Przedłużony weekend urzędników!
02 listopada 2018 r. | 13:16
14

Dziwicie się, że nie możecie nic dziś załatwić w Urzędzie Gminy Poraj? Mnie to nie dziwi, bowiem Wójt Łukasz Stachera dał dziś wolne swoim pracownikom. Przykre to, że zwalniacie się z pracy, by coś załatwić i...całujecie klamkę na dzień dobry.

No cóż, taki urząd...

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Przedłużony weekend urzędników!”

 1. J. pisze:

  …a pismak nie skomentuje durnoty swoich pryncypałów tj. 12.11 ?

  12
  8
 2. Anna Maria pisze:

  Nie wiem co jest głupiego w tym że raz na 100 lat po prostu odpoczniemy. I to z tak wspaniałej okazji.

  Dziś wolne w urzędzie to bzdura. A 12 listopada to dobry pomysł. Brawo Polska

  17
  18
 3. Vladimira Złota pisze:

  A czy tylko to w urzędzie Gminy Poraj jest wolne? Zgadzam się 12.11 jest bzdura totalna. Dlaczego dziela i jednym dają wolne a drugim nie. Takie to Państwo PISowskie już.

  8
  17
 4. J. pisze:

  Szkoda tylko ,że takiego święta nie celebrujemy w towarzystwie zaproszonych przywódców innych państw ,którzy wspólnie z nami celebrowaliby 100 lat zaistnienia Polski na mapach świata … zamiast tego przybywają do nas wszelkiej narodowości faszyści , napewno nie o takie świętowanie chodziło tym ,którzy przelewali krew byśmy mogli dzisiaj świętować .

  7
  5
 5. jan pisze:

  Dnia 02.11.2018r. przychodząc do urzędu gminy Poraj umieszczona jest ,Informacja dzień wolny . Kiedy zawiadomienie o wolnym dniu zostało udostępnione do publicznej wiadomości.Do samego prawie końca przed opuszczeniem legowiska ,traktuje się społeczeństwo, mieszkańców sposób podobny. Przepisy mówią jednoznacznie ile dni wcześniej powinna ukazać się dana informacja . Brak z wywiązania się wobec mieszkanców i zainteresowanych osób którzy przybyli do urzędu dnia 02.11.2018 widząc napis urząd dnia 02.11.2018r. nie czynny. Ile zainteresowanych osób przez Pana Stacherę nie potrzebnie brało wolne itp.aby móc załatwić osobiste sprawy w urzędzie Ale około ośmiu dni jego pobytu w tym budynku, każdy wytrzyma ..Istotną rzeczą jest że Pani Katarzyna .powinna wysłać Stacherę na urlop. Wątpliwości co do wiedzy o przepisach związanych o urlopach, może być wątpliwa porównywalna z innymi podstawowymi obowiązkami . Nie mniej powinno się wiedzieć przy obecnej piastującej zaszczytnej funkcji , za kilka dni WÓJTA GMINY PORAJ.

  19
  5
 6. Wojtek pisze:

  Ciekawy jestem ile ekwiwalentu za niewybrany urlop otrzyma Stachera? I znów Gmina Poraj wypłaci. Dlaczego nie odesłano Go na urlop? Pani Sekretarz i V-ce Wójt odpowiadają za to.

  13
  3
 7. Karpiel pisze:

  Proponuję, żeby z okazji wszystkich świąt, które przypadają w niedzielę, następny dzień był ustawowo wolny od pracy, zasłużyliśmy sobie na to, podobno jesteśmy najbardziej pracowici w Europie. Świętować zawsze miło, może i mniej pijanych byłoby na drogach bo zdążyliby wytrzeźwieć. Sprzedaję tę sugestię za darmo PiSowi, gdyby zabrakło mu pomysłów jak przekupić elektorat przed parlamentarnymi wyborami.

  0
  1
 8. Aneczka pisze:

  Pewnie kolejny kredyt zaciągną żeby wypłacić wójtowi urlop.

  11
  1
 9. jan pisze:

  Anna Maria ; Polska to kraj w europie gdzie w niedługim czasie będzie więcej dni wolnych w tym świąt od dni pracujących na chleb.

  1
  0
 10. Wojtek pisze:

  A da im ktoś jeszcze kredyt w tej sytuacji?

  7
  0
 11. ktoś pisze:

  Przynajmniej na prądzie zaoszczędzi.

  5
  0
 12. Jan pisze:

  KARPIEL piszesz rozsądnie co do świąt , Ale należy nie wchodzić na maszt i widzieć ja pracują w innych państwach w EUROPE Tylko dla Ciebie powinien być wzorcem przełożony O wzorcu i werwie , oraz za
  angażowaniu twojego przełożonego to ani nie mów dzieciom bo będą się śmiały A jak jeszcze by się
  dowiedziały o której godzinie przywożą go do urzędu samochodem służbowym to by było .haha..

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.