fot. ING
Policja szuka sprawców „napadu na bankomat”
10 września 2019 r. | 14:42
5

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie poszukują sprawców, którzy zdetonowali bankomat. Do zdarzenia doszło dzisiaj przed 3.00 w Poraju przy ul. Jasnej. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z Myszkowa i Katowic.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, wspierana przez policjantów z Samodzielnego Pododdziału Kontterrorystycznego Policji z Katowic. Policyjni technicy kryminalistyki i pirotechnicy zabezpieczali ślady i gromadzili dowody. Apelujemy do osób, które były świadkami lub przejeżdżały między godziną 2.00 a 3.30 w rejonie Poraja samochodami wyposażonymi w kamery rejestrujące obraz, by zgłosiły się do myszkowskiej komendy. Być może ktoś zarejestrował obraz, który mógłby pomóc śledczym w ustaleniu sprawców. Wszelkie informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie przy ul. Kościuszki 105, tel. 34-315-32-55, nr alarmowe 997 lub 112. Gwarantujemy anonimowość!5 odpowiedzi na “Policja szuka sprawców „napadu na bankomat””

 1. Zdzisława Polak pisze:

  A monitoring Urzędu Gminy w Poraju przejrzany?

  14
  7
 2. Jaro pisze:

  Wygląda na to że to są atrapy czyli bezpieczeństwa brak

  9
  1
 3. Jaro pisze:

  Gminny nie stać na bezpieczeństwo

  9
  0
 4. ktoś pisze:

  a monitoring działał ?

  7
  0
 5. Zuzanna pisze:

  Jaki monitoring?Czy ktoś z Was pomyślał,że mogli być zamaskowani w kominiarkach albo maskach?Gratuluje sposobu myślenia…Waszym tropem to pewnie podjechali autem zaparkowali przy ING i poszli podłożyć bombę..hahaha.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *