Oceń radnego: Sawicki najgorszy!
14 kwietnia 2019 r. | 19:08
9

831 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Jolanta Chmura, najgorszy był Sylwester Sawicki.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sawicki najgorszy!”

 1. Miś pisze:

  I co z tego, że najgorszy kiedy diety bierze jak trzech zwykłych radnych?

  11
  6
 2. wiosna pisze:

  Za co on pieniądze bierze tyle lat . Sawicki Sylwester Wstyd i hańba . Co zrobił dla gminy Poraj dobrego. Członek towarzystwa wspólnoty zadłużenia gminy. Osoba o tytule naukowym /adiunkt /

  14
  6
 3. Jaro pisze:

  Podzielam również to zdanie. Mistrz od zadłużenia gminy.

  13
  5
 4. MaxKolanko pisze:

  Jebany się umie ustawić, kasa z uczelni, kasa z gminy, kasa z nauki jazdy i jeszcze 1% zbiera

  9
  4
 5. zzz pisze:

  Miś stajesz się osobą wszechwiedzącą dotyczy adiunkta–funkcja.

  2
  0
 6. ekonom pisze:

  Adiunkt to niesamodzielny pracownik naukowo-dydaktyczny w szkołach wyższych i naukowo-badawczy w instytucjach naukowych, zwykle mający stopień doktora i stanowisko wyższe od asystenta, ale niższe od profesora (i docenta)

  1
  0
 7. Jaro pisze:

  Magister czy doktor to jedno sto. Ważne żeby umiał myśleć i podejmować mądre decyzję. Patrząc na opłakany stan naszej gminy to raczej zbyt wielkim intelektem sie nie wykazał i nadal Brnie w to samo przykre.

  11
  0
 8. Karolina pisze:

  Jako radny był przez tyle lat zupełnie nieszkodliwy, nigdy się nie odzywał, głosował jak „trza”, a teraz zrobił się podobno niezłą świnią, całkowicie podporządkowaną wójtowej.

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *