-6°
poniedziałek
-6°
wtorek
Ewa Masłoń
Urząd ukrywa dokumenty!
03 listopada 2017 r. | 11:15
3

Na ostatniej sesji Rady Gminy Poraj, Ewa Masłoń - przedstawiciel Wspólnoty Gruntowej wsi Choroń miała wiele uwag do pracy Wójt Łukasza Stachery. Wypominała mu, że Urząd nie odpowiada na jej oficjalne pisma. Poprosiłem Ewę Masłoń o przesłanie całej korespondencji w tej sprawie, a jej treść publikuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Urząd ukrywa dokumenty!”

  1. Power napisał(a):

    Urząd Gminy ukrywa dokumenty również przed radnymi. Radni nie mają dostępu do sprawozdań finansowych stowarzyszenia „Marina” oraz spółdzielni socjalnej „Poractive”. „Marina” jest według Pani wice wójt stowarzyszeniem społecznym a „Poractive” jest spółdzielnią założoną (uchwałą Rady Gminy) przez Gminę Poraj i „Marinę”. Organizację te nie prowadzą działalności gospodarczej (podobno) więc ich sprawozdania finansowe powinny być dostępne dla każdego. Brak statutu i sprawozdań finansowych na stronach internetowych „Mariny” i „Poractive” sugeruje, że coś tu źle pachnie.

  2. Wyborca napisał(a):

    takie informacje powinny być jawne!

  3. Zuzanna napisał(a):

    Oczywiście

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).