bezchmurnie
20°
17°
wtorek
Reklama
Koniec sprawy o „rajstopy”
10 stycznia 2019 r. | 16:41
7

Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Częstochowie odbyła się ostatnia rozprawa, którą mojej osobie wytoczyła ówczesna wicewójt Katarzyna Kaźmierczak. Sprawa dotyczyła zakupu "rajstop", o czym pisałem w maju 2018 roku.

Co ciekawe, podczas wczorajszej rozprawy, przedstawicielka gminy utrzymywała, że gmina żadnych rajstop nie kupiła. Na fakturze jest pomyłka, a gmina na pewno żadnych rajstop nie otrzymała. To kolejna wersja w tej sprawy. Po przesłuchaniu świadków jest ich co najmniej kilka.

Wyrok 23 stycznia 2019 roku. Rozprawa apelacyjna w Katowicach, bez względu na wyrok Sądu Okręgowego w Częstochowie, odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Koniec sprawy o „rajstopy””

 1. Wiesiek pisze:

  Jeśli zakupu rajstop nie było to dlaczego gmina rozliczyła tę fakturę w całości a osoba odbierająca ten zakup nie wpisała uwagi , że brakuje rajstop? Kto pokwitował taki odbiór towaru wg tej faktury?

  18
  1
  • Zdzisława Polak pisze:

   Jeśli zakupu rajstop nie było to dlaczego gmina rozliczyła tę fakturę w całości a osoba odbierająca ten zakup nie wpisała uwagi , że brakuje rajstop? Kto pokwitował taki odbiór towaru wg tej faktury?

   1
   1
 2. Lalka pisze:

  Jeszcze za to klamczuchy gminne zapłacą.

  12
  3
 3. Vladimira pisze:

  Każdy mówi co innego. Rajtki latem nad zalewem zużyte wisiały. Nie wiedział kto i kiedy zostawił.

  11
  2
 4. Karpiel pisze:

  Oczywiście Lalka, że nikt w gminie żadnych rajstop nie kupił. Po prostu tak się preparuje faktury za trefny towar, którego nie powinno się kupować za publiczne pieniądze np. alkohol, że wpisuje się na fakturę różne rzeczy, które są w danym sklepie. A więc rajtuzy na fakturze na pewno były,dlatego trzeba było ukryć faktury. Ale ciekawe jak sąd do tego podejdzie, bo przecież nie jest głupi i zna te praktyki. Są powszechne od przedszkoli po ministerstwa.

  3
  3
 5. zGRU pisze:

  Wy tu o takich pirdołach pierdolicie – a tymczasem Rudy z PO kazał zlikwidować Adamowicza.
  Adamowicz wtopił na mieszkaniach i powiedział że jak Rudy mu nie pomoże to wsypie cała ekipę Rudego tak jak kiszczakowa Lecha. Wiec Rudy się wkorwil i kazał zrobić prowokacje ze to niby Pisowiec napadł na Damowicza. Nie myślcie że WSI nie brało w tym udziału.
  Zresztą Rudy w bardzo krótkim czasie od napadu terrtnął żeby modlić sue za Pawełka – ci co wiedzą że Rudy nie wierzy czyli WSI to wiedzą że to znaczy obserwujcie Pawełka z bliska. 😀😀

  2
  3
 6. zGRU pisze:

  https://youtu.be/A-98Yszf-t8?t=503

  ale jaja dzień wcześniej o tym pisałem a tu właśnie o tym mówi Grzegorz Braun:

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *