Oceń radnego: Sitek najgorsza!
14 października 2018 r. | 18:02
7

1200 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Zdzisława Polak, najgorszym była Elżbieta Sitek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Sitek najgorsza!”

 1. Jan pisze:

  Jaka jednostka służy do oceny danej osoby.Pytanie zasadnicze . Ilość punktów posiadająca dana osoba ,jest to samo jak pisze na portalu życia Poraja o danej rzeczy, danego dnia.a za parę godzin znika Aby ocena nastąpiła , realny powinien być pewien schemat ,zachowując pewne kryteria .Suma punktów dawała by obraz prawdopodobnie zbliżony, Ta obecna gra a raczej zabawa to coś formie średniej oceny ucznia w danym okresie ,A przecież nie powinno się sumować oceny za wiedz z zachowaniem na zabawie choinkowej .itp Dotychczasowe ocena na portalu życia Poraja to jawna zabawa podjazdowa., jeden drugiemu. ,Oceną o tej formie kto na jakom zasłużył można nazwać / pospolite szczucie /

  6
  3
 2. Karucza pisze:

  Słuszna ocena.

  7
  1
 3. szkoła z Choronia uczeń pisze:

  wykopać tę kompankę szkoda tylko zajmuje miejsce boki zbija

  5
  6
 4. xxx poraj pisze:

  Patrząc na kandydatów do Rady gminy Poraj nasuwa sie jedna myśl. .Za wyjątkiem paru ośób to można powiedzieć w pewnym stopniu ,że osoby zostały ujęte z biura meldunkowego .Jak można oddać głos na daną osobę ,przy pięciu
  nazwisk w danym okręgu, ani jednego nie znam Wiek około 70 lat to różaniec i ciepłe wyrko. To jest prawda ale zarazem nie do zaakceptowania ,W prost śmieszne .

  3
  1
 5. Jan pisze:

  Do rady Powiatu widzę osoby Pan BRYMORA TOMEK,następnie Pani POLAK ZDZISŁAWA , a co do trzeciego kandydata nic mi nie przychodzi do głowy. .Za parę dni i trzeci będzie. To tylko jest szukanie na szachownicy po ciemku.???.

  5
  1
 6. red pisze:

  Czyżby jej matka była przewodniczącą gminnej komisji wyborczej ?

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *