Oceń radnego: Polak najlepsza!
08 lipca 2018 r. | 14:00
17

1520 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Zdzisława Polak, najgorszym był Andrzej Pawłowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.17 odpowiedzi na “Oceń radnego: Polak najlepsza!”

 1. Zdzisława Polak pisze:

  I znów miła niespodzianka. Wielkie dzięki za oddane głosy.

  7
  5
 2. Magda pisze:

  Hehe dobre!!!

  5
  4
 3. ktoś pisze:

  gratuluje!

  5
  3
 4. Mariusz pisze:

  buahahahahahahahahahahahaha

  2
  7
 5. Magda pisze:

  Twoja kultura Panie Krzewinski przeraza mnie!!! Nie ma sie zadnych argumentow to wyzywanie zostalo!!!

  1
  6
  • friko pisze:

   Drugi debil argumentem jest „buahahahahahahahahahahahaha”
   Ale jak to wszyscy w gminie, niewykształceni po znajomościach byle by przy korycie i zrobić sztuczny elektorat.

   Ps. nie ma nic wspólnego z tym pe..m Krzewinski !!!

   6
   0
   • strzelec pisze:

    Friko! Nie kompromituj prawicy swoim chamstwem i głupotą. To wygląda jakbyś się UB-ekowi spod ogona urwał, prowokatorze.

    3
    4
    • friko pisze:

     Ja nie mam nic wspólnego z prawicą, ja jestem przeciwko oszustom malwersanta i tym podobnym że kur … nie wspomnę.
     Wy się boicie takiego prostactwa i tego co was czeka – bójcie się bo do władzy was nie dopuścimy.

     .

     4
     3
    • friko pisze:

     Przepraszam za moje chamskie wypowiedzi , zachowałem się nie na miejscu.

     1
     1
 6. letnik pisze:

  Ponieważ nasza chrześcijańska kultura spychana jest coraz bardziej na margines, potrzebne jest wspólne przeciwdziałanie tej marksistowskiej fali agresji i demoralizacji. Możemy to zrobić kartką wyborczą, wycinając te ugrupowania, które tę demoralizację popierają i promują. Są to parlamentarne ugrupowania lewicowo-liberalne (PO, Nowoczesna, PSL) oraz pozaparlamentarne jak SLD, Razem, KOD, Obywatele RP itp. Ich główny program to szerzenie kontrkulturowej ideologii marksistowskiej. Wyjaśniam dokładniej te zagadnienia na Forum Żarek Letnisko, dział „Nasze sprawy”, temat „Najlepsze cechy Pana wójta”. Od kilku miesięcy prowadziłem kurs wiedzy społecznej na tym Forum. Najpierw Administrator zablokował mi temat „Nasze sprawy a Konstytucja”, a następnie temat „Najlepsze cechy Pana wójta”: http://www.zarkiletnisko.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=1305&start=425. Najciekawsze, że temat został zablokowany w momencie, kiedy analizowałem cele, metody i sposoby demoralizacji naszego społeczeństwa. Nie tylko zablokowano temat, ale zablokowano mnie całkowicie. Nawet nie mogę zaprotestować na tym Forum. Czyżby Administrator, Pan Feliks Lebiocki, właściciel firmy budowlanej „Felix” popierał demoralizację Polaków? Czyżby był przeciwny zahamowaniu tej pełzającej rewolucji seksualnej demoralizującej polską młodzież? Czyżby był jawnym marksistą i nie pozwalał na ostrzeżenia swych rodaków o zagrożeniu.
  Znakomitym przykładem jest „marsz równości” w Częstochowie. Środowiska marksistowskie zorganizowały go w dniu 8 lipca w czasie pielgrzymki rodzin „Radia Maryja” na Jasną Górę. Jest to bezczelna prowokacja pielgrzymów i mieszkańców Częstochowy do celowego wywoływania nietolerancji do grup LGBT. W planie jest zrewoltowania młodzieży i odciągnięcia młodych ludzi od kościoła. Wykorzystuje się bezlitośnie osoby pokrzywdzone przez los do walki politycznej. Robi się to na razie w tajemnicy. Prezydent Matyjaszcyk (SLD) oficjalnie odcina się przed wyborami od marszu, ale wydał pozwolenie w tym dniu na marsz. Zgodził się na popołudniowy piknik w al. Sienkiewicza (tuż pod Jasną Górą), wydawał polecenia policjantom, aby usuwali blokady marszu organizowane przez narodowców. Zapraszam do obejrzenia 2-godzinnej relacji z marszu: https://www.facebook.com/oko.press/videos/2100260366902169/ Czy dalej Państwo będziecie siedzieć bezczynnie i patrzeć nie tę falę niszczącą nasze tradycje i naszą kulturę?

  4
  3
 7. Fela pisze:

  Jedyną Radna wśród radnych bezrdadnych co ma odwagę i mówi co jest.

  6
  2
 8. karpiel pisze:

  Dzidzia na wójta, może wreszcie pokaże że coś potrafi, a nie tylko gadać

  3
  2
 9. MaxKolanko pisze:

  Dzidzia nie idzie na wójta, teraz będzie radną powiatową:) zobaczymy co zrobi, pewnie znowu będzie gadać, blokować, kłócić się i jak zwykle nic z tego nie wyniknie dobrego dla Gminy Poraj, ale powodzenia!!!

  3
  3
 10. Wiesiek pisze:

  A co teraz radni powiatowi z gminy Poraj zrobili dobrego dla gminy Poraj? ZERO, NIC. Nawet nie próbowali nic zrobić. Patrzyli tylko na własny interes i święty spokój .

  4
  2
 11. Lalka pisze:

  Dzidzia nią pójdzie na wójta! Zarządzać takim gnojem? Niech dalej Stachera ciagnie ten bałagan, który zrobił.

  3
  1
  • friko pisze:

   W sumie z rok pokręci Stachera ten burdel, wejdzie zarząd komisaryczny i do wiezienia, to jest dobre !!!
   Głosujemy na Stachere 😉 !!!

   3
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *