Pożar przy Kolejowej w Poraju i…znowu te hydranty
01 marca 2019 r. | 09:38
9

Wczoraj miał miejsce pożar przy ulicy Kolejowej w Poraju. Niestety, ponownie nie działały wszystkie hydranty. Tak się zastanawiam, co musi się jeszcze stać, jak duża tragedia wydarzyć, by ktoś z tego wyciągnął wnioski?

Pozostawiam to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Pożar przy Kolejowej w Poraju i…znowu te hydranty”

 1. Zuzanna pisze:

  To zakrawa na skandal i lekceważenie bezpieczeństwa mieszkańców.

  9
  2
 2. Robol pisze:

  Człowieku nie pisz głupot bo żaden hydrant nie był odkręcony sprawdź a potem pisz jak cię było naiejscu nie pisz takich głupot

  9
  9
 3. beti pisze:

  Prezes Poreko powinien być oddany do PROKURATUR. A nie tylko kasa przyjemności , coś popukać Tylko kto to uczyni powina WÓJTOWA gminy. Lub poczynią poszkodowani oraz sąsiedzi ,którzy to widzieli.Przecież była także Policja to powinna , będzie załatwione .

  11
  2
 4. rr pisze:

  Dlaczego tak chce Pan dzielić nasze społeczeństwo takimi kłamstwami?|
  Poniżej zamieszczam komunikat OSP w Poraju który chyba wszystko wyjaśnia.

  ALARM 7/2019
  W dniu 28.02.2019 roku około godziny 21:25 w naszej miejscowości rozległ się dźwięk syreny alarmowej. Tym razem nasza jednostka została zadysponowana do pożaru pomieszczeń suteryn(piwnicy) w domu jednorodzinnym przy ul.Kolejowej. Po dojeźdźie na miejsce zdarzenia przystąpiliśmy do działań gaśniczych, które polegały na podaniu jednego prądu wody szybkiego natarcia. Po zakończonej akcji naszym zadaniem jest sprawdzać stan najbliższego hydranty w celu weryfikacji.
  Wraz z Dowódcą JRG Myszków przystąpiliśmy do sprawdzenia stanu najbliższego hydrantu, nikt nie wniósł zastrzeżeń co do poprawności jego działania.

  13
  3
 5. kwl pisze:

  Problem jest gdzie indziej, znów ta sama patologiczna rodzina (przypadek ?)…
  Znów pożar przez nich !
  Straż przyjechała na miejsce pożaru i co się okazuje ten młody właściciel nawalony w trupa.
  Za robotę się nie wezmą, wódka najważniejsza i potem pożar za pożarem …
  Ile jeszcze będą cierpieć okoliczni sąsiedzi ?
  Do jakiej tragedii ma dojść ?

  4
  1
  • Agata pisze:

   a gdzie jest dobrze opłacana Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ? Przecież mają psychologów , terapie itp. Dlaczego nie poczuły się w obowiązku do udzielenia pomocy tej rodzinie? Tylko mieszkańcy gminy robili zrzutki itp by pomóc tej rodzinie w dobrej wierze. Ale jak widać tu jest inna pomoc wskazana. I co na to Pani wójt i Radni?

   3
   0
   • kwww pisze:

    Na tego typu patologie jest tylko jeden sposób: karać, jeb…ć, niewyróżniać i w tedy zaczynaj się bać bo to są zwierzęta.

    2
    0
 6. EMILIA pisze:

  Mówi się o formach które mają na celu zmiejszanie szkodników wpływających na zatruwanie organizmu człowieka Temat ten coraz bardziej jest zainteresowaniem w skali światowej. Jest to związane w zależności od zainteresowania osób pełniących funkcje państwowe w zarządzaniu danym obszarem . Należy spojrzeć na dany tema nie z drabiny aby dalece zobaczyć. Tylko w naszej gminie Poraj a dokładnie w miejscowości Jastrząb z czego z jakiego materiału są wykonane rury kanalizacji wodociągowej . z Azbestu . O tego rodzaju rur kanalizacji formie tego materiału mówi się od lat . Ostatnim czasie już miała to wykonać obecna spółka Poreko . Obowiązany był prezes Kępski .Pan KĘPSKI upatruje swoje obowiązki w jak największym zebraniu pieniędzy i w diałalności w SLD . Tego tematu funkcjonowanie kanalizacji wodociągowej w Jastrzębiu , oraz o odpowiednim ciśnieniu w kanalizacji przy wodowskazach przy studzienkach.w gminie, powinny pokazywać dane ciśnienie . Wójtowi gminy Poraj temat ten jest za twardy do ugryzienia, to nie ciasteczka na wypadek zgromadzenia większej ilości wody . Jaką będzie potrzebowała straż przy podięcju natychmiastowym działaniu, niosąc pomoc mieszkańcom .

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *