rozproszone chmury
16°
13°
poniedziałek
Reklama
Kaźmierczak wg oświadczenia zarobiła ponad 920 tys. zł w UG Poraj!
08 czerwca 2018 r. | 09:40
36

51-letnia Katarzyna Kaźmierczak to zastępca Wójta Gminy Poraj. Nie posiada żadnych oszczędności, jest współwłaścicielem domu o powierzchni 122m2 i wartości 400 000 zł. W ubiegłym roku jako zastępca Wójta zarobiła 920 003,40 zł. Do tego miała dochody z pracy w OKE Jaworzno i gminy Poraj.

Kaźmierczak przy deklarowanych dochodach przekraczających 920 tys. zł jest najlepiej zarabiającym samorządowcem w Polsce.

Jej oświadczenie majątkowe możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI36 odpowiedzi na “Kaźmierczak wg oświadczenia zarobiła ponad 920 tys. zł w UG Poraj!”

 1. wybiorczyk pisze:

  teraz wiadomo skąd te długi

  14
  1
 2. Lolek pisze:

  Kto umie liczyc to policzy ze zrobila 92 tyś a nie 920 🙂 WIELKIE MI HALO

  4
  11
 3. Alicja pisze:

  Panie „redaktorze” manipulatorze, czy swą wnikliwością nie zauważył Pan , ze jest tam zwyczajny błąd ? Bo jakoś w kwocie razem ewidentnie widać 97 !!!!! A nie kwotę z dodatkowym zerem . Przed opublikowaniem pasowałoby najpierw sprawdzić i kwestie wyjaśnić , a nie znów robić ludzi w konia , rzucając im kłamstwo i niewiarygodne informacje . Albo Oan jest tak tępy albo ma Pan wszystkich tych, którzy Pana czytają czy obserwują za kompletnych debili ?

  10
  11
  • Jerzy Jadczyk pisze:

   Wiele osób popełniających błędy w oświadczeniach majątkowych odpowiadali za to karnie. Pani wicewójt miała świadomość co podpisywała. W w/w zeznaniu podpisała nieprawdę. Chyba, że nieprawdą nie jest kwota zarobiona przez nią w urzędzie ale w samym podsumowaniu. Za takie błędy powinna ponieść konsekwencje prawne.

   15
   4
 4. porajanka pisze:

  Panie, skończ Pan z takimi newsami…
  Zwykły ludzki błąd, każdy ma prawo taki popełnić. Z pewnością zaraz pojawi się poprawiona wersja oświadczenia majkowego. A smród, który Pan tu robi zostanie… Nieładnie…

  10
  10
  • Wojtek pisze:

   To jest przecież v-ce Wójt , nie byle kto. Czy chcecie żeby taka pani podejmowała w naszym imieniu błędne decyzję?

   12
   2
  • snajper pisze:

   Alicja, jestes tak samo Tępa dzida jak ta cała Kasia „POŃCZOSZANKA ” skoro w podsumowaniu wychodzi inaczej- widać jeszcze nie umie dodawać !! ha

   9
   3
 5. Obserwator pisze:

  Chłopie, naucz się czytać!!!

  7
  7
 6. 886 terenia pisze:

  łukaszek pokasz ten cenny rowerek cenny z garażu który dostałeś od mikołaja Now.ka pochwal sie

  16
  0
  • Wojtek pisze:

   Wójt też jeszcze nie pokazuje swojego Oświadczenia majątkowego za 2017 r , Może Tereniu pokaże swój „cenny rowerek z garażu” w Oświadczeniu majątkowym? Czekamy .

   12
   0
 7. Jerzy Jadczyk pisze:

  Błędy można popełniać w pisaniu tych komentarze, ale nie w oświadczeniach majątkowych. Zgodnie z tym co jest wyżej napisane pani ta poświadczyła nieprawdę o ile to jest nieprawda. Sprawa dla służb

  15
  1
 8. Wojtek pisze:

  W poprzednim oświadczeniu majątkowym za rok 2016 też była nieprawda podana , potem była korekta a w ogóle to publikacja tej Pani oświadczenia za 2016r była co najmniej z półrocznym opóźnieniem opublikowana na stronie Urzędu Gminy. Czy tak wolno?

  12
  0
 9. kit pisze:

  to oczywiście pomyłka pisarska, ale coś innego jest ciekawe, p. Kasia zarobiła 5200 netto a po uwzględnieniu 13 –
  5700 na rękę miesięcznie. fajna pensyjka, jak na stanowisko, które nie jest potrzebne . tak można zyc do emeryturki, a i dłużej – jak się da.

  15
  0
 10. Zuzanna pisze:

  Własnie, po co komu jest potrzebne stanowisku V-ce wójt. Nigdy w Gminie Poraj nie było stanowiska w-ce wójta. Dlaczego trwoni się pieniądze na niepotrzebne stanowiska.

  13
  0
 11. snajper pisze:

  Gdyby tak sięgnąć do innych ksiąg pewnie więcej jest takich pomyłek. Oczywiście pomyłka może zdarzyć się każdemu, ale niektórym to przechodzi płazem a drugich się napiętnuje. Fakt jest taki ,że wytatuowana „POŃCZOSZANKA” to nieogarnięta lala, ale świetnie wpisuje się do Teamu UKASZA !! Z matematyki PAŁA !

  12
  0
 12. Po l pisze:

  Brawo nienawiść, zawiść a w niedzielę w kościółku jęzory wysawicie Pisiorki po Komunie Świętom. Typowe zachowanie piso-polaczków.

  12
  8
  • Zuzanna pisze:

   Ty Wielka Pol nie możesz przystępować do Komunii św. bo jesteś rozwódką i masz drugiego chłopa więc nie zazdrość innym poczciwym ludziom.

   7
   3
 13. Po l pisze:

  Wiesz jestem facetem Zuzio zawistnico pisowianko. Nie mam najmie Katarzyna a takie wyjazdy w czyjeś życie osobiste są bardziej niż niesmaczne. Pozdrawiam zacietrzewiona pisurko.

  6
  5
  • strzelec pisze:

   Cytuje Po l: „takie wyjazdy w czyjeś życie osobiste są bardziej niż niesmaczne”. Wcześniej Po l napisał: „a w niedzielę w kościółku jęzory wysawicie Pisiorki po Komunie Świętom. Typowe zachowanie piso-polaczków”.
   To to jest mentalność lewackiego hipokryty. On może pisać o czyimś „jęzorze” a innym nie wolno o rodzinie. A kim ty jesteś lemingu, że o Polakach piszesz „polaczki”. Przecież to jest pokaz patologii umysłowej eurokomunistów. Niestety w naszej Gminie takich się zalęgło bez liku. Nawet w nicku jest to czytelne PO + L = Platforma Obywatelska + Lewica. Oni nic nie potrafią oprócz kręcenia lodów, dlatego będą walczyć o władzę do upadłego.

   Pozdrawiam zacietrzewiona pisurko.

   7
   0
 14. Oszołom pisze:

  Kaśka Ponczoszanka nie zna granic.Brać taka kasę przy takich długach gminy to grzech. Nie umie liczyć, dziwię się że poswiadczyla nieprawdę. To może ktoś się tym zajmie.?.

  9
  1
 15. Po l pisze:

  A właśnie co ty jej drugiego chłopa zazdrościsz ciebie nie chcę żaden ? Możę jakaś radykalna operacja tważy , czy coś pomożę.

  4
  6
 16. Polak Zdzisława pisze:

  Panie Redaktorze , tym razem sie Pan nie popisal . Aby wyrazac takie osady nalezy najpierw sprawdzic fakty, a tych brak . Stara sie Pan grac na niekorzysc przedstawicieli naszej gminy wyssanymi z palca newsami . Wstyd . Nastepnym razem prosze sie postarac o bardziej profesjonalne dziennikarstwo .

  8
  2
 17. Xxx pisze:

  Ludzie poczytajcie troszkę o ustawie o zatrudnieniu w korpusie służby cywilnej bo pod taka podlega kazdy urzednim panstwowy – to po pierwsze. Jeśli pracodawca jest urząd gminy a nadzorujący jego prace jest wójt gminy to sami sobie odpowiedzieć powinniście na pytanie jak pupilka Ukasza może odpowiadać za popełnione błędy. Za rażące uchybienia w oświadczeniu grozi do 5 lat więzienia a w innych przypadkach kary grzywny i inne stosowne to popełnionego wykroczenia. Błąd w oświadczeniu to błąd i powinna za to odpowiedzieć bo podpisała nie prawdę.

  7
  0
 18. Polak Zdzisława pisze:

  Do oświadczenia majątkowego można złożyć korektę bez żadnych konsekwencji , straszenie wiec prokuratura czy więzieniem jest całkowicie niezasadne. Pan redaktor pokazal tym artykułem , ze chodzi mu tylko i wyłącznie o oczernienie obecnej władzy, a nie rzetelne informacje. Zwykła propaganda przedwyborcza. Szkoda , ze niektórzy sie nabiorą ale mam nadzieje , ze jednak większość jest myśląca i nie pozwoli sobą manipulować przez wynajętego przez opozycje człowieka.

  3
  4
 19. Magda pisze:

  Przecież to jest Polak Zdzisława a nie Zdzisława Polak, hehe

  4
  1
 20. Lalka pisze:

  Ewidentnie ktoś podszywa się pod Zdzislawę Polak. Zdradza to treść wiadomości.

  8
  0
 21. Karol de Bil pisze:

  …co będzie, jak nasza pinczoszanka zorientuje się, że jednak miliona nie zarobiła?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *