środa
11°
czwartek
Oceń radnego: Wójt Łukasz Stachera ponownie najgorszy!
07 stycznia 2018 r. | 15:24
9

2145 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Jolanta Kozak, najgorszym był Wójt Łukasz Stachera.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Łukasz Stachera ponownie najgorszy!”

 1. Jacek Kowalczyk napisał(a):

  Liczne nieprawidłowości, nepotyzm, ogromne zadłużenie sprawiło, że z Olimpu może spadnie na cztery łapy. Wójtem już raczej nie będzie. Dość tych kompromitacji

  1
  0
 2. Karucza napisał(a):

  ‚Rewelacje’, które wychodzą na światło dzienne powinny skłonić naszego wojta do podania się do dymisji. Ale z drugiej strony, który to kapitan zostawia tonący statek na morzu?

  1
  0
 3. Zuzanna napisał(a):

  Ale żeby tak się zachować trzeba mieć kręgosłup moralny.

  1
  0
 4. andrzej bieniek napisał(a):

  Kto sie znajdzie przyjac ,poprowadzic po panu stacherze gmine z takim zadluzeniem.

  1
  0
 5. :-) napisał(a):

  …może i najgorszy, ale za to najprzystojniejszy! i te nienagannie skrojone marynarki…

  0
  0
 6. Michaił napisał(a):

  Dziwią mnie wyniki tych głosowań w Waszych plebiscytach. Głosuje ponad 2000 osób w ciągu tygodnia a nagle w innym głosowaniu przed wyborczym Głosuje mniej niż 200 jak na razie. Moim zdaniem większość głosów jest fikcyjna i głosowania są fałszywe. Tak jak i zycieporaja.pl co ma wspólnego Blachownia z Porajem 🙂

  1
  0
 7. Agata napisał(a):

  Tak jak przegrywa np. M. Rodek to głosowanie jest ok ale jak przegrywa wójt to nie jest ok?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *