-4°
piątek
-6°
sobota
fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie
Prezentacja stołów wigilijnych w Poraju
23 grudnia 2017 r. | 10:11
2

W minioną niedzielę w sali widowiskowo-kinowej Bajka w Poraju odbyła się Prezentacja potraw bożonarodzeniowych i koncert kolęd. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Gminny Ośrodek Kultury im. Janusza Gniatkowskiego w Poraju.

W części artystycznej wystąpili: Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Poraj”, Zespół „Nastolatki”, Zespół „Plus Minus” oraz Orkiestra Dęta z Poraja. Zespoły wprowadziły uczestników w świąteczny nastrój.

Podczas koncertu odbyło się również oficjalne wręczenie nagród laureatom V Gminnego Konkursu Plastycznego dla Dorosłych i Młodzieży na Najładniejszą Ozdobę Bożonarodzeniową.

Najlepsi w tym roku – zdaniem jury – okazali się:

I miejsce- NATALIA KUCHARSKA – SP Żarki Letnisko
II miejsce- MARIA JANUSIEWICZ - SP Żarki Letnisko
III miejsce – WERONIKA SOWIŃSKA – SP Żarki Letnisko
Wyróżnienia- ZOFIA BĄCZYŃSKA - SP Żarki Letnisko
JAKUB ŚLĘZAK – SP Poraj

kategoria: dorośli:
I miejsce – ANNA PASEK
II miejsce – KAMILA GAJZNER i MARIA BULSKA
III miejsce – AGNIESZKA GŁÓD i OLGA NIEMCZYK
Wyróżnienia: BOGUSŁAWA DOBOSZ

Panie z KGW Kalina przygotowały Prezentację Potraw Bożonarodzeniowych. Na stołach można było znaleźć pięknie pachnące przysmaki. Każdej z potraw można było spróbować. /Starostwo Powiatowe w Myszkowie/

fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie

fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie

fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie

fot. Starostwo Powiatowe w Myszkowie2 odpowiedzi na “Prezentacja stołów wigilijnych w Poraju”

  1. Miś napisał(a):

    Żarcia tyle a wójt robi „rachunek sumienia” czy zasłużył na to? Chyba , że wstyd mu spojrzeć ludziom prosto w oczy? Powiat zrobił dobre ujęcie.

  2. :-) napisał(a):

    a czy był tradycyjny wigilijny POsztet?

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).