Gatta Laura
Rajstopy nadal na wokandzie
08 listopada 2018 r. | 12:56
9

Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Częstochowie odbył się proces w trybie cywilnym jaki wytoczyła mi wicewójt Katarzyna Kaźmierczak. Chodzi o dwie paczki rajstop po 6 zł każda. Przypominam, iż według opublikowanej faktury, gmina zakupiła dwie paczki rajstop na fakturę w drogerii NOTU.

Wczoraj przesłuchiwano dwóch świadków, w tym Wójta Łukasza Stachera. O szczegółach nie będę pisać.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Rajstopy nadal na wokandzie”

 1. Zuzanna pisze:

  I co Pan Wójt miał do powiedzenia w tej sprawie? Powiedział komu zafundował te rajstopy? A Dziennikarz z Myszkowskiej był może na rozprawie? To może coś więcej napisze?

  14
  5
 2. ProducentDebili pisze:

  Dlaczego inbecylu nie piszesz szczegulow co skompromitowałbym się ?

  7
  13
 3. Karpiel pisze:

  No Gąsiorski, hajda na Soplicę, nie żałuj sobie szczegółów, a nam dobrej zabawy, nie bądź taki skromny, na pewno przed sądem dzielnie broniłeś demokracji i wykazał;eś morze korupcji w gminie Poraj

  12
  3
 4. Wojtek pisze:

  Nie bój żaby Karpiel prawda wychodzi pomału, z trudnościami ale wychodzi. Gąsiorski pokazuje nam pewne mechanizmy bezprawia i jak działały układy.

  14
  7
 5. Jan pisze:

  GITARA ZGINĘŁA GDZIEŚ I RAJTKI TEŻ .

  6
  0
 6. Werty pisze:

  Głupota ludzka nie zna granic ,jak można być tak pustym i za parę groszy rajtki kupować na koszt podatników ,inaczej tego nazwać nie można jak czystym debilizmem.

  10
  0
 7. JPII pisze:

  prawda prozaiczna. niewielu uwierzy. rajtkim posłużyły jako sitko do przecedzenia starej farby przed malowaniem. Ale czekajmy na wyrok sądu.

  3
  7
 8. Wojtek pisze:

  Z tym przecedzaniem farby przez pończochy to bzdura totalna. Tak robiło się za króla Ćwieczka a teraz to farby mamy gotowe do malowania tylko się otwiera wiadereczko z farbą i maluje.

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *