fot. facebook.com/dobryporaj/
Skatepark uratowany!
29 marca 2019 r. | 20:50
8

Jak poinformowano nas dzisiaj z Urzędu Gminy Poraj, Wójt Katarzyna Kaźmierczak spotkała się z lokalnymi przedsiębiorcami w celu ratowania miejscowego skateparku.

Kilku właścicieli firm postanowiło wesprzeć finansowo odbudowę i remont zniszczonych ramp. Młodzież, która od wiosny do jesieni okupuje skatepark, może być zadowolona. Nie dojdzie do jego rozbiórki dzięki inicjatywie urzędników i hojnym darczyńcom. Według zapowiedzi urzędu, to początek współpracy gminy z lokalnym biznesem. /UG Poraj/8 odpowiedzi na “Skatepark uratowany!”

 1. jaro pisze:

  “Nie dojdzie do jego rozbiórki dzięki inicjatywie urzędników ” – na serio to jest napisane?

  Wszyscy wiedzą czyja to była inicjatywa! Napewno nie urzędników z Urzędu Gminy!

  10
  8
 2. Zbyszek pisze:

  to moze trzebaby się teraz zabrac za plac zabaw również zlikwidowany w ostatnich dniach na osiedlu koło zalewu, tzw. “Kosmodromie”?
  tyle lat był plac zabaw i służył dzieciom, które licznie uczęszczały na niego, miło spędzaly czas, a teraz nagle władze gminy go usuwają? i przenoszą kilka wiosek dalej?
  to jest działanie dla ludzi i dla dzieci??

  8
  0
 3. mieszkaniec pisze:

  To jest przejaw rozsądku jaki wynika z treści z dnia 029.03. Pani Karoliny. Cudze widzicie swego nie znacie .

  2
  0
  • anonim pisze:

   Dzięki urzędnikom? Ładne brednie 🙂 Skatepark nie zostanie rozebrany dzięki Patrykowi który jako jedyny z pomocą jednego radnego z całych sił starał się o zmianę decyzji Pani Wójt… ale oczywiście , cały Urząd przyczynił się do tego , bo przecież nasza władza jest najlepsza 🙂

   3
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.