foto by Polskie Radio Olsztyn
Trzy firmy chętne na odśnieżanie gminy
30 września 2019 r. | 12:23
0

Gmina ogłosiła przetarg na zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2019-2021. Do przetargu zgłosiły się trzy firmy. Najtańsza jest oferta firmy Przewóz Zarobkowy „Złomotex-Trans” z Choronia. Do przetargu stanęły jeszcze Firma Usługowa „SŁAWKOP" z Poraja i P.U.”IROSA” również z Poraja

Zamówienie podzielono na 4 rejony utrzymania zimowego Gmina Poraj została podzielona na rejony zimowego utrzymania dróg: 1. Rejon I - drogi w miejscowości Poraj. 2. Rejon II - drogi w miejscowości Choroń, Dębowiec. 3. Rejon III - drogi w miejscowości Jastrząb, Kuźnica Stara, Kuźnica Folwark, Gęzyn, Pustkowie Gęzyńskie. 4. Rejon IV - drogi w miejscowości Żarki Letnisko, Masłońskie w tym ul. Nadrzeczna.

Zakres prac obejmuje: - odśnieżanie dróg gminnych – całej szerokości jezdni, skrzyżowań , rozjazdów, wysepek przystankowych, placów gminnych, a także zasp nawianych na drogi z pól. Przy odśnieżaniu skrzyżowań należy zwrócić uwagę na usunięcie śniegu z całego skrzyżowania (środka również) oraz w razie konieczności wywóz nadmiaru śniegu z miejsc wskazanych przez Zamawiającego.

Umowa ma zostać podpisana do 30 kwietnia 2021 roku. Zwycięzcę przetargu poznamy na dniach.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *