bezchmurnie
20°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Ociepka najgorsza!
07 października 2018 r. | 11:26
16

1449 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Zdzisława Polak, najgorszym była Teresa Ociepka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.16 odpowiedzi na “Oceń radnego: Ociepka najgorsza!”

 1. Lalka pisze:

  Jaka radna taka ocena. Proste!

  5
  0
 2. Jan pisze:

  Pani Zdzisławo za pare dni może pani piastować funkcje radne powiatowej,czego bardzo życzymy.Dla wiele osób pozostawia pani formę pytania , jaką trzeba być aby społeczeństwo przez dwadzieścia lat, ufając pani ,dając mandat radnej gminy. Ten okres przetrwać tak wytrwale ,z czym tak można połączyć z doświadczeniem z przeszłości , wzorem przełożonych. Stawiając pierwsze kroki w polityce to czas trudny .Czy politykiem trzeba się urodzić , czy samej można osiągnąć , A może to zależy z kim się obcuje od osób które paniom wprowadzały .Dlaczego pytamy ,bo pani dotychczasowa działalność to wzorzec dla młodych osób, Czy była pani zrażona , bardziej zadowolona do radnych gminy w poszczególnych okresach , następie do Wójtów. który, dla pani z nich mogły być w pewnym stopni przykładem , jako gospodarz gminy PORAJ w obecny nadchodzącym czasie .Życzymy otrzymania mandaty radnej powiatowej za wieki wkład , wysiłek ,poświęcenie wytrwałość z trudnymi tematami gminnymi .Proszę zapomnieć za kłody stawiane pani pod nogi .Na pewno wszystko to co minęło doda ducha wytrwałości w szczęśliwej przyszłości ..

  10
  7
 3. Wiesiek pisze:

  Radna Ociepka przegłosowała dalsze zadłużenie gminy o 13 mln zł a wszystkie skargi, które wpływają na wójta uznaje za bezzasadne. Wstyd i hańba.

  13
  2
 4. Karucza pisze:

  Przecież ta kobieta (Ociepka) nie wie o co chodzi. Głosuje tak jak jej kaźą.

  14
  1
 5. Zuzanna pisze:

  Jak to przecież ta pani Ociepka kandydowała z komitetu niezależnego od pani Polak . I ona głosuje jak jej każą? Przeciez nie musiała się tak zachowywać. A teraz kandyduje z PSL to już się uzależni od pani Sochy(PSL)

  12
  1
 6. rajtki pisze:

  Pani Socha Anna to reprezentantka ani do raju ani do gaju .Tylko imprezy trzymanie się Stachery. Łukasz kończy Socha Anna .jak wojsku jeden za drugim .PROGNOZA wyborcza .

  7
  2
 7. Marek pisze:

  Zastanawiam się kto głosuje na tę Panią . Może jest bardzo dobrym człowiekiem lecz radną jest kiepską . Tego typu ludzie są winni za wyższe podatki , oni decydują o cenie wody itd.

  6
  1
 8. Zuzanna pisze:

  W sobote 06.10.2018 Elyta naszych włodarzy bawiła się własnie w Kużnicy Starej na imprezie w remizie OSP . A baner y radnej Rodek wisiał obok na płocie prywatnej posesji. I najwyrażniej nie przypadł komuś do gustu. I należy to natychmiast zgłosić na policję . Tym bardziej , że ukradziono kolejny baner tej samej osobie. w Jastrzębiu.

  4
  1
 9. Wojtek pisze:

  A radna Ociepka nic o tym nie wie? Chyba też balowała w remizie OSP obok?

  5
  0
 10. Kunegunda pisze:

  Zawsze radni balują na imprezach w swojej miejscowości, szkoda, że Gąsiorski nigdy nie zainteresował sie na co idą pieniądze z budżetu gminy przeznaczone na straż pożarne. W Żarkach Letnisku jak Polakowa była w tej kwestii zbyt dociekliwa to najpierw wywalili ją z komisji rewizyjnej a potem w ogóle ze straży.

  4
  1
  • Zdzisława Polak pisze:

   Dzięki za przypomnienie tak właśnie było. Podobno zaszkodziłam sobie pytaniem : gdzie się podziały pieniądze pozyskane ze sprzedaży samochodu pożarniczego „Opel Blic” i dlaczego tak tanio został sprzedany (5 tys. zł)? Do dziś nie zobaczyłam ani KP ani przelewu na kwotę 5.000 zł ze sprzedaż tego samochodu na rzecz naszej jednostki OSP w Żarkach Letnisku. I zaraz uruchomiona została z ” polecenia” cała machina zniszczenia mnie i moich zasług na rzecz Jednostki OSP, która zakończyła się bezpodstawnym odsunięciem mnie z przewodniczącej Komisji Rewizyjnej (wybranej na Walnym Zebraniu członków OSP) a następnie bezpodstawnym skreśleniem mnie z listy członków OSP. Tak właśnie działają układy. I koniecznie musimy z tym walczyć skutecznie.

   6
   2
 11. :-( ( pisze:

  Ta kobieta jest jak kameleon ma zdolności przystosowawcze ale poza tym niewiele soba reprezentuje! W piątek w sali OSP w Kuźnicy odbyła się impreza,chyba dla VIPów?! Przykro stwierdzić ale mieszkańcy wsi nie byli poinformowani nie mówiąc o ich zaproszeniu na otwarcie sali.Czyżby nie pasowali do tego środowiska? A może to sala prywatna a ja o czymś nie wiem ?

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *