!

     1
     5
     • strzelec pisze:

      Zdemaskowałeś się sam. Stosujesz metodę tworzenia faktów słowami. Jest to powszechnie stosowana metoda przez komunistów i ostatnio przez liberałów. „Kombinuj, kombinuj aż lata przeminą” W związku z tym muszę ci zrobić wykład. Atr 18. 1a Kodeksu Wyborczego (KW) postanawia: „Kandydatów na członków obwodowej komisji wyborczej mogą zgłaszać wyłącznie pełnomocnicy komitetów wyborczych, które mają zarejestrowaną listę kandydatów w okręgu wyborczym, dla którego właściwa jest dana obwodowa komisja wyborcza”.
      Art 18. 4a. „Funkcji przewodniczącego i zastępcy przewodniczącego komisji nie może pełnić osoba wskazana do składu komisji przez wójta (burmistrza, prezydenta miasta)”. https://www.arslege.pl/obwodowe-komisje-wyborcze-powolywanie-sklad/k301/a26030/. Jedno miejsce do obsadzenia swoim człowiekiem miał zawsze organizator wyborów, czyli prezydent miasta lub wójt. Tak było do nowelizacji kodeksu wyborczego. W nadchodzących wyborach to uprawnienie zostało odebrane. I tak nowy KW stanowi:
      Art. 182. § 1. Obwodową komisję wyborczą powołuje spośród wyborców, najpóźniej w 21 dniu przed dniem wyborów, komisarz wyborczy, z zastrzeżeniem przepisów art. 183.
      § 2. W skład każdej obwodowej komisji wyborczej ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie i obwodowej komisji wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie powołuje się 9 osób spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych lub upoważnione przez nich osoby:
      1) w liczbie nie mniejszej niż 6 – po jednej osobie zgłoszonej przez każdego z pełnomocników wyborczych reprezentujących komitety wyborcze utworzone przez partie polityczne bądź koalicje partii politycznych, … 2) po jednej osobie zgłoszonej przez każdego z pełnomocników wyborczych reprezentujących pozostałe komitety wyborcze … Nowy KW z poprawkami: http://samorzad.pap.pl/palio/html.run?_ … 1696684397
      Nie uda Ci się wprowadzić w błąd wyborców. Pan Patryk Marcin Frendowski jest zaufanym Pana Matyjaszczyka i tego nie jesteś w stanie zmienić Dowody są w postaci wielokrotnego powoływania Pana Frendowskiego na zaufanego członka komisji jako wskazanego przez Prezydenta Częstochowy. Nie będę oceniał Twojej wiedzy, bo ocena wynika z faktów. Brak wiedzy to już taka przypadłość lewej strony.

      6
      1
     • strzelec pisze:

      Ponieważ w linku do Kodeksu Wyborczego wkradł się jakiś błąd, podaje go jeszcze raz: http://samorzad.pap.pl/palio/html.run?_ … 1696684397

      5
      1
     • strzelec pisze:

      Dalej to samo. Proponuje portal Forum Żarki Letnisko. Tam w dziale „Nasze sprawy” w temacie „Niebawem wybory samorządowe” jest wpis „letnika” z dnia 10 marca 2018 roku, gdzie otwiera się plik z aktualnym (po poprawkach) jednolitym Kodeksem Wyborczym bez problemu: http://zarkiletnisko.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=1330

      4
      1
     • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

      Nie chce mi się już tłumaczyć, jak jesteś durny. To tak jakbyś powiedział, że:

      W Poraju wybory właśnie ogłosił Wójt Gminy Poraj – prawda? Prawda!
      Wójt Gminy Poraj to aktualnie Łukasz Stachera – prawda? Prawda!
      Łukasz Stachera startował w swoich pierwszych wyborach na wójta z listy Platformy Obywatelskiej – prawda? Prawda!

      UWAGA – W tym roku, mamy w Poraju USTAWKĘ. Wybory USTAWIA człowiek PO! DRAMAT! BIJCIE NA ALARM! Pełowskie wybory! Jak to możliwe. PEŁOWIEC nam ogłosił wybory! WYBORY BĘDĄ OSZUKANE BO OGŁOSIŁ JE PEŁOWIEC?

      Weź ty się chłopie lecz i jeszcze raz przeczytaj co sam napisałeś. Frendowski pewnie nawet w życiu nie spotkał się z Matyjaszczykiem. Zgłosił się do pracy w komisji bo se pewnie chciał dorobić. Na wolne miejsce powołał go Matyjaszczyk. MÓGŁ? – O KURECZKA – MÓGŁ i POWOŁAŁ!

      Oto twoja logika MÓZGU!

      1
      6
     • strzelec pisze:

      Mamy właśnie przykład jak się edukuje ludzi w Polsce. Facet coś ciągle bredzi o mózgu. Prawdopodobnie ma go w stanie zaniku i myśli o nowym.
      Wybory w Poraju nie ogłasza wójt. To jest kłamstwo. Termin wyborów ogłasza premier rządu. Państwowa Komisja Wyborcza organizuje i nadzoruje wybory, powołuje okręgowe i rejonowe komisje wyborcze oraz powołuje komisarzy wyborczych itd. Komisarz wyborczy organizuje wraz z samorządem terytorialnym wybory do rad. Powołuje terytorialne i obwodowe komisje wyborcze. Komisarz powołuje do obwodowej komisji wyborczej po jednej osobie zgłoszonej przez każdego z pełnomocników wyborczych reprezentujących komitety wyborcze. Jednego swojego przedstawiciela mógł zgłosić do komisji wyborczej wójt, prezydent, czy burmistrz. Pilnował on interesu zgłaszającego. To był tzw. swój człowiek i organizował ewentualnie fałszerstwa wyborów na korzyść mocodawcy. W po nowelizacji KW wójt, prezydent, czy burmistrz utracili taką możliwość.
      Co ty człowieku piszesz? Nikt spoza komitetów wyborczych nie może się zgłosić sam. Pan Frendowski „zgłaszał się” wielokrotnie do Matyjaszczyka i Matyjaszczyk go akceptował. Albo dawał mu polecenie partyjne. Był wystawiany do komisji wielokrotnie. Musiał być dobrym i zaufanym znajomym. Lewica niepewnych ludzi nie wysyła do komisji. Wszystko wskazuje, że KWW Dobry Poraj to zakamuflowane SLD. Ponieważ domaga się Pan oceny, to muszę napisać, że takiego idiotę spotyka się tylko na lewicy.

      5
      1
     • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

      A sprawdziłeś MÓZGu jak to dawniej było? Dawniej w komisji wyborczej miała być jedna osoba, która pracowała w instytucji, w której odbywały się wybory (dzisiaj, owszem, wszystko organizuje sobie sama komisja – dawniej tak nie było).

      Tak było dawniej, w poprzednich wyborach (np. w 2015)
      „W skład obwodowej komisji wyborczej powołuje się od 6 do 8 osób spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych (lub upoważnione przez nich osoby) oraz jedną osobę wskazaną przez Prezydenta Miasta spośród pracowników samorządowych gminy lub gminnych jednostek organizacyjnych. ”

      No więc dawniej powoływało się taką osobę, bo zwyczajnie musiał być ktoś, kto przyszedł, otworzył drzwi, pozamykał potem wszystko. Do pracy w takim charakterze wyznaczał dyrektor tej instytucji, najczęściej osobę, która w tej instytucji pracowała. Tak się składa, że Frendowski, jak wiadomo, pracuje i pracował w liceum Traugutta. Więc do pracy w tej komisji wyznaczyła go dyrektora, a namocy prawa powołał urzędujący prezydent – był to akurat Matyjaszczyk, a dawniej był to Wrona (który jak wiadomo nie jest z SLD, tylko jest z prawicy).

      To zwykłe działanie urzędnicze! Jak się tego nie rozumie, to lepiej się nie zajmuj tematem: (stara ustawa)
      http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20110210112/U/D20110112Lj.pdf

      WEŹ DOCZYTAJ chłopie…

      a mój przykład z „pełowcami” był po to, by pokazać, jak to TY właśnie manipulujesz. Jeśli tego nie rozumiesz, to bardzo mi przykro…. Wiadomo kto ogłasza wybory. Ech Strzelec, Strzelec

      0
      3
     • strzelec pisze:

      Widzę, że sprzedałeś się komunie całkowicie i ją kompromitujesz. To taka przypadłość SLD, że ma niedouczonych zwolenników. Kręcą i manipulują. To ma najczęściej podłoże genetyczne. Przecież powtarzasz to, co ja Ci wytłumaczyłam wyżej. Przeczytaj jeszcze raz, jakie głupoty wcześniej pisałeś. Jednak nie wszystko zrozumiałeś i dalej piszesz bzdury: „Do pracy w takim charakterze wyznaczał dyrektor tej instytucji, najczęściej osobę, która w tej instytucji pracowała”. Gdzie masz podstawę prawną, aby tak napisać? W skład obwodowej komisji wyborczej powołuje się osoby spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych. Uprawniony do wyznaczenia składu Obwodowej Komisji Wyborczej jest tylko i wyłącznie komisarz wyborczy. Czyni to na podstawie Kodeksu W. Prezydent nie wyznaczał przedstawiciela dyrektora szkoły, ale swojego osobistego przedstawiciela, Dyrektor szkoły, naczelnik straży, czy więzienia może sobie do otwierania i zamykania drzwi wyznaczyć kogo chcę. Komisarza wyborczego to nie interesuje. Powtarzam: termin wyborów ogłasza premier nie wójt z peoło.
      Nie odetniesz Pana Frendowskiego od komunistycznego prezydenta Częstochowy. Twoje zaangażowanie w odcinanie tych osób potwierdza, że Dobry Poraj to ukryte porajskie SLD.

      3
      0
     • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

      Ale powiedz mi, jak TY odetniesz go od PRAWICOWEGO prezydenta Tadeusza Wrony? Który też go wyznaczał? Hm?

      0
      3
 14. stojący pod sklepem pisze:

  No i objawił nam się prawdziwy komitecik Stachurskiego i Kataryny

  KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PORAJ
  Pełnomocnik: Mateusz Adrian Pawłowski
  Siedziba: Choroń, gmina Poraj

  czas wypuszczania „waszych informacji”: 3, 2, 1…

  5
  1
 15. stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

  Weź się chłopie ogarnij z tym moderowaniem. Kasowaniem postów, które nie są niczym złym. Co?

  1
  2
 16. towarzysz pisze:

  no to mamy pierwszy komunistyczny komitet wyborczy.

  5
  2
 17. Vladimira Złota pisze:

  Jak oglądałam filmy na „jutubbie” to porażka Ci nowi radni tylko ścieżki rowerowe, co nowego co innego chcą robić. To jest robione teraz, oni nawet 1/10 nie zrobią. Nie znają innych miejscowości, nie wiedzą co mówia. Porażka będzie, Juz wolę 30 mln długu ale coś się dzieje.

  1
  4
  • stoi i stoi pod tym sklepem pisze:

   Oj, oj, oj. Kampania się dopiero zaczęła, a ty już wszystko wiesz… ciekawe, prawda?

   Wolisz 30 milionów długu? Musisz być więc BOGATA, bo to poleci z rachunków za wodę… A każdy ci tu powie, że te rachunki, które teraz przyszły to jakiś kosmos!

   Nie znają innych miejscowości – a ty znasz? Najpierw jakaś Magda facetom zarzuca, że nie będą radnymi całej gminy, goście pokazali, że jednak będą, a ty piszesz, że nie będą? Weź no się ogarnij Złociutka.

   Kampania się dopiero zaczęła, a tylko oni mieli odwagę coś pokazać i powiedzieć! Gdzie reszta? Klasycznie kryją pupeczki? Rozwieszą plakaty i…. BUAHAHAHAHA

   3
   3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *