Oceń radnego:  Barbara Caban najgorsza!
09 czerwca 2019 r. | 11:06
5

720 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszy okazał się Leszek Lach, najgorsza była Barbara Caban.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego:  Barbara Caban najgorsza!”

 1. jan pisze:

  Wszyscy jesteśmy do siebie podobni. A bardzo lubimy oceniać innych.

  5
  6
 2. Wredny pisze:

  Z całym szacunkiem dla p.sołtys,ale nie ma pojęcia w działaniach statutowych jako radna. Podnosi rękę z automatu i robi jak jej kąta. Totolna katastrofa i porażka

  10
  3
 3. wojtek pisze:

  Winni są ci co na taką osobę zagłosowali. Więcej rozwagi na przyszłość

  8
  0
 4. AGATA pisze:

  WOJTEK— Takich osób jest więcej .

  5
  1
 5. Faworyt pisze:

  To tragedia, pogrąża gminę i robi jak jej każą

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *