Ma sześć samochodów – nie ma domu, ani mieszkania
20 lipca 2018 r. | 11:17
20

44-letni Mariusz Karkocha, to jeden z radnych, który w ubiegłym roku nie złożył żadnego wniosku i interpelacji na sesjach i komisjach. Jest wiceprzewodniczącym rady i w moim odczuciu, oprócz podawania mikrofonu i od czasu do czasu przeczytania uchwały, na sesjach nic nie robi. Jest za to bardzo dobrym biznesmenem, współwłaścicielem "ulubionej pizzerii urzędników". W ubiegłym roku z tego tytułu oraz z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zarobił oficjalnie 59 988,27 zł. Do tego pobrał 10 500 zł diety radnego.

Karkocha nie ma domu, nie ma mieszkania, posiada za to działkę 1494 m2 (współwłasność) o wartości 120 000 zł.

Jeszcze w 2016 roku miał pięć samochodów. W ubiegłym roku już o jeden więcej.

Poniżej jego oświadczenie majątkowe.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Ma sześć samochodów – nie ma domu, ani mieszkania”

 1. Fela pisze:

  Radny Dupolizus,, obłowił się i to nieźle, a o ilu rzeczach nie wiemy? Brak godności nad chciwość, która niestety nie zna granic. Wstyd że wyborcy mu zaufali

  12
  2
 2. Lalka pisze:

  Fela- dołączam się do Twoich słów. Nic dodać, nic ująć!

  9
  4
 3. wybiorczyk pisze:

  pizzeria tak słabo zarabia?

  6
  2
 4. Wiesiek pisze:

  A dlaczego to Pan Radny Karkocha nie podał dochodów z każdej Firmy oddzielnie?
  Powinien podać , że z Firmy własnej PPHU Olkar ma dochód w kwocie………. zł
  i ze Spółki SJK ma dochód w kwocie ……. zł

  7
  1
 5. Wojtek pisze:

  A czemu nie wykazał dochodu dla Spólki SJK z dotacji jaką spółka otrzymała z PPJ?

  6
  1
  • młody wyborca pisze:

   zobacz date publikacji oświadczenia, i sprawdz sobie kiedy dofinansowanie otrzymał i będziesz wiedział czemu

   4
   0
 6. letnik pisze:

  Geje i lesbijki atakują sejm: https://www.facebook.com/oko.press/videos/2112912438970295/UzpfSTE2NjI3NzA0OTA2Mjc3MDU6MjEyMTU1MDg3MTQxNjMyOQ/ Najbardziej agresywni geje do wystrzyżeni na łyso. Panie Brudziński, dlaczego policja nie ma gazu pieprzowego? Czy to nie ta sama opcja polityczna rządzi w naszej gminie?
  Jeżeli się nie odtwarza film należy odświeżyć stronę i odrazy włączyć ikonkę odtwarzania.

  6
  3
  • letnik pisze:

   A jak to się robi w Niemczech, kraju „wolności i demokracji”: https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/videos/991057501034180/ Gdy zlikwidują państwa narodowe to policja niemiecka z poparciem PO, PSL i Nowoczesnej zrobi z wami porządek.

   6
   3
   • letnik pisze:

    Wypuszczani geje z aresztu: https://pl-pl.facebook.com/WlodekCiejkaTV/videos/472721243191076/ Publiczne pocałunki (13 minuta) rewolucyjnej mniejszości wyznaczonej przez nowych marksistów do przejęcia władzy w państwie i wprowadzenia gejowskiej kultury do szkół. Proszę zwrócić uwagę na kretyńskie komentarze kamerzysty.

    3
    1
    • mysia pisze:

     letniku …nudzisz się i pierdoły piszesz. W Ż. L. Cię zablokowali , to teraz tu zaśmiecasz porajskie forum …. Ty naprawdę nie masz co robić ?

     3
     3
     • letnik pisze:

      Radny z MPO się ujawnił. Teraz to „mysia”. Ładnie, prawda. Gej czy lesbijka, o to jest pytanie.
      Faktem jest bezspornie, że obecna opozycja pozaparlamentarna składa się głównie z gejów, lesbijek, feministek i UB-eków. To jest ta rewolucyjna grupa, która ma przejąć władzę w Polsce? Kto dołączy jeszcze do takiej opozycji? PO i PSL? Za kiwaliście się przed wyborami na śmierć.

      4
      4
     • letnik pisze:

      Zablokowali mnie liberalno-lewicowi „działacze” o rodowodzie komunistycznym, dla których wolność słowa jest zaśmiecaniem forum. Boją się, że świadomi wyborcy wytną ich w pień kartką wyborczą. Dalej chcą wyborców utrzymywać w niewiedzy. Ponieważ są niedouczeni, to każda wiedza obnaża ich totalną głupotę. Źle się wtedy czują. Nawet nie byli w stanie ze mną polemizować. Byli tylko w stanie obrażać i wiedzę społeczną nazywać śmieciami. Kto jeszcze na takich nieuków zagłosuje?

      4
      4
     • mysia pisze:

      pieprzysz jak niezdrowy 🙂 jestem kobietą i do żadnej partii nie należę 😉

      5
      3
     • letnik pisze:

      Ale wiadomo co i kogo popierasz. To czuć na odległość „mysia”!

      5
      0
     • mysia pisze:

      zawsze byłam LEWA i nadal będę lewa 🙂
      n miłego dnia życzę

      3
      3
     • letnik pisze:

      Czyli sama nie wiesz, kim jesteś. Po prostu zaburzona osobowość. Feminizm ma podłoże psychiczne (uraz do mężczyzn) lub (i) genetyczne (za dużo testosteronu). Dlatego feministki bardzo dobrze się czują w towarzystwie gejów (nic im nie grozi). Twierdzenie, że kobiety od mężczyzn różnią się tylko narządami, jest prostackim uproszczeniem. Wynika to z braku wiedzy na temat prawa naturalnego, a brak wiedzy nie ma nic wspólnego z humanizmem.

      4
      3
     • mysia pisze:

      tak, tak letniku ” psychiczny ” , to chyba ty jesteś ? masz urojenia i wszędzie widzisz UBeków , komunistów i cholera wie jeszcze kogo ty widzisz , w tych swoich urojeniach !!!

      6
      4
     • letnik pisze:

      Widzę, że spadłaś na niższy poziom. Nie wytrzymałaś presji i pokazałaś, że naprawdę jesteś LEWA. To właśnie wasz poziom dyskusji. Nie nadajecie się do rządzenia lewacy!

      4
      4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *