-5°
piątek
-7°
sobota
facebook.com/lagodelgusto
Ulubiona pizzeria urzędników
26 czerwca 2018 r. | 11:23
26

Jest pewna pizzeria w Poraju, w której co chwile można zobaczyć różnych urzędników urzędu, bardzo często też samego Wójta. Jakiś czas temu byłem tam na pizzy (naprawdę smaczna) i spotkałem całą śmietankę włodarzy z urzędu. Pizzerie prowadzi spółka SJK s.c. Marcin Jabłoński (informatyk urzędu), Mariusz Karkocha (radny).

Próbowałem rozgryźć skrót nazwy tej spółki. Nie wiem kto może mieć nazwisko na "S", ale dalsza nazwa to "J" jak Jabłoński i "K" jak Karkocha. Jak myślicie, kto jest tym "S" w nazwie i być może "cichym" wspólnikiem? Jakieś propozycje?

Co ciekawe, nie ma żadnych faktur z gminy za usługi oferowane przez tę knajpę.

PAWEŁ GĄSIORSKI26 odpowiedzi na “Ulubiona pizzeria urzędników”

 1. Lolek napisał(a):

  Pewnie Scoooby Dooo

  8
  1
  • Jaro napisał(a):

   Mieszkam w Choroniu. ale jak widzę art. W tym czymś to mam wrażenie ze człowiek który je tworu ma coś z czachą. Nikt normalny nie trzepał by piany na takim poziomie. Jestem za PIS ale nie sądziłem ze tu jest tyle debilizmu …….
   Zastanawiam się czy nie olać tego tematu – w skali światowej podoba mi się PiS Ake w skali naszej wiochy pasuje mi ten stan. Porządni ludzie i zyczliwi na każdym stanowisku gminy! Czy ktoś z wad był po coś w gminie przez ostatni rok ? Naprawdę tam jest jak w domu – nigdy nie zostałem odesłany z kwitkiem – nawet jako przedsiębiorca ! Zastanówcie się czy gość który jest niby redaktorkom nie macos z czachą?

   4
   3
 2. Wiesiek napisał(a):

  czy to nie chodzi może o nazwisko naszego wójta? Też jest na S

  6
  2
 3. iga napisał(a):

  To co się dzieje w naszej Gminie to skandal, skandal !!! Ludzie popatrzcie co ci kolesie wyprawiają. Jak mogą chodzić bezkarnie i śmiać się na całego. Przecież wiadomo, że to „dziwny” interesik. A na otwarciu najważniejsze że był ksiądz proboszcz z Ż L. Pozostaje tylko się modlić……..

  10
  6
 4. Karol de Bil napisał(a):

  czy może chodzi o naszego gminnego sarumana?

  7
  2
 5. Agata napisał(a):

  Brawo Panie Redaktorze dobrze Pan węszy. Wieść gminna niesie , że to tego pierwszego na S człowieka jest ta pizzeria a ci dwaj pozostali to tylko zaufane „słupy”. ????????????????

  13
  1
 6. Jerzy Jadczyk napisał(a):

  Ewidentnie coś tu śmierdzi. Ale chyba nie byliby tak mało rozgarnięci by umieszczać nazwisko wójta w nazwie? Chociaż, czy ja wiem?

  9
  2
  • Agata napisał(a):

   Własnie o to chodzi , że wykazane są tylko dwa całe nazwiska a to trzecie widnieje na pewno w umowie tej Spółki SJK

   7
   2
 7. stojący pod sklepem napisał(a):

  hahahaha – piękne. SJK – smacznie jeść kurde!

  4
  3
 8. To Ja napisał(a):

  Czy nie prościej wpisać NIP SJK w google ?? Sprawdźcie sami 😉

  5
  3
 9. Kazimerz napisał(a):

  O kur..a pizza bardzo dobra i piwko owszem ale ci właściciele nawet ostatnio nadarzyła się okazja i starościna powiatu Myszkowa też tam była jak śmietanka to śmietanka panie wójcie jak pan się do tego odniesie .

  5
  3
 10. Zdzisław napisał(a):

  A może któryś z was pajace by pomyślał, że może to po prostu S jak spółka. Żenujący artykuł jak zwykle. A panów właścicieli namawiam na napisanie pozwu – sprawa wygrana.

  5
  11
 11. Wójt napisał(a):

  Sindbad Matole…. tym tekstem dałeś ciała redaktorku….

  3
  3
 12. Superman napisał(a):

  Chyba zajmę się tym redaktorkiem w końcu bo gość ma coś z głową!
  Lukne gdzie mieszka i przyczaje gdzie jeździ.. i co robi na codzień ten Łoś niepłodny. Co wy na to SUPERMAN po drugiej stronie ?
  Łapa w górę jak ma działać!

  5
  2
 13. Bezmuzg napisał(a):

  Wybiorczyk… Napisz z imienia i nazwiska jak jesteś taki pewny !!!! A nie pisz ukasz . Bo wiesz że jak napiszesz imię i nazwisko , będzie to pomówienie i szkalowanie. Więc sprawa w sądzie . Każdy cwany , rzuca slowa i niech się jakiś temat tworzy . P.s. Panie redaktorze a jak pan nie pewny tego ” S” to niech pan nie pisze głupot . Bo ten artykuł to coś w stylu , że gdzieś nad porajem widziano UFO . Z symbolem SJK czy to też należy do wójta? Żenujące:(

  5
  3
 14. Poinformowana napisał(a):

  Pod pozycją 1. jest pizzeria Lago del Gusto, która otrzymała dofinansowanie ze środków unijnych.

  http://www.jura-ppj.pl/zdjecia/LISTA%20RANKINGOWA%20WNIOSKOW%20WYBRANYCH%20RD(1).pdf

  A tu są władze stowarzyszenia, które przyznało pieniądze:

  http://www.jura-ppj.pl/kategorie/zarzad_stowarzyszenia_ppj

  A kto we władzach???

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *