-6°
poniedziałek
-6°
wtorek
Oceń radnego: Edward Mizera najgorszy!
12 listopada 2017 r. | 12:44
24

1392 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym w historii gminy Poraj głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszym okazała się Zdzisława Polak, najgorszym Edward Mizera.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.24 odpowiedzi na “Oceń radnego: Edward Mizera najgorszy!”

 1. Publicznie napisał(a):

  Bardzo prosimy o wylączenie.
  tej głupiej zabawy niczemu to nie służy !!!!!!!!!ile to trwa !!! Kto to wymyślił !! Masakra jakaś !! Nie róbcie z ludzi głupków !

 2. Nie napisał(a):

  Nie dajcie się !! Żądajcie zaprzestania tego głosowania !!!!!

 3. Zdzisław napisał(a):

  Ten portal to szmatławiec. Autor nabija ankiete. Na dodatek w wiadomościach tylko pluje na lewo i prawo.

 4. Zdzisława napisał(a):

  Prosimy wyłączyć to głosowanie!!!
  wszyscy wiedzą kto jaki jest i co robi !

 5. Rafał napisał(a):

  Powyższe głosowanie nie odzwierciedla faktycznego poparcia dla radnych. Głosowanie umożliwia oddawanie głosu osobom mieszkającym poza gminom, niejednokrotnie nieznających nawet jednego radnego. Więc zadajmy sobie pytanie czemu to ma służyć ? Napewno nie mobilizacji do efektywniejszej pracy na rzecz gminy. Skończmy z tym cyrkiem i zajmijmy sie bardziej pożytecznymi rzeczami a nie jakimś kiepskim i bezmyślnym głosowaniem.

 6. Jolaa napisał(a):

  Jestem zaaaa!!!
  Kto jest za przerwaniem tej zabawy piszcie !!!

 7. Janusz napisał(a):

  Te wszystkie komentarze powyżej pisała chyba jedna osoba. Co ci przeszkadza ta zabawa? Bo przegrywasz ty lub twój idol?

 8. Zdzislawa napisał(a):

  Akurat się mylisz bo nie wszystkie są moje komentarze !i mój idol nie przegrywa !wyrażam swoje zdanie bo każdy może i też nie wiem po co to wszystko bo na pewno nie dla dobra gminy jak ktoś wyżej napisał a może wytłumaczysz co w tym dobrego widzisz i ile to będzie trwało ?te cyrki ?

 9. Zuzanna napisał(a):

  Głosowanie się wam przestało podobać a jednak głosujecie.

 10. Zuzanna napisał(a):

  Zdzisław napisał, że „ten portal to szmatławiec” A może ocenisz portal za gminne czyli za nasze pieniądze pod tytułem „Kurier Porajski”. Już szykują nowe wydanie gazetki chwalące jednego tylko Idola za gminne pieniądze. A ten portal jest obiektywny i nie za gminne za pieniądze.

 11. ktoś napisał(a):

  Jak komuś przeszkadza niech nie otwiera tej strony i nie czyta postów, nie ma przymusu.

 12. ANDZIA napisał(a):

  za rok będzie nowa RADA 🙂 a kiedy ocenimy radnych (niezaradnych) reprezentujących naszą Gminę w powiecie:)

 13. Zuzanna napisał(a):

  Andzia , fajny temat . Co zrobili radni powiatowi na rzecz gminy Poraj?

 14. ANDZIA napisał(a):

  nic nie zrobili 🙂 dbają tylko o siebie . robią tak , żeby tylko im było DOBRZE , a reszta się nie LICZY 🙁

 15. ANDZIA napisał(a):

  p. Anię lubię , dlatego jej krytykowała NIE BĘDĘ … no i moja imienniczka 🙂
  Dziękuję za link , dobrą ZMIANĘ pan robi 🙂

 16. ANDZIA napisał(a):

  to jest stary sondaż z 2016 r. Już nie ma radnego p. Musialika , Na jego miejsce wszedł radny p. Klimek. P. Musialik obecnie jest radnym w naszej gminie ( nawet go lubię ) 🙂

 17. Karucza napisał(a):

  Rafal, Ty się lepiej zajmij ortografia jezyka polskiego!

 18. Zdzislaw napisał(a):

  To, że jest za prywatne pieniądze nie zwalnia go z obietywnego podejścia do sprawy i zwykłego rzetelności dziennikarskiej. To jest po prostu gazeta szukająca jedynie sensacji, często ocieniąjąca nieobiektywnie. Czy znajdziecie choćby jeden artykuł pokazujący jakąs pozytywną informację ? -nic. A jest czym się chwalić, Po prostu portal ten to narzędzie polityczne przed zbliżającymi się wyborami. Co do ankiety to nie możliwe aby w gminie poraj byla taka aktywnosc w glosowaniu. Widzialem jak przez noc Pani najlepsza radna Polakowa otrzymala ponad 100 glosow i nagle z oceny 2.0 wskoczyla na 3.7. Mówią o sitwach a sami tworzą sitwę

  • Power napisał(a):

   Panie Zdzisławie! Proszę napisać coś o obiektywności „Kuriera Porajskiego” lub „Gazety Myszkowskiej”. Będziemy bardzo wdzięczni.

 19. gość napisał(a):

  Przecież wiadomo ze to głosowanie to bzdury !!przez noc? czy przez dzień? czy z rana od 5:00 ? 100 ?czy 300 ?ktoś nabił !czy to ważne?? każdy patrzy ! i każdy nabija głosy bo chodzi o to żeby publicznie nie wyśmiali że najgorszy czy najgorsza! widać ,że ludzie przez to głosowanie spać nie mogą :):) Zdzisław spokojnej nocy 🙂 wyśpij się i nie sprawdzaj 🙂

 20. Agata napisał(a):

  Ale w pełni się zgadzam z wynikiem uzyskanym przez tego radnego bo jest tzw BMW.

 21. andrzej bieniek napisał(a):

  Mizera nic nie ukrywa ,Robi co mu kazom.Nie zly czlowiek wobec innych.

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).