zamglenie
piątek
Reklama
Oceń radnego: Mariusz Musialik najlepszy!
08 kwietnia 2018 r. | 14:25
9

4278 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszy okazał się Mariusz Musialik, najgorszym był Andrzej Ludwikowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mariusz Musialik najlepszy!”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Kto mu oceny przyznał?

  0
  0
  • ha pisze:

   Jestem mieszkanką Poraja od 10 lat ….szkoda,że nie wiem co ten Pan sobą reprezentuje …chyba ma takie statystyki bo i wróciły zakusy na stołek wójta, ale to naprawdę cud,ze połowa mieszkańców gminy głosuje za nim …ciekawe zjawisko …Panie Radny dobrego Pan masz PR -owca ,co potrafi chyba nieżle stukać w klawiaturkę.

   1
   0
 2. Zuzanna pisze:

  Synuś mu punkty bije?

  2
  0
 3. Wiesław pisze:

  Juz jest pewny miejsca w radzie!

  1
  0
 4. Masakra pisze:

  Wojtuś nie ma co robić to głosuje 🙂

  0
  0
 5. Wiesław pisze:

  Trzeba zgłosić do urzędu – pracodawcy czym się zajmuje, administrator sprawdzi i będzie wiadomo!!!

  0
  0
 6. MaxKolanko pisze:

  Wojtuś dzisiaj później zaczyna głosować chyba nie zauważył że Wójt wyprzedził tatusia, no Wojtuś bierz się do roboty, z ciekawości postanowiłem co jakiś czas robić sccreny i zobaczymy jakie będą machlojki tym razem

  1
  0
 7. kumotr pisze:

  No tak jakoś się dziwnie składa, że wśród zwolennicy obecnej władzy gdzieś pod koniec, a jak ktoś jest przeciw to oczywiście musi być wysoko. Jakaś taka polityka chyba

  0
  0
 8. Iwan pisze:

  Następny do podnoszenia ręki marionetka

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *