Oceń radnego: Wójt Kaźmierczak najgorsza!
08 września 2019 r. | 12:13
2

542 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepszy okazał się Grzegorz Bojanek, najgorsza był Katarzyna Kaźmierczak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Kaźmierczak najgorsza!”

 1. wiosna pisze:

  Ta czarna magiel trwa od lat . Pisząc najlepszy czy najgorszy proponuję o uzasadnienie osoby która ocenia . A obecnie bywa różnie ; domownik, kolega mając internet w zasięgu pisze co uważa . Niejednokrotnie – bezimiennie – osoba pracująca sumienna oceniana jest nadal jak było w przyszłości,przeważnie różnie . .Piszący niech używa zawsze jednego znaku ,jedna zasad kontrol sprawuje właściciel Spółki. i jest odpowiedzialny tak jak w innych grach. To będzie nie podobnie jak było do niedawna pod czyim meilem wpisujemy bebłoty .A jak co do czego to nie ja pisałem itp. Po co nienawiść zgrzyty ,prowadzanie się po różnych instytucjach. Niech informacja napisana będzie różna ale odzwierciedlała rzeczywistość .Pisane są niejednokrotnie brednie odszukanie ich, kto napisał mija termin w internecie . POZAMIATANE, W ten sposób robi się fortunę w dziecinny sposób.

  1
  7
 2. wiosna pisze:

  jest wyżej

  2
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *