bezchmurnie
21°
18°
wtorek
Reklama
Anna Socha-Korendo wróciła do pracy w ZEAS Gminy Poraj
23 stycznia 2019 r. | 11:17
13

Radna Powiatu w Myszkowie - Anna Socha-Korendo wróciła do pracy. Jeszcze w zeszłym roku była wicestarostą powiatu. Po przegranych wyborach całej kolacji w Starostwie Powiatowym w Myszkowie, Socha-Korendo powróciła do pracy w Urzędzie Gminy Poraj jako kierownik Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Gminy Poraj.

Jest to całkowicie zbędna jednostka.

Annie Sosze-Korendo gratuluję powrotu do pracy.

PAWEŁ GĄSIORSKI13 odpowiedzi na “Anna Socha-Korendo wróciła do pracy w ZEAS Gminy Poraj”

 1. Dawid pisze:

  Jak szybko można znaleźć pracę w GMinie i to za nie mała kasę.. Tam mnie niechcą to tutaj będę….. 😁

  22
  1
 2. jola pisze:

  Urząd gminy Poraj ;stanowisko ; Kierownik Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego , szkól gminy Poraj. To jest sztuczne stanowisko nikomu nie potrzebne . Tą drobną prace można wykonać w urzędzie gminy Poraj. Podatnicy gminy są zainteresowani ile kosztuje opłacenie tego zbędnego stanowiska To pytanie do Pani Wójt gminy Poraj. Mieszkańcy nie będą płacić podatków na stanowiska osób z układu. Przede wszystkim niech zwróci pieniądze Pani Anna Socha- Korendo , które bezpodstawnie wraz z układem dali Panu A, Pawłowskiemu za nie żadną prace, / tylko osobie z układu /w byłym gimnazjum w Poraju.W tym okresie obecna Pani WÓJT Katarzyna Każmierczak pełniła funkcje Przewodniczącej Rady Gminy Poraj .W jej wypowiedzi w różnych artykułach przejawia się z formułowanie ; nic nie chowie się pod dywan. Mieszkańcy proszą o potwierdzenie tej jaskrawej prawdy.

  33
  1
 3. Zuzanna pisze:

  Niech obecna wójt nie realizuje polityki poprzednika bo zajdzie w „kozi róg” W ramach programu naprawczego powinno zostać zlikwidowanie wysokopłatne stanowisko skarbnika i cały ZEAS-u . Może to przejąć jakieś biuro rachunkowe. Pani Socha-Korendo to nie zlikwidowała przypadkiem takiego ZEAS-u na szczeblu powiatu ? Teraz jest likwidowany ZEAS w Żarkach a w Poraju musi funkcjonować? Po co ?

  30
  1
 4. Miś pisze:

  Redaktorze a do tego czasu ta pani była na L4 czy na urlopie ? Od dnia 22.11.2018 do dziś?

  17
  1
 5. Miś pisze:

  W ZEAS=ie aż 5 osób? O zgrozo tyle osób?

  17
  2
 6. Karpiel pisze:

  ZEAS został utworzony dla pani Sochy, gdy straciła POSADĘ asystentki w urzędzie wojewódzkim. Socha jest potrzebna Stacherze, żeby mieć poparcie PSL-u w powiecie, ma też swoich ludzi z powiatowych struktur SLD, a to jest ważne jeżeli planuje dalszą karierę polityczną, jest nadal członkiem Platformy chociaż tym się specjalnie nie afiszuje, bo jeszcze nie wiadomo kto będzie rozdawał karty prz wyborach.

  15
  4
 7. Xxx pisze:

  No i gdzie ta redukcja etatów? Trzeba zaciskac pasa, a tymczasem jest jak było. Bale, dni Poraja, sztuczne stanowiska dla swoich. Pani wójt- czuje się zawiedziony i rozczarowany pani postawą.

  20
  1
 8. Panie Karpiel pisze:

  Urząd gminy Poraj to instytucja państwowa i nie żadne prywatne stowarzyszenie ,. czy zespół pieśni i tańca Sprawy prywatna to Jej osobista rzecz . Urząd gminy nie może utrzymywać darmozjadów ,Pieniądze w urzędzie to pieniądze podatników naszej gminy. Darmozjady nie frasobliwi urzędnicy doprowadzili do około 35 mil.zł .zadłużenia Do tego także należy nie gospodarna , nadal Wójt Każmierczak Katarzyna . .

  19
  1
 9. Paweł Gasiorski pisze:

  Jak szybko można znaleźć pracę w GMinie i to za nie mała kasę.. Tam mnie niechcą to tutaj będę….. 😁

  5
  5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *