Oceń radnego: Zdzisława Polak najlepsza!
10 czerwca 2018 r. | 11:30
13

1890 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Poraj. Najlepsza okazała się Zdzisława Polak, najgorszym był Andrzej Pawłowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Poraj. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Zdzisława Polak najlepsza!”

 1. Mariusz pisze:

  W końcu, po tylu miesiącach można napisać, że Polak najlepsza. A tak, to co tydzień artykuł o tym KTO NAJGORSZY. Widać – normalni ludzie przestali odwiedzać stronę hejterską i przestali się bawić w głosowania, bo to i tak nie ma sensu.

  13
  11
 2. Po l pisze:

  No tak kiedy wójt lub inni radni nie z jedynej słusznej partii byli najlepsi to pisało się o najgorszym radnym. Podwójne standardy u pana redaktora.

  13
  10
 3. Magda pisze:

  Jedyna słuszna, haha, głosy dodawane przez redaktora tylko na nią i jedyna słuszna opcje, haha. Porażka jak dla mnie.

  12
  12
 4. Lalka pisze:

  Co Mariusz?trochę zal. Tez byś chciał wygrać choć raz, ale niestety w Twoich sondażach to trochę kiepsko wypadasz!

  9
  11
 5. Polis Bartek pisze:

  Wybory tuż tuż to teraz Polakowa będzie cały czas na topie!!! W całej gminie musi się pokazać bo to teraz do powiatu będzie startować!!! Boże chroń Nas od złego!!!

  12
  11
 6. Ktoś pisze:

  Gahahahaha normalne

  5
  2
 7. Polis Bartek pisze:

  Mam nadzieję jednak ze ludzie się obudza, już pokazała w Gminie że nic nie potrafi tylko slkucic ludzi i podburzac między sobą, jak tak będzie w powiecie to ludzie z gminy Poraj i reszty nie głosujcie na Nią

  8
  14
 8. Lalka pisze:

  Polis Bartek Ty się może naucz pisać poprawnie, a nie urabiaj ludzi na kogo mają głosować. Ja z pewnosią Bartek na Ciebie nie zagłosuje bo Ty brzydko mówiąc ciemna masa jesteś.

  7
  5
 9. Moim idolem Zdzislawa pisze:

  Moje Sloneczko najlepiej wypadlo, brawo redaktorze choc raz zmanipulowal pan wyniki po mojej mysli 🙂

  11
  8
 10. Karol de Bil pisze:

  czy ktoś poza Zdzisia udziela się w ogóle w tej „radzie”? mam nadzieję, że wystartuje w nowych wyborach i nadal będzie radna.

  5
  5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *