-1°
-6°
środa
-2°
-3°
czwartek
Oceń radnego: Edward Mizera najgorszy!
12 listopada 2017 r. | 12:44
24

1392 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym w historii gminy Poraj głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszym okazała się Zdzisława Polak, najgorszym Edward Mizera.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.24 odpowiedzi na “Oceń radnego: Edward Mizera najgorszy!”

 1. Publicznie pisze:

  Bardzo prosimy o wylączenie.
  tej głupiej zabawy niczemu to nie służy !!!!!!!!!ile to trwa !!! Kto to wymyślił !! Masakra jakaś !! Nie róbcie z ludzi głupków !

  0
  0
 2. Nie pisze:

  Nie dajcie się !! Żądajcie zaprzestania tego głosowania !!!!!

  0
  0
 3. Zdzisław pisze:

  Ten portal to szmatławiec. Autor nabija ankiete. Na dodatek w wiadomościach tylko pluje na lewo i prawo.

  0
  0
 4. Zdzisława pisze:

  Prosimy wyłączyć to głosowanie!!!
  wszyscy wiedzą kto jaki jest i co robi !

  0
  0
 5. Rafał pisze:

  Powyższe głosowanie nie odzwierciedla faktycznego poparcia dla radnych. Głosowanie umożliwia oddawanie głosu osobom mieszkającym poza gminom, niejednokrotnie nieznających nawet jednego radnego. Więc zadajmy sobie pytanie czemu to ma służyć ? Napewno nie mobilizacji do efektywniejszej pracy na rzecz gminy. Skończmy z tym cyrkiem i zajmijmy sie bardziej pożytecznymi rzeczami a nie jakimś kiepskim i bezmyślnym głosowaniem.

  0
  0
 6. Jolaa pisze:

  Jestem zaaaa!!!
  Kto jest za przerwaniem tej zabawy piszcie !!!

  0
  0
 7. Janusz pisze:

  Te wszystkie komentarze powyżej pisała chyba jedna osoba. Co ci przeszkadza ta zabawa? Bo przegrywasz ty lub twój idol?

  0
  0
 8. Zdzislawa pisze:

  Akurat się mylisz bo nie wszystkie są moje komentarze !i mój idol nie przegrywa !wyrażam swoje zdanie bo każdy może i też nie wiem po co to wszystko bo na pewno nie dla dobra gminy jak ktoś wyżej napisał a może wytłumaczysz co w tym dobrego widzisz i ile to będzie trwało ?te cyrki ?

  0
  0
 9. Zuzanna pisze:

  Głosowanie się wam przestało podobać a jednak głosujecie.

  0
  0
 10. Zuzanna pisze:

  Zdzisław napisał, że „ten portal to szmatławiec” A może ocenisz portal za gminne czyli za nasze pieniądze pod tytułem „Kurier Porajski”. Już szykują nowe wydanie gazetki chwalące jednego tylko Idola za gminne pieniądze. A ten portal jest obiektywny i nie za gminne za pieniądze.

  0
  0
 11. ktoś pisze:

  Jak komuś przeszkadza niech nie otwiera tej strony i nie czyta postów, nie ma przymusu.

  0
  0
 12. ANDZIA pisze:

  za rok będzie nowa RADA 🙂 a kiedy ocenimy radnych (niezaradnych) reprezentujących naszą Gminę w powiecie:)

  0
  0
 13. Zuzanna pisze:

  Andzia , fajny temat . Co zrobili radni powiatowi na rzecz gminy Poraj?

  0
  0
 14. ANDZIA pisze:

  nic nie zrobili 🙂 dbają tylko o siebie . robią tak , żeby tylko im było DOBRZE , a reszta się nie LICZY 🙁

  0
  0
 15. ANDZIA pisze:

  p. Anię lubię , dlatego jej krytykowała NIE BĘDĘ … no i moja imienniczka 🙂
  Dziękuję za link , dobrą ZMIANĘ pan robi 🙂

  0
  0
 16. ANDZIA pisze:

  to jest stary sondaż z 2016 r. Już nie ma radnego p. Musialika , Na jego miejsce wszedł radny p. Klimek. P. Musialik obecnie jest radnym w naszej gminie ( nawet go lubię ) 🙂

  0
  0
 17. Karucza pisze:

  Rafal, Ty się lepiej zajmij ortografia jezyka polskiego!

  0
  0
 18. Zdzislaw pisze:

  To, że jest za prywatne pieniądze nie zwalnia go z obietywnego podejścia do sprawy i zwykłego rzetelności dziennikarskiej. To jest po prostu gazeta szukająca jedynie sensacji, często ocieniąjąca nieobiektywnie. Czy znajdziecie choćby jeden artykuł pokazujący jakąs pozytywną informację ? -nic. A jest czym się chwalić, Po prostu portal ten to narzędzie polityczne przed zbliżającymi się wyborami. Co do ankiety to nie możliwe aby w gminie poraj byla taka aktywnosc w glosowaniu. Widzialem jak przez noc Pani najlepsza radna Polakowa otrzymala ponad 100 glosow i nagle z oceny 2.0 wskoczyla na 3.7. Mówią o sitwach a sami tworzą sitwę

  0
  0
 19. gość pisze:

  Przecież wiadomo ze to głosowanie to bzdury !!przez noc? czy przez dzień? czy z rana od 5:00 ? 100 ?czy 300 ?ktoś nabił !czy to ważne?? każdy patrzy ! i każdy nabija głosy bo chodzi o to żeby publicznie nie wyśmiali że najgorszy czy najgorsza! widać ,że ludzie przez to głosowanie spać nie mogą :):) Zdzisław spokojnej nocy 🙂 wyśpij się i nie sprawdzaj 🙂

  0
  0
 20. Agata pisze:

  Ale w pełni się zgadzam z wynikiem uzyskanym przez tego radnego bo jest tzw BMW.

  0
  0
 21. andrzej bieniek pisze:

  Mizera nic nie ukrywa ,Robi co mu kazom.Nie zly czlowiek wobec innych.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *