-6°
poniedziałek
-6°
wtorek
MWM Brzesko
Pojemniki do zbierania odpadów od EKO-SYSTEMu
25 października 2017 r. | 18:32
0

Firma EKO-SYSTEM BIS Sp. z. o o., Sp.k. zakończyła wyposażanie nieruchomości w pojemniki do zbierania odpadów.

W przypadku, gdy pojemniki nie zostały dostarczone na nieruchomość, prosimy zgłaszać ten fakt do Urzędu Gminy Poraj do Referatu Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Pozyskiwania Środków (p.109) lub telefonicznie: 34 314 52 51, wew. 30.

Nieruchomości letniskowe, które nie zostały wyposażone w pojemniki (ze względu na nieobecność właściciela, bądź problemy z lokalizacją posesji) zostaną wyposażone w pojemniki przed rozpoczęciem sezonu letniego w roku 2018.

W przypadku przebywania na nieruchomości letniskowej poza sezonem letnim oraz zadeklarowania w tym okresie dodatkowych odbiorów odpadów, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Poraj celem uzgodnienia wcześniejszego dostarczenia pojemnika. /UG Poraj/Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).