Oceń radnego: Sawicki najlepszy
12 maja 2019 r. | 12:51
4

956 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszy okazał się Sylwester Sawicki, najgorszy był Leszek Lach.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sawicki najlepszy”

 1. B.andrzej pisze:

  Szanowny panie dr inż jest Sylwester Sawicki społeczeństwo i ja też uwierzyliśmy w pański autorytet . Częściej jako lider prowadzący rade gminy Poraj po zwycięstwo .

  1
  9
 2. Zuzanna pisze:

  Społeczeństwo a raczej tylko z jednego okręgu wyborczego Jastrzębia Go wybrało. To jest bardzo słaby mandat (mała ilość oddanych na niego głosów). A kto na niego teraz głosuje? Wiadomo .

  8
  1
 3. B.andrzej pisze:

  B andrzej ja zagłosowałem na pana Sawickiego S,taką miałem bezinteresowną wolę .Nie wszyscy głosują jednakowo za cukierki

  1
  9
 4. Wredny pisze:

  Pan przewodniczący to porażka, nie myśli lecz tworzy ukladanke jak tu przerwać. No cóż najlepszy w głosowaniu tylko ,ha,ha

  10
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *