bezchmurnie
20°
17°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Sawicki najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 19:08
9

831 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Jolanta Chmura, najgorszy był Sylwester Sawicki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sawicki najgorszy!”

 1. Miś pisze:

  I co z tego, że najgorszy kiedy diety bierze jak trzech zwykłych radnych?

  11
  6
 2. wiosna pisze:

  Za co on pieniądze bierze tyle lat . Sawicki Sylwester Wstyd i hańba . Co zrobił dla gminy Poraj dobrego. Członek towarzystwa wspólnoty zadłużenia gminy. Osoba o tytule naukowym /adiunkt /

  14
  6
 3. Jaro pisze:

  Podzielam również to zdanie. Mistrz od zadłużenia gminy.

  13
  5
 4. MaxKolanko pisze:

  Jebany się umie ustawić, kasa z uczelni, kasa z gminy, kasa z nauki jazdy i jeszcze 1% zbiera

  9
  4
 5. zzz pisze:

  Miś stajesz się osobą wszechwiedzącą dotyczy adiunkta–funkcja.

  2
  0
 6. ekonom pisze:

  Adiunkt to niesamodzielny pracownik naukowo-dydaktyczny w szkołach wyższych i naukowo-badawczy w instytucjach naukowych, zwykle mający stopień doktora i stanowisko wyższe od asystenta, ale niższe od profesora (i docenta)

  1
  0
 7. Jaro pisze:

  Magister czy doktor to jedno sto. Ważne żeby umiał myśleć i podejmować mądre decyzję. Patrząc na opłakany stan naszej gminy to raczej zbyt wielkim intelektem sie nie wykazał i nadal Brnie w to samo przykre.

  11
  0
 8. Karolina pisze:

  Jako radny był przez tyle lat zupełnie nieszkodliwy, nigdy się nie odzywał, głosował jak „trza”, a teraz zrobił się podobno niezłą świnią, całkowicie podporządkowaną wójtowej.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *