UG Poraj
Kolejna próba sprzedaży gimbusa
13 czerwca 2019 r. | 08:53
11

Urząd Gminy Poraj kolejny raz chce sprzedać Gimbusa - Autosan H0909L. Samochód ma już 16 lat i przejechał do tej pory 398 627 km. Gmina ma zamiar sprzedać autobus w przetargu ofertowym.

Cena wywoławcza netto to 21 700 zł.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Kolejna próba sprzedaży gimbusa”

 1. zuzanka pisze:

  Jak zadłużali gminne Poraj przez lata .To pani Każmierczak Katarzyna pełniąc znaczne funkcje, ani raz nie przeciw stawiła się darcia do końca finansów od podatników gminy . W obecny autosan niech siada i trenuje jazdę. A zlikwidować etat kierowcy Andrzeja Wawrzyńczaka i samochód którym wozi panią wójtową , To jest pomysł na pozyskanie .pewnych zysków dla gminy.

  15
  6
 2. jan pisze:

  Konkurs w szkole podstawowej w Poraju odbył się z oczekiwaniem, pani Beata CICHOŃ została nowym dyrektorem szkoły , Doskonały dobry tort musujący napój . Zaprasza mieszkańców na gminne spotkanie rondo w Poraju. Do zobaczenia .

  17
  3
  • Stary Zgredek pisze:

   Gratulacje dla nowej p. dyrektor …..a p. Danucie życzymy dużo zdrówka i startowania w kolejnych konkursach. Po 20 latach, czas na zmiany 😎

   18
   12
 3. Wredny pisze:

  Pani Cichoń to niech się pochwali jak zatrudniła 7 lat Pawłowskiego ,który nic nie robił,ora że gmina zapłaciła 12 tysięcy za błąd w zwolnieniu nauczyciela.To Ci dyrektor godny naśladowania
  Zresztą całą gmina pójdzie na bruk

  14
  2
 4. Donosiciel pisze:

  Pani Cichoń to niech się pochwali jak zatrudniła 7 lat Pawłowskiego ,który nic nie robił,ora że gmina zapłaciła 12 tysięcy za błąd w zwolnieniu nauczyciela.To Ci dyrektor godny naśladowania
  Zresztą całą gmina pójdzie na bruk

  15
  2
 5. obiektywny pisze:

  No to jest super!
  Przynajmniej nie będzie wałków z konkursami w podstawówce!
  Szkoda tylko ze Danki do pierdla za wałki nie wsadzili.

  6
  14
  • do obiektywnego pisze:

   Osiągnąłeś co chciałeś. Do,, pierdla,, Pani Danuty nie wsadzą skarga została umorzona . Depczesz po leżącym . Stanęła do konkursu ze świadomością że jest na pozycji przegranej . Jest bardzo odważną kobietą . Ty natomiast jesteś tchórzem . Ten konkurs to FARSA/odmiana komedii w której łatwowierni bohaterowie zostają wciągnięci w serię coraz bardziej nieprawdopodobnych niewygodnych lub kompromitujących wydarzeń . Sytuacje te najczęściej są spowodowane wadami bohaterów , takimi jak próżność , sprzedajność chciwość .

   10
   1
 6. Donosiciel pisze:

  Ty obiektywy sam te wałki zrobiłeś do dupy i tobie się dobiora
  za te wałki Danki Teraz bedzie jazda i ty będziesz w prokuraturze

  13
  2
 7. Trol pisze:

  Bartłomiej P juz powinien się bać .Będzie wojna i super .

  13
  1
 8. Trol pisze:

  Wojna wisi w powietrzu

  12
  1
 9. Trol pisze:

  Z tego co mi doniesiono, to obiektywny robi wałki z nauczycielami sp poraj i wymusza celujace dla swojego cudownego dziecka..Można. ..lepiej pisać anonim i straszyć pierdLem.

  10
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *