Nagrody w urzędzie dostają praktycznie wszyscy
06 czerwca 2018 r. | 09:31
23

Mimo iż gmina nie ma pieniędzy, praktycznie wszyscy w Urzędzie Gminy Poraj otrzymują nagrody. Do trzynastek i licznych dodatków, należy doliczyć nagrody. Za swoją ciężką pracę nagrody w zeszłym roku otrzymali także pracownicy Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół Gminy Poraj, jednostki, która jest zbędną w gminie.

Całe szczęście, że suma nagród wyniosła tylko 3238,37 zł.

Poniżej informacja z ZEAS w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI23 odpowiedzi na “Nagrody w urzędzie dostają praktycznie wszyscy”

 1. Jerzy Jadczyk pisze:

  Widać że musimy być bardzo bogatą gminą zarządzaną przez wybitną jednostkę ekonomiczną po liceum.

  8
  2
 2. (....) pisze:

  ZMIENIE TYYUŁ.
  HEJ REDAKTORA NA WŁASNYM PORTALU. – przykładów można mnożyć bez liku a o to jeden z nich

  Nagłówek REDAKTORA
  „Panie Pawle niech pan sprawdzi drogerie Notu tam wicewójtowa kupuje rajstopy na koszt gminy” – taką informację otrzymałem kilka miesięcy temu. Nie wierzyłem w to, co jeden z Mieszkańców do mnie napisał, ale postanowiłem to sprawdzić. Po wystąpieniu o faktury z tej drogerii, musiałem odczekać kilka miesięcy, zanim gmina mi je udostępniła. I co? I bingo.

  a to pisany hejt REDAKTORA POD NAGŁÓWKIEM
  Moim idolem zdzislawa napisał(a):
  7 maja 2018 o 16:20
  Łatwo kogoś zgnoić – bo taka strategia jest wizytówką lokalnej opozycji!, łatwo skrzywdzić nie myśląc czy to w ogóle dotyczy osoby hejtowanej. GĄSIORSKI RZUCIŁ WAM STRZĘP INFORMACJI „MÓWIĄC” JAK DO SWOICH PSÓW „BIERZCIE” A WY RZUCILIŚCIE SIĘ NA TEN OCHŁAP I BINGO. GĄSIORSKI ZNOWU OSIĄGNĄŁ SWÓJ CEL WASZYMI KOMENTARZAMI, NIEŹLE WAS WYTRENOWAŁ GRATULUJĘ. możecie przyklasnac swojemu Panu!

  NIKT NIE UŻYWA DWUKROTNIE SŁOWA bingo prócz pana po drugie średniki w innych postach są w tym samym miejscu i pojawia się ten sam styl pisania. zmienia Pan Redaktor tylko NICKI.
  Czyli jak mniemam jest to świadome podżeganie do ninawiści przez Pana samego.
  Nie mnie już to udawadniać żę tak prawdopodobnie jest więc można liczyć że pochodzą z klawiatury redakcyjnej.

  10
  10
  • Marcin pisze:

   SEO – A Tobie płaci gmina czy zarząd gminy prywatnie? Twoje pojawienie się po ogromnej wpadce wizerunkowej naszych władz i wywlekanie starych wiadomości sugeruje , że masz zrobić dobry PR.

   12
   7
   • (....) pisze:

    ROZUMIEM ZDENERWOWANIE PANA REDAKTORA , ZROZUMIAŁE tak dobrze żarło oczernianie innych w oczach mieszkańców i nagle chyba coś zdechło.
    Można odwrócić pytanie kto Pana redakcję sponsoruje aby rozgłaszał Pan nieprawdziwe INFO I obrażał sam pod swoimi HASŁAMI innych..
    Portal ma być niezależny i dawać krytykę ale nie bezpardonowy churaganowy ATAK na powiem urzędników.

    10
    12
  • wybiorczyk pisze:

   to jakiś piesek ukasza

   10
   5
   • Marcin pisze:

    Nie jestem redaktorem tego portalu i nawet nie jestem zdenerwowany :-). Ewidentnie po postach widać że jest Pan/ Pani wynajęta do działań mających na celu zdyskredytowanie tego portalu.
    NIe udało się na stronie prowadzonej przez Pana ( 100 funkcji ) Kozłowskiego, więc wynajęli profesjonalistów.

    Ponawiam pytanie kto za to płaci czy my mieszkańcy czy nasz wybraniec z własnych środków.?

    SEO jeśli grozisz pozwem, a grozisz wszystkim to pamiętaj że będziesz musiał się ujawnić – jestem pewny na 100 % że tego nie zrobisz 😀

    12
    7
  • strzelec pisze:

   Nazywając Polaków „psami” dałeś popis swoich poglądów. To jest styl komunistycznych siepaczy z lat 50. Oskarżasz innych o podżeganie do nienawiści, a sam nienawidzisz Polaków (tresowane „psy”). Czysta dialektyka marksistowska. Czy swe geny otrzymałeś po ojcu, czy po dziadku? Chłopie weź się najpierw do nauki o społeczeństwie i dopiero się wypowiadaj, bo pogrążasz ludzi władzy gminnej.

   2
   2
 3. (....) pisze:

  Czarne chmury się zbierają nad Portalem.
  Uzywanie słowa KOMUCH jest zabronione prawem więc myśle że Gmina dostała tyle argumentów do ręki że tylko czekać na EFEKTY Kwestia czasu.

  7
  5
 4. (....) pisze:

  Ponieważ Status quo się zmieniło więc sądze że ma Pan czas 24 godziny na usunięcie postów w innym przypadku sprawa nabierze tempa.
  Czas liczony od tego momentu.

  4
  6
 5. (....) pisze:

  Chciałbym aby Pan wiedział że cała nasza korespondencja jest archiwizowana więc może zostać użyta jako dowód w sprawie o Hejterstwo na które jest przyzwolenie Redaktora.
  Więc uprzedzam aby nie było.

  2
  8
  • wybiorczyk pisze:

   ty debil jesteś nic więcej

   12
   4
  • strzelec pisze:

   Szanowni Państwo! Oto macie dowód kultury opcji rządzącej Gminą Poraj. SEO jest klasycznym przedstawicielem tej opcji. Krzyczą o wolności i demokracji, ale tylko dla siebie. Patriotów straszą wymyślonym prawem i chcą zamykać im usta. To jest cała prawda o PO, PSL, Nowoczesnej i reszty KODziarstwa. To oni chcieli z nas zrobić lokai Europy na wzór swojego „guru”. Mamy wreszcie szansę, aby tych przewrotnych i niebezpiecznych ludzi zmusić kartką wyborczą do uczciwej pracy. Życzmy sobie w tym wspólnym dziele powodzenia!!!

   7
   6
   • Po l pisze:

    Nie zamykać usta tylko uczyć dialogu ludzi niezbyt lotnych i inteligentnych pisiorku.

    1
    1
    • strzelec pisze:

     PO+L! I co z twojego wpisu wynika? Zaliczyłeś patriotów do ludzi niezbyt lotnych i inteligentnych. Czyli Polacy to według ciebie są ludzie niezbyt lotni i inteligentni. Eurokołchoźnik nam się objawił? A kto to ma oceniać i badać kto jest inteligentny, a kto nie? Rada rewolucyjna? Po obrażałeś ludzi, postraszyłeś prokuratorem i mówisz o uczeniu ich dialogu? I ty się zaliczasz do ludzi lotnych i inteligentnych? Jest taka zasada, że jak człowiek nie pisze i nie mówi, to wygląda na mądrego.

     1
     0
     • Po l pisze:

      Nie istnieją inteligentni patryjoci ty się do nich niestety nie zaliczasz jesteś zwykłym nacionalistom i pewnie też ideały faszyzmu nie są ci obce. Zwykły krzykacz i pieniacz z ciebie który pod hasełkami patryjotyzmu ukrywa nienawiść do wszystkich i wszystkiego. A to raczej nie świadczy dobrze o twojej inteligencji.

      1
      0
 6. Jadwiga pisze:

  I prawda wyszła na jaw jak to postępują dziennikarze z nami. jeden wielki kant

  6
  3
 7. Mirów Polska pisze:

  Żaden kant, tylko standardowy przekaz medialny zaangażowany politycznie, broniący „swoich” i atakujący „obcych”. Normalny stan rzeczywistości medialnej.

  9
  3
 8. Lolek pisze:

  Halo!!!! POLICJA? proszę przyjechać na fejsbooka 😉

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *