bezchmurnie
20°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Makuch najgorszy!
06 stycznia 2019 r. | 17:47
4

1435 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Jolanta Chmura, najgorszym był Marcin Makuch.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Makuch najgorszy!”

 1. Wiesiek pisze:

  Radny Makuch do niczego? Nawet sylwestra nie potrafił dobrze zorganizować w OSP . Ludzi przyjęli ponad stan a po północy orkiestra osłabła. I co Pan na to?

  8
  1
 2. Xxx pisze:

  Słuszna ocena.

  5
  1
 3. Karpiel pisze:

  Do niczego, ale przystojny, a pani wójt takich lubi

  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *